7 Niedziela Wielkanocna, 21.05.2023

Kalendarz liturgiczny

  • Środa – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
  • Piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera
  • Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Sprawy bieżące

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane codziennie o godz. 18.30. Dziś po Mszy. św. o godz. 15.00 błogosławienie dzieci, a za tydzień błogosławienie małżeństw i rodzin oczekujących potomstwa i modlących się o potomstwo.
  2. W poniedziałek rozpoczęcie Septenny przed Uroczystośćią Zesłania Ducha Świętego. We wtorek nabożeństwo do Św. Joanny Beretty Molla, a w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym.
  3. Spotkanie kandydatów na ministrantów odbędzie się w najbliższą środę o godz. 17.00 w kościele. Zapraszamy chętnych chłopców od klasy III szkoły podstawowej. Zapraszamy także chętne dzieci i młodzież lubiące śpiewać do parafialnej scholi „Stokrotki”. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 16.00 w salce Domu Parafialnego oraz w niedziele o godz. 10.00 przed Mszą św. dla dzieci.
  4. Nasza parafia wraz z Komisariatem Ziemi Świętej organizują 9 dniową Pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Ziemi Świętej w dniach 11-19 luty 2024r. Bliższe informacje i program można otrzymać w zakrystii. Zapisy do końca czerwca br. z wpłatą 1000 zł w kancelarii parafialnej.

ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:

 

+ Zbigniewa Grzywacza z os. Kasprusie

+ Elżbietę Stańczykiewicz z Al. 3-go Maja

 

 

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

Starsze ogłoszenia