SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 10.08.2020
6.30    + Wanda Cukier
7.00    + Janina Stachoń
8.00    + Mieczysław Ziemianin
8.30    + Irena Kowalczyk
15.00    + Emil Proksa
19.00    + Sebastian Lupa – greg. 10

WTOREK 11.08.2020
6.30    + Sebastian Lupa – greg. 11
7.00    + Gabriela Fickowska
8.00    + Tadeusz Cieślik
8.30    + Józefa Giżecka
15.00    ++ Wojciech Dyś, Katarzyna, Helena, Maria
19.00    + Mieczysław Ziemianin

ŚRODA 12.08.2020
6.30    + Sebastian Lupa – greg. 12
7.00    + Maria Gurba
8.00    + Kazimiera Wojak
8.30    + Janina Dawiec
15.00    + Zofia Karpiel

19.00    Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 13.08.2020
6.30    + Wanda Starzycka
7.00    + Sebastian Lupa – greg. 13
8.00    + Stanisław Śpiewak
8.30    + Renata Dzioboń
15.00    Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł. i łaski dla grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z godziny świętej i ich rodzin – żywych i zmarłych
19.00    ++ Maria i Aleksander Augustowscy

PIĄTEK 14.08.2020
6.30    + Irena Kowalczyk
7.00    + Sebastian Lupa – greg. 14
8.00    + Ilona Wadecka
8.30    + Franciszek – 31 roczn. śm.
15.00    Dziękczynna za dar Założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego z prośbą o nowe powołania do Sióstr Służebniczek
19.00    + Maria Wiktoria Pawlik

SOBOTA 15.08.2020
6.30    ++ Helena i Julian Krzywańscy
8.00    + Leszek Łaguna
9.30    + Zdzisław Rabiasz
11.00    ++ Maria i Ludwik Szteliga
11.30 /GUBAŁÓWKA/ ++ Maria i Jan Staszel
12.30    za Parafian
15.00    + Maria Wiktoria Pawlik
17.00    + Sebastian Lupa – greg. 15
19.00    + Wojciech Gacek

NIEDZIELA 16.08.2020
6.30    + Sebastian Lupa – greg. 16
8.00    + Małgorzata Wójcik – 8 roczn. śm.
9.30    wynagradzająca za grzechy
11.00    + Adam Kuciel – 6 roczn. śm.
11.30 /GUBAŁÓWKA/ + Helena Błachuta
12.30    za Parafian
15.00    + Robert Kluz
17.00    o Boże bł. potrzebne łaski oraz opiekę Najświętszej Rodziny dla Siostry Estery z okazji urodzin i imienin
19.00    ++ Stanisława i Józef Walczak-Wójciak


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 o dar nowych, dobrych powołań zakonnych do zgromadzenia sióstr Felicjanek
WTOREK 8.00 + Maria Stopka
ŚRODA 8.00 + Alicja Noga w 6 rocznicę śmierci
CZWARTEK 8.00 + Jerzy Majchrzak
PIĄTEK 8.00 + Helena i Mieczysław Michalik w 20 rocznicę śmierci
SOBOTA 8.30 + Stanisława Kubasiewicz
10.00 + Katarzyna Gąsienica-Giewont w 6 rocznicę śmierci

NIEDZIELA   8.30 + Robert
10.00 + Irena Walczak-Wójciak i zmarli z rodziny