SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 31.08.2020
6.30 O zdrowie i bł. Boże dla Matyldy i Krzysztofa – 1 roczn. ślubu
7.00 + Renata Dzioboń
8.00 + Ilona Wadecka
8.30 + Józefa Giżecka
15.00 + Wanda Starzycka
19.00 ++ Adam Śniego i bliscy z jego rodziny
19.00 + Józef Majerczyk-Prypoń – 27 roczn. śm.

WTOREK 1.09.2020
6.30 + Józefa Stanisławska
7.00 + Bronisława Bogucka
8.00 + Gabriela Fickowska
8.00 w intencji uczniów, rodziców, dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkół rozpoczynających nowy rok szkolny
8.30 + Władysława Tapek – greg. 1
15.00 + Jan Janas – 2 roczn. śm.
19.00 + Bronisława Piątek-Fit i + Michał Piątek

ŚRODA 2.09.2020
6.30 + Wanda Starzycka
7.00 + Maria Gurba
8.00 + Władysław Tapek – greg. 2
8.30 + Stanisław Śpiewak
15.00 ++ Stefan i Katarzyna Nawalaniec

19.00    Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 3.09.2020
6.30 + Franciszek Gąsienica-Mracielnik
7.00 + Urszula Sendor
8.00 + Mieczysław Zienianin
8.30 + Władysława Tapek – greg. 2
15.00 Dz-bł. o nawrócenie dla Mirosława, Małgorzaty i całej rodziny
19.00 + Ignacy Piwowarczyk – 9 roczn. śm.
19.00 + Józef Majerczyk-Prypoń – 1 roczn. śm.

PIĄTEK 4.09.2020
6.30 + Renata Dzioboń
7.00 + Andrzej Paluszek
8.00 + Józefa Łukowicz
8.30 + Tadeusz Cieślik
15.00 + Władysława Tapek – greg. 4
16.00 GUB: + Stanisław Słodyczka
17.00 + Andrzej Moldenhawer
19.00 + Tomasz Syc

SOBOTA 5.09.2020
6.30 + Gabriela Fickowska
7.00 + Bronisława Bogucka
8.00 + Elżbieta Szarek
8.30 + Maria Gurba
15.00 Róże: O Boże, bł. i dary Ducha Św. u progu rozpoczynającego się roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów.
19.00 + Władysława Tapek – greg. 5

NIEDZIELA 6.09.2020
6.30 + Władysława Tapek – greg. 6
8.00 ++ polecani w wypominkach
9.30 Dz-bł. o Boże bł., opiekę Najśw. Rodziny dla Michała Matusik w 50 roczn. urodzin oraz potrzebne łaski dla jego rodziny
11.00 + Katarzyna Cieżak
11.30 GUB: + Jan Czarniak
12.30 + Ignacy Czerwiński w 12 roczn. śm.
15.00 O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Jasia Trama w 6 roczn. urodzin
17.00 ++ Władysław Gocał w 17 roczn. śm, Piotr syn
19.00 ++ z rodziny Gąsienica-Sieczka


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Helena Gąsienica-Gładczan
WTOREK 8.00 + Jan Krzeptowski
ŚRODA 8.00 + Daniel Słodyczka
CZWARTEK 8.00 + Zofia Karpiel
PIĄTEK 8.00 + Jan Krzeptowski
SOBOTA 8.00 + Daniel Słodyczka
NIEDZIELA   8.30 + Jan Majerczyk - 12 roczn. śm., + Andrzej Gacek - 14 roczn. śm.
10.00 w intencji Parafian