SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 24.08.2020
6.30    + Wanda Starzycka
7.00    + Sebastian Lupa – greg. 24
8.00    + Adam Ziemianin
8.30    + Mirosław Antos
15.00    ++ Waleria Krupa – 22 roczn. śm., Bartłomiej mąż oraz ++ z rodz. Krupów i Orłów
19.00    + Stanisław Gocał

WTOREK 25.08.2020
6.30    + Maria Gurba
7.00    + Sebastian Lupa – greg. 25
8.00    + Józefa Łukowicz
8.30    + Renata Dzioboń
15.00    + Ludmiła Sichova – 3 roczn. śm.
19.00    + Barbara Tylka – 4 roczn. śm.

ŚRODA 26.08.2020
6.30    + Stanisław Śpiewak
7.00    + Franciszek Gąsienica-Mracielnik
8.00    + Sebastian Lupa – greg. 26
8.30    + Irena Kowalczyk
15.00    + Barbara Maciejewska

19.00    Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 27.08.2020
6.30    + Kazimiera Wojak
7.00    + Gabriela Fickowska
8.00    + Sebastian Lupa – greg. 27
8.30    + Romuald Struczowski
15.00    o zdrowie i Boże bł. dla Doroty
19.00    + Krystyna Gibała – 10 roczn. śm.

PIĄTEK 28.08.2020
6.30    + Andrzej Paluszek
7.00    + Bronisława Bogucka
8.00    + Tomasz Syc
8.30    + Sebastian Lupa – greg. 28
15.00    + Henryk – 39 roczn. śm. i ++ rodzice
19.00    + Józef Fiołek – 4 roczn. śm.

SOBOTA 29.08.2020
6.30    + Irena Kowalczyk
7.00    + Andrzej Moldenhawer
8.00    + Franciszek Gąsienica-Mracielnik
8.30    ++ Piotr – 35 roczn. śm., Stefania żona, Bronisław syn
15.00    + Barbara Janik-Krupa – 4 roczn. śm.
19.00    + Sebastian Lupa – greg. 29

NIEDZIELA 30.08.2020
6.30    + Sebastian Lupa – greg. 30
8.00    + Władysław Żaba – 17 roczn. śm.
9.30    ++ Stefania i Jan Nowakowie – roczn. śm.
11.00    + Janina Wilk – 22 roczn. śm.
12.30    za Parafian
15.00    o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Zofii Gąsienica – 70 roczn. urodzin
17.00    + Józefa /ona/ Stalmach
19.00    dziękczynna z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Najśw. Rodziny dla Joanny i Krzysztofa Matczuk – 9 roczn. ślubu


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Kazimierz Doniec
WTOREK 8.00 + Stanisława Kubasiewicz
ŚRODA 8.00 + Anna Rokicka w 16 roczn. śm., zmarli z rodziny Siatkowskich i Karpieli
CZWARTEK 8.00 + Daniel Słodyczka
PIĄTEK 8.00 + Janina Wójcik
SOBOTA 8.00 o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Mariusza i Marii w 19 roczn. ślubu
NIEDZIELA   8.30 dziękczynna za łaski Boże, otrzymane dobro od ludzi z prośbą o opiekę Bożą dla nich
10.00 + Janina Wójcik