SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 28.09.2020
6.30 + Władysława Tapek – greg. 28
7.00 + Tadeusz Cieślik
8.00 + Irena Kowalczyk
8.30 + Andrzej Paluszek
15.00 ++ Rozalia Frasunek – 12 roczn. śm., Tadeusz mąż
19.00 Dz. z prośbą i Boże bł. i potrzebne łaski dla Justyny w dniu urodzin

WTOREK 29.09.2020
6.30 ++ Honorata Mol – 28 roczn. śm., Ludwik – 76 roczn. śm., Tadeusz, Fryderyk, Eligiusz
7.00 + Władysława Tapek – greg. 29
8.00 Wynagradzająca za grzechy
8.30 + Kazimiera Wojak
15.00 + Marian Motecha
19.00 ++ Michał Piątek oraz Bronisława Fiątek-Fit

ŚRODA 30.09.2020
6.30 + Aleksander Orkisz
7.00 + Adam Ziemianin
8.00 + Władysława Tapek – greg. 30
8.30 + Józefa Stanisławska
15.00 O bł. Boże, potrzebne łaski, opiekę Najśw. Rodziny dla Marii Raciborskiej-Piechowicz z okazji 104 roczn. urodzin

19.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 1.10.2020
6.30 + Ilona Wadecka
7.00 + Józefa Łukowicz
8.00 + Bronisława Bachleda-Tadziak greg. 1
8.30 + Maciej Sołtys
15.00 + Czesława Drzymała – 22 roczn. śm.
19.00 + Andrzej Bednarczyk – 4 roczn. śm.

PIĄTEK 2.10.2020
6.30 + Mieczysław Ziemianin
7.00 + Tadeusz Cieślik
8.00 + Bronisława Bachleda-Tadziak greg. 2
8.30 + Jakub Gomółka – roczn. śm.
15.00 + Joanna Kasprzyk
16.00 GUB + Helena Błachuta
17.00 + Ludwika Skupień
19.00 + Teresa Basisty

SOBOTA 3.10.2020
6.30 + Aleksander Orkisz
7.00 + Adam Ziemianin
8.00 + Helena Dziadoń
8.30 + Bronisława Bachleda-Tadziak greg. 3
15.00 O opiekę Matki Bożej Różańcowej i bł. Boże dla członkiń Żywego Różańca i ich rodzin, a dla zmarłych o szczęśliwość życia wiecznego
19.00 + Aleksandra Czerwińska – 12 roczn. śm.

NIEDZIELA 4.10.2020
6.30 + Tomasz Syc
8.00 ++ polecani w wypominkach
9.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Najśw. Rodziny dla Jubilatów w 50 roczn. ślubu
9.30 + Helena Szczupalska
11.00 + Tadeusz Tram
11.30 GUB + Helena Bartol – 14 roczn. śm.
12.30 + Józef Oliwa – 2 rocz. śm.
15.00 ++ Rozalia i Jan – roczn. śm.
17.00+Bronisława Bachleda-Tadziak greg.4
19.00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Szymona w 45 roczn. urodzin


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Stanisława Zwijacz
WTOREK 8.00 + Jerzy Muszyński
ŚRODA 8.00 + Daniel Słodyczka
CZWARTEK 8.00 + Maciej Śliwa – greg. 1
PIĄTEK 8.00 + Maciej Śliwa – greg. 2
SOBOTA 8.00 + Maciej Śliwa – greg. 3
NIEDZIELA   8.30 + Maciej Śliwa – greg. 4
10.00 w intencji Parafian