5 Niedziela Zwykła, 4.02.2024

Kalendarz liturgiczny

  • Poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  • Wtorek – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy
  • Sobota – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  • Niedziela – wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes

Sprawy bieżące

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 błogosławienie Rodzin, a w przyszłą niedzielę – Małżeństw. Nabożeństwo do Świętej Rodziny o godz. 18.30. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca odprawimy Adorację Najświętszego Sakramentu.
  2. We wtorek o godz. 18.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioła i możliwość przyjęcia szkaplerza po Mszy św. wieczornej. W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek nabożeństwo i Msza św. o Św. Janie Pawle II z możliwością ucałowania relikwii.
  3. We wtorek 6 lutego o godz. 18.00 w sali teatralnej odbędzie się spotkanie organizacyjne Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.. W piątek 9 lutego spotkanie kręgu biblijnego o godz. 17.00.
  4. W sobotę 10 lutego z racji wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy po raz XXXII Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych i osoby w starszym wieku zapraszamy do naszego sanktuarium na Mszę św. o godz. 15.00, podczas której będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Wcześniej od godz.14.30 będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Do Sakramentu Namaszczenia mogą przystąpić także osoby, które czują się dziś dobrze, ale są już po siedemdziesiątce.

ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:

 

 

+ Adama Piechnika z ul. Szkolnej

+ Genowefę Latta z ul. Zborowskiego


„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

 

 

Starsze ogłoszenia