SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 4.01.2021
6.30 + Jakub Zarycki
7.00 + Mieczysława Cikowska
8.00 + Janina Malik – greg. 4
8.30 + Maria Bachleda - Wraj
8.30 + Lesław Cieliczko
15.00 + Tadeusz Prajsnar – 2 roczn. śm.
19.00 + Józefa /ona/ Podsada i ++ z rodziny

WTOREK 5.01.2021
6.30 + Krzysztof Cukier
7.00 + Aniela Pawlarczyk
8.00 + Czesława Jarząbek
8.30 + Kazimiera Kowalczyk
8.30 + Lesław Cieliczko
15.00 + Janina Malik – greg. 5
19.00 + Maria Magdalena Świerk

ŚRODA 6.01.2021
6.30 + Adam Harlender
8.00 + Maria Suchecka
9.30 + Maria Świerk
11.00 Za Parafian
11.30 GUB + Jan Czarniak
12.30 + Panagiotis Tigas – 3 roczn. śm.
15.00 + Mieczysław Fijołek – 11 roczn. śm.
17.00 + Janina Malik – greg. 6
17.00 + Lesław Cieliczko

19.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 7.01.2021
6.30 + Anna Gładysz
7.00 + Anna Jarząbek
8.00 + Janina Malik – greg. 7
8.30 + Mirosława Walczewska
8.30 + Lesław Cieliczko
15.00 + Mieczysław Rapacz
19.00 + Ireneusz Kaleciak – 2 roczn. śm.

PIĄTEK 8.01.2021
6.30 + Janina Malik – greg. 8
7.00 + Maria Bachleda-Wraj
8.00 + Andrzej Gąsienica Samek
8.30 + Józef Kurowski
8.30 + Andrzej Miksiewicz
15.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 ++ Stanisław i Józef Kasprzak, Kazimierz Strzeżek, Józef Rozum

SOBOTA 9.01.2021
6.30 Dziękczynna za dar przyjaźni
7.00 + Mirosława Walczewska
8.00 + Maria Magdalena Świerk
8.30 + Janina Malik – greg. 9
8.30 + Andrzej Miksiewicz
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i zdrowie dla Stanisława i Zofii Kozłowskich w 50 roczn. ślubu
19.00 + Mirosława Sekuterska

NIEDZIELA 10.01.2021
6.30 + Stanisław Styrczula
8.00 ++ Antonina i Stanisław Król-Wojcieszek
9.30 + Ludwik Szteliga – 42 roczn. śm.
11.00 + Władysława/ona/ Donin – 22 roczn. śm.
11.30 GUB + Anna Stoch „Michna”
12.30 Za Parafian
15.00 + Maria Magdalena Świerk
17.00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Dominiki i Józefa Rączka
19.00 + Janina Malik – greg. 10
19.00 + Andrzej Miksiewicz


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Stefan Piszczek
WTOREK 8.00 + Stefan Piszczek
ŚRODA 8.30 + Jan Adamik
10.00 + Siostra Maria Pia – felicjanka
CZWARTEK 8.00 O zdrowie, bł. Boże w życiu i opiekę Matki Bożej dla Piotrka, oraz znalezienie dobrej pracy
PIĄTEK 8.00 + Stefan Piszczek
SOBOTA 8.00 + Stefan Piszczek
NIEDZIELA   8.30 + Maria Mrugała
10.00 + Jan Stec