SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 7.12.2020
6.00 + Włodzimierz Bereziński
7.00 + Helena Piechnik
8.00 + Zofia Zaremba-Mika
8.30 + Maria Bachleda-Wraj
15.00 + Anna Jarząbek
19.00 O ratunek i bł. Boże dla małżeństwa Moniki i Artura za przyczyną św. Jana Pawła II

WTOREK 8.12.2020
6.30 + Stanisław Drzymała – 51 roczn. śm.
6.30 + Ludwika i Jan Wysoccy
8.00 + Kazimierz Leszczak
9.30 + Joanna Kasprzyk
15.00 Dziękczynna za opiekę Niepokalanej i rozwój Zgromadzenia Sióstr Służebniczek oraz o nowe powołania do zgromadzeń zakonnych
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Heleny Szydlak w 90 roczn. urodzin

ŚRODA 9.12.2020
6.00 + Marek Zalewski
7.00 + Teresa Basisty
8.00 + Kazimiera Kowalczyk
8.30 + Emil Proksa
15.00 w intencji Bogu wiadomej

19.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 10.12.2020
6.00 + Elżbieta Wierzbińska
7.00 + Zofia Skałka
8.00 + Mieczysława Cikowska
8.30 + Jan Roszkowski – 1 roczn. śm.
15.00 ++ Kazimierz Marasek oraz Wacław Maciej oraz Paweł Węglowski
19.00 + Rafał Kłak – 31 roczn. śm.

PIĄTEK 11.12.2020
6.00 + Stanisław Zięba
7.00 + Zofia Zaremba-Mika
8.00 + Aniela Pawlarczyk
8.30 + Helena Piechnik
15.00 + Jakub Zarycki
19.00 + Mirosława Walczewska

SOBOTA 12.12.2020
6.00 + Joanna Kasprzyk
7.00 + Teresa Basisty
8.00 + Zofia Worotniak
8.30 + Krystyna Krzysiak
15.00 + Lesław Cieliczko
19.00 + Andrzej Rogoda – 3 roczn. śm.

NIEDZIELA 13.12.2020
6.30 + Zofia Karpiel „Bułecka”
8.00 + Leszek Łaguna
9.30 + Józef Sewioło – 7 roczn. śm.
11.00 ++ Józefa /ona/, Wojciech, Zdzisław Ślęczka
11.30 GUB + Halina Jarząbek
12.30 Za parafian (chrzcielna)
15.00 Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł. i łaski dla grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z godziny świętej i ich rodzin – żywych i zmarłych
17.00 + Maria Bachleda-Wraj
19.00 + Krystyna Całek – 25 roczn. śm.


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Zofia Sobańska
WTOREK 8.00 o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Marianny z okazji imienin
ŚRODA 8.00 ++ Kazimierz Matuszyk – 25 roczn. śm. i jego rodzice
CZWARTEK 8.00 + Stanisława Zwijacz
PIĄTEK 8.00 + Jan Krzeptowski
SOBOTA 8.00 + Jan Adamik
NIEDZIELA   8.30 + Zygmunt Piekarz i Stanisława Strycharz
10.00 dziękczynna z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Grzegorza w 2 roczn. ślubu