SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 30.11.2020
6.00 + Czesława /ona/ Nowak – greg. 30
7.00 + Helena Dziadoń
8.00 + Aniela Pawlarczyk
8.30 + Ludwika Skupień
15.00 + Wojciech Pastuszko
19.00 + Andrzej Gąsienica-Kołodziej

WTOREK 1.12.2020
6.00 + Emil Proksa
7.00 + Kazimierz Leszczak
8.00 + Tadeusz Mendel
8.30 + Stanisław Zięba
15.00 + Jacek Jaworski – 23 roczn. śm.
19.00 + Maria Bachleda-Wraj

ŚRODA 2.12.2020
6.00 + Helena Piechnik
7.00 + Elżbieta Wierzbińska
8.00 + Anna Jarząbek
8.30 + Maria Zacharzewska-Dembowska
15.00 ++ Zofia i Józef Majoch – roczn. śm.

19.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 3.12.2020
6.00 + Teresa Basisty
7.00 + Joanna Kasprzyk
8.00 + Antonina Zielińska – 10 roczn. śm.
8.30 + Aniela Gomółka – roczn. śm.
15.00 + Kazimierz Kurek – 11 roczn. śm.
19.00 + Józef Kurowski

PIĄTEK 4.12.2020
6.00 + Zofia Zaremba-Mika
7.00 + Marek Zalewski
8.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Barbary i jej rodziców
8.30 + Aniela Pawlarczyk
15.00 + Barbara Wochna
16.00 GUB ++ Anna i Józef Łukaszczyk
17.00 + Barbara Maciejewska
19.00 + Zofia Karpiel „Bułecka”

SOBOTA 5.12.2020
6.00 + Maria Zacharzewska-Dembowska
7.00 + Helena Piechnik
8.00 + Zofia Skałka
8.30 + Emil Proksa
15.00 Różę: Dziękczynna za szczęśliwe przeżycie kończącego się roku, z prośbą o Boże bł. i opiekę Najśw. Rodziny oraz nowonarodzonego Chrystusa w nadchodzącym 2021 roku dla członkiń Żywego Różańca i ich rodzin.
19.00 ++ Anna i Ludwik Starzyk

NIEDZIELA 6.12.2020
6.30 O zdrowie dla Marka i jego żony oraz bł. Boże i szczęśliwą podróż
8.00 ++ polecani w wypominkach
9.30 ++ Marek Szczupalski – 43 roczn. śm., Helena żona
11.00 + Joanna Świechowicz
11.30 GUB + Jakub Czarniak
12.30 + Lesław Cieliczko
15.00 ++ Małgorzata, Apolonia i Mikołaj
17.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Najśw. Rodziny dla Heleny w 85 roczn. urodzin
19.00 + Zofia Rapacz – 16 roczn. śm.


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Zofia Sobańska
WTOREK 8.00 + Stanisław Zwijacz
ŚRODA 8.00 ++ Jadwiga, Stanisław, Andrzej
CZWARTEK 8.00 ++ Irena i Andrzej Chłapek i ich Rodzice
PIĄTEK 8.00 + s. Maria Pia – felicjanka
SOBOTA 8.00 + Władysław Kamiński
NIEDZIELA   8.30 + Zofia Karpiel
10.00 Za Parafian