16 Niedziela Zwykła, 17.07.2022

Kalendarz liturgiczny

  • Poniedziałek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy
  • Piątek – święto św. Marii Magdaleny
  • Sobota – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  • Niedziela – wspomnienie św. Kingi, dziewicy

Sprawy bieżące

  1. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, turystów i życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz wzmocnienia sił duchowych i fizycznych. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła, który jest kościołem Sanktuaryjnym Najświętszej Rodziny. Codziennie o godz. 15.00 sprawowana jest Eucharystia z kazaniem. Można także skorzystać z sakramentu pojednania podczas Mszy św. oraz w godz. 15.00-16.00 i 18.30-19.30. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 błogosławienie dzieci, a za tydzień błogosławienie małżeństw i rodzin oczekujących potomstwa i modlących się o potomstwo. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
  2. We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci: Różaniec o godz. 18.30, a potem Msza św. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.
  3. W piątek 22 lipca zapraszamy na koncert organowy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Zakopanem. Wystąpią: Magdalena Cornelius-Kulig – mezzosopran oraz na organach Zuzanna i Maciej Batorowie. Wstęp wolny, godz. 19.30.

ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:

 

 

+ Annę Stoch z ul. Skibówki

 
 

„Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”

Starsze ogłoszenia