23 Niedziela Zwykła, 4.09.2022

Kalendarz liturgiczny

  • Czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Sprawy bieżące

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 będzie błogosławienie Rodzin, a za tydzień błogosławienie Małżeństw. O godz. 18.30 nabożeństwo do świętej Rodziny.
  2. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła i możliwość przyjęcia szkaplerza po Mszy św. wieczornej. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek modlitwy i Msza św. o św. Janie Pawle II.
  3. Zapraszamy wszystkie dzieci na Msze św. z kazaniem dla nich o godz. 11.00. Kontynuujemy spotkania z „Owieczką”. Taca z przyszłej niedzieli 11 września będzie przeznaczona na konserwację malowideł ściennych w nawie bocznej naszego Sanktuarium.
  4. W niedzielę 11 września – XXX Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy na wyjazd autokarem do Kalwarii w zakrystii do wtorku 6 września. Wyjazd o godz. 5.45 z parkingu za kościołem. Koszt 25 zł.
  5. W tym roku przywracamy pielgrzymkę do Lewoczy, do Bazyliki Św. Jakuba i do Sanktuarium MB na Mariańskiej Górze. Pielgrzymka odbędzie się w niedzielę 25 września. Wyjazd o godz. 10.00 z parkingu na Łukaszówkach. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie należy podać numer Pesel

ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:

 

 

+ Emilię Kasprzycką z os. Kasprusie

 
 

„Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”

Starsze ogłoszenia