11 Niedziela Zwykła, 18.06.2023

Kalendarz liturgiczny

  • Środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • Sobota – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Sprawy bieżące

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane codziennie o godz. 18.30. Dziś po Mszy św. o godz. 15.00 błogosławienie dzieci, a za tydzień błogosławienie małżeństw i rodzin oczekujących potomstwa i modlących się o potomstwo.
  2. We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci: o godz. 18.30 nabożeństwo czerwcowe i dziesiątek różańca, a potem Msza św. wieczorna; w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Msza św. o godz. 6.30 będzie sprawowana w kaplicy poświęconej patronowi.
  3. W piątek 23 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla dzieci i młodzieży będzie odprawiona w Sanktuarium Najświętszej Rodziny o godz. 8.00, a dla dzieci z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w kaplicy szkolnej o godz. 9.00. Spowiedź św. w czwartek 15.00-16.00 i 18.30-19.30.
  4. W przyszłą niedzielę 25 czerwca nasza schola parafialna Stokrotki zaprasza na kiermasz, z którego dochód będzie przeznaczony na dofinasowanie wyjazdu dzieci i młodzieży na rekolekcje wakacyjne. Za wszelką okazaną im pomoc składają serdeczne Bóg zapłać.
  5. Nasza parafia wraz z Komisariatem Ziemi Świętej organizują 9 dniową Pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Ziemi Świętej w dniach 11-19 luty 2024r. Bliższe informacje i program można otrzymać w zakrystii. Zapisy do końca czerwca br. z wpłatą 1000 zł w kancelarii parafialnej. Pozostało 7 miejsc.

ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:

 

 

+ Czesława Szczepaniaka z ul. Kościeliskiej

 

„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”

Starsze ogłoszenia