PONIEDZIAŁEK 23.12.2019
6.00 + Wiktor Widurski
7.00 + Izabella Soroczyńska greg. 23
8.00 ++ Wiktor i Jan Sobański
8.30 + Józefa (ona) Futyma
15.00 + Maria i Władysław Brzęk
19.00 + Renata Banaś


WTOREK 24.12.2019
6.00 + Adam Śniego i ++ z rodziny
7.00 + Domicella Nalepa
8.00 + Józef Wielocha
8.30 + Izabella Soroczyńska greg. 24
15.00 + Maria Gabryś
00.00 ++ Bartłomiej i Waleria Krupowie, ++ z rodziny Krupów i Orłów
00.00 + Józefa (ona) Bukowska 10. rocz. śm,. Adam Rusnarczyk 8. rocz. śm,.
00.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Proboszcza i kapłanów pracujących w parafii

00.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla mamy i najbliższej rodziny oraz za ++ tatę, chrzestnych i dziadków


ŚRODA 25.12.2019
6.30 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny w przygotowaniu do sakramentu małżeństwa dla Moniki i Pawła
8.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Krystyny i Jana Jabłońskich w 50. rocz. ślubu
9.30 + Izabella Soroczyńska greg. 25
9.30 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Anieli i Jerzego w 42. rocz. ślubu
11.00 za parafian
11.00 + Cecylia Kowal 12. rocz. śm.,
12.30 + Tadeusz Gąsienica-Józkowy 6. rocz. śm.,
15.00 + Genowefa i Stanisław
17.00 + Helena Janeczek w 22. rocz., śm., + Józef Janeczek
19.00 O opiekę Najświętszej Rodziny o szczęśliwe rozwiązanie dla Klaudii


CZWARTEK 26.12.2019
6.30 + Hanna Wójcikiewicz
8.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Kacpra, Jakuba i Ewy z rodzicami
9.30
11.00 + Szymon 30. rocz. śm.,
12.30 za parafian
15.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Dawida w 18. rocz. urodzin
17.00 + Izabella Soroczyńska greg. 26
19.00 + Barbara Maciejewska


PIĄTEK 27.12.2019
6.30 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marysi, Radosława,
Asi. Oli, Dominika
7.00 + Józef Wielocha
8.00 + Izabella Soroczyńska greg. 27
8.30 + Jan Biedroń 33. rocz. śm.,
15.00 ++ Bracia: Jan, Stanisław oraz ich żony
19.00 + Włodzimierz Słupski


SOBOTA 28.12.2019
6.30 + Renata Banaś
7.00 + Izabella Soroczyńska greg. 28
8.00 + Melania Irlik w rocz. śm.
8.30 + Stefania i Arkadiusz w 4. rocz. śm.,
15.00 + Domicella Nalepa
19.00 + Maria Gabryś


NIEDZIELA 29.12.2019
6.30 Dziękczynna Panu Bogu za miniony rok
8.00 + Aleksandra Schmidt
9.30 + Eugeniusz Obrochta ++ rodzice w dniu imienin
11.00 za parafian
12.30
15.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Izabelli w 18. rocz. urodzin

PONIEDZIAŁEK 30.12.2019
6.30 + Ryszard Jarzyna
7.00 + Eugeniusz
8.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Anny i Andrzeja w
41. rocz. ślubu
8.30 + Wiktor Widurski
15.00 + Józef Wielocha
19.00 + Izabella Soroczyńska greg. 30

WTOREK 31.12.2019
6.30 + Renata Banaś
7.00 + Maria Gabryś
8.00 + Domicella Nalepa
8.30 + Katarzyna i Stefan Nawalaniec
15.00 + Irena Cudak 34. rocz. śm.
19.00 Dziękczynna
00.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Ojca Kazimierza
00.00 za dusze w czyśćcu
00.00