SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 11.01.2021
6.30 + Maria Wierzbińska-Lato
7.00 + Janina Malik – greg. 11
8.00 + Mieczysława Cikowska
8.30 + Lesław Cieliczko
15.00 + Czesława Chyc – 4 roczn. śm.
19.00 + Helena Żeglin

WTOREK 12.01.2021
6.30 + Anna Jarząbek
7.00 + Czesława Jarząbek
8.00 + Maria Bachleda-Wraj
8.30 + Helena Wąsek
15.00 + Janina Malik – greg. 12
19.00 + Helena Żeglin

ŚRODA 13.01.2021
6.30 + Janina Malik – greg. 13
7.00 + Halina Kruszyńska-Goczał
8.00 + Andrzej Obrochta – 20 roczn. i ++ rodzice
8.30 + Aniela Pawlarczyk
15.00 Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł. i łaski dla grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z godziny świętej i ich rodzin – żywych i zmarłych

19.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 14.01.2021
6.30 + Elżbieta Pawłowska
7.00 + Andrzej Gąsienica-Samek
8.00 + Mirosława Walczewska
8.30 + Jakub Zarycki
15.00 + Czesława Senetella
19.00 + Janina Malik – greg. 14

PIĄTEK 15.01.2021
6.30 + Mieczysława Cikowska
7.00 + Janina Malik – greg. 15
8.00 + Czesława Jarząbek
8.30 + Adam Harlender
15.00 W intencji Hospicjum Jezusa Miłosiernego
19.00 + Krystyna Janicka

SOBOTA 16.01.2021
6.30 + Janina Malik – greg. 16
7.00 ++ Maria i Jan Mordka
8.00 ++ Katarzyna, Anna, Józef
8.30 + Anna Jarząbek
15.00 + Andrzej Łukasik
19.00 + Krystyna Janicka

NIEDZIELA 17.01.2021
6.30 + Helena Wąsek
8.00 + Janina Malik – greg. 17
8.00 ZA PARAFIAN Z REJONU I: ul. Krupówki, Al. 3 Maja, ul. Ogrodowa, ul. Orkana, os. Orkana, ul. Weteranów Wojny, Plac Niepodległości, Gen. Galicy, Na Wilcznik, Zaruskiego, Modrzejewskiej, Partyzantów, Droga na Gubałówkę, al. Powstańców Śląskich
9.30 ++ Maria i Józef Więcek
9.30 ZA PARAFIAN Z REJONU II: os. Kasprusie, ul. Kasprusie, ul. Strążyska, ul. Bogdańskiego, ul. Regle
11.00 + Andrzej Markowski
11.00 ZA PARAFIAN Z REJONU III: ul. Kościeliska, Za Strugiem, ul. Kościelna, Wojciecha Brzegi, Skibówki
11.30 GUB ++ Zofia i Jan Słodyczka
12.30 ZA PARAFIAN Z REJONU IV: ul. Jana Pawła II, os. Łukaszówki, ul. Słoneczna, ul. Kościuszki, ul. Sienkiewicza, ul. Zborowskiego
12.30 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Najśw. Rodziny dla Janiny Walskiej w 100 rocznicę urodzin
15.00 ++ Katarzyna, Tadeusz, Mieczysław Buksa i ++ z rodziny Mostowych
15.00 ZA PARAFIAN Z REJONU V: Walowa Góra, os. Gładkie, Gubałówka, ul. Zubka, ul. Szkolna, ul. Cichej Wody, Bilinówka, ul. Polna, Klimka Bachledy
17.00 + Maria Wierzbińska-Lato
17.00 ZA PARAFIAN Z REJONU VI: ul. Ks. Stolarczyka, Pod Lipkami, Droga do Daniela, Droga do Wantuli, Droga na Wierch, ul. Grunwaldzka, ul. Piłsudskiego, Sobczakówka, Droga do Rojów, Droga na Szymaszkową, Szymaszkowa, os. Choćkowskie, ul. Gen Sosnkowskiego, ul. Nowotarska, ul. Staszica, ul. Małaszyńskiego, os. Ubocz, Kamockiego, ul. Ks. Kaszelewskiego
19.00 + Krzysztof Cukier


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Stefan Piszczek
WTOREK 8.00 + Jan Adamik
ŚRODA 8.00 + Maria Gąsienica-Szostak
CZWARTEK 8.00 + Andrzej Urbaniak – 7 roczn. śm.
PIĄTEK 8.00 + Maria Kadłub
SOBOTA 8.00 + Maria Mrugała
NIEDZIELA   8.30 + Jan Stec
10.00 + Wanda Wróbel-Zakrzewska