SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 19.10.2020
6.30 + Bronisława Bachleda-Tadziak – greg. 19
7.00 + Aleksander Orkisz
8.00 + Ilona Wadecka
8.30 + Adam Ziemianin
15.00 + Marzena Sabała
19.00 + Tomasz Krzyściak – 8 roczn. śm i ++ rodzice

WTOREK 20.10.2020
6.30 + Bronisława Bachleda-Tadziak – greg. 20
7.00 + Romuald Struczowski
8.00 + Władysława Jarząbek
8.30 + Teresa Basisty
15.00 + Jan Janas
19.00 ADŚ

ŚRODA 21.10.2020
6.30 + Elżbieta Szarek
7.00 + Bronisława Bachleda-Tadziak – greg. 21
8.00 + Helena Piechnik
8.30 + Ludwika Skupień
15.00 + Apolinary Pastuszko

19.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 22.10.2020
6.30 + Zofia Karpiel
7.00 + Bronisława Bachleda-Tadziak – greg. 22
8.00 + Tadeusz Mendel
8.30 + Maria Zaharzewska-Dembowska
15.00 + Zofia Karpiel „Bułecka”
19.00 + Urszula Gacek

PIĄTEK 23.10.2020
6.30 + Ilona Wadecka
7.00 + Tomasz Syc
8.00 + Bronisława Bachleda-Tadziak – greg. 23
8.30 + Mieczysław Ziemianin
15.00 + Józef Węglarz
19.00 + Zofia Skałka

SOBOTA 24.10.2020
6.30 + Marek Grochowski
7.00 + Krzysztof Franczyk
8.00 + Bronisława Bachleda-Tadziak – greg. 24
8.30 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę Najśw. Rodziny dla Anieli i Jerzego w 43 roczn. ślubu    
15.00 + Wojciech Bętkowski – 39 roczn. śm.
19.00 ++ Władysława /ona/, Stanisław /on/ i Stanisława /ona/ – roczn. śm.

NIEDZIELA 25.10.2020
6.30 + Teresa Basisty
8.00 ++ Jan Haza i rodzice – 23 roczn. śm.
9.30 ++ Bronisława /ona/, Józef Matusik, Andrzej Rapacz i ++ z rodziny
11.00 + Mieczysław Frasunek – roczn. śm.
11.30 GUB + Jan Strączek
12.30 Za parafian /chrzcielna/
15.00 + Anna Tram – 3 roczn. śm.
17.00 + Bronisława Bachleda-Tadziak – greg. 25
19.00 + Tadeusz Szkotak


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Maciej Śliwa – greg. 19
WTOREK 8.00 + Maciej Śliwa – greg. 20
ŚRODA 8.00 + Maciej Śliwa – greg. 21
CZWARTEK 8.00 + Maciej Śliwa – greg. 22
PIĄTEK 8.00 + Maciej Śliwa – greg. 23
SOBOTA 8.00 + Maciej Śliwa – greg. 24
NIEDZIELA   8.30 + Maciej Śliwa – greg. 25
10.00 ++ Stanisław, Jadwiga i Andrzej