Sprawy bieżące:

  1. Dzisiaj kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30. Taca przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii.
  2. We wtorek wieczorem nabożeństwo do bł. Ks. Piotra Dańkowskiego, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek nabożeństwo i Msza św. o św. Janie Pawle II o godz. 18.30, a w piątek o godz. 15.00 Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego, w oprawie liturgicznej przygotowanej przez Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.
  3. W przyszłą niedzielę 17 stycznia zapraszamy przedstawicieli rodzin z naszej parafii na Msze święte według ustalonego porządku. Na każdej Mszy św. od godz. 8.00 do 17.00 będziemy modlić się w Waszej intencji o potrzebne Łaski, opiekę Najświętszej Rodziny i błogosławieństwo Boże w nowym roku 2021, a także w intencji Waszych zmarłych zwłaszcza tych, którzy odeszli w ubiegłym roku. Po błogosławieństwie na zakończenie Mszy św. będą rozdawane przez księży przygotowane znaki kolędowe. Wyznaczony porządek rejonów umieszczony jest w gablocie i na stronie parafialnej TUTAJ. Jeśli Komuś nie odpowiada wyznaczona pora, to może przyjść na dowolną Mszę św.

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:

+ Bogusława Marek z ul. Kościeliskiej

+ Mariana Gluglę z os. Kasprusie

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…"

ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz