1 Niedziela Wielkiego Postu, 21.02.2021

Kalendarz liturgiczny

  • Poniedziałek – święto Katedry św. Piotra, apostoła     

  Sprawy bieżące

  1. Dzisiaj Droga Krzyżowa o godz. 14.00 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.16.00. Po Mszy św. o godz. 15.00 błogosławienie Dzieci, a w przyszłą niedzielę Małżeństw i Rodzin oczekujących potomstwa oraz modlących się o potomstwo. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”.
  2. We wtorek wieczorem nabożeństwo do św. Joanny Beretty Molla, w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00. W piątek wieczorem zapraszamy na Mszę św. koncelebrowaną w intencji Ks. Mirosława Koziny wikariusza z okazji imienin.
  3. Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Zakopanem ogłasza nabór do zerówki i klasy I na rok szkolny 2021/2022. Szczegóły na plakacie w gablotce przy kościele oraz na stronie internetowej: ksp-zakopane.pl Szkoła kieruje także prośbę o przekazanie 1% podatku na rzecz uczniów Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Zakopanem. Jeden procent Twojego podatku sprawi, że uczniowie będą mogli rozwijać swoje umiejętności i realizować marzenia.  KRS: 0000207472 Identyfikator Szkoły: 129428  Karteczki z danymi szkoły wyłożone są przy prasie katolickiej.   

   W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:

   + Krystynę Michalik z ul. Droga do Daniela

   + Ewę Kołaczyk z os. Kasprusie

   + Małgorzatę Imiela z ul. Krupówki

   + Janinę Brazina z ul. Sienkiewicza

         Polećmy je Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

   ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

   Starsze ogłoszenia