SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 27.07.2020
6.30 + Mirosław Antos
7.00 + Honorata Buńda – greg. 27
8.00 + Stanisław Śpiewak
8.30 + Janina Stachoń
15.00 Wynagradzająca za grzechy
19.00 + Maria Roszkowska – 9 roczn. śm.

WTOREK 28.07.2020
6.30 + Renata Dzioboń
7.00 + Honorata Buńda – greg. 28
8.00 + Krystyna Dudzik
8.30 + Zdzisław Rabiasz
15.00 O Boże bł., potrzebne łaski dla Zofii w dniu urodzin
19.00 ++ Czesława /ona/ Wywiał – 4 roczn. śm. i Rozalia Zarycka – 25 roczn. śm.

ŚRODA 29.07.2020
6.30 ++ Marta i Władysław
7.00 + Janusz Dawiec
8.00 + Honorata Buńda – greg. 29
8.30 + Józefa Giżecka
15.00 + Marta Fiołek

19.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 30.07.2020
6.30 + Irena Kowalczyk
7.00 + Andrzej Gąsienica-Kotelnicki
8.00 + Janusz – 16 roczn. śm.
8.30 + Honorata Buńda – greg. 30
15.00 + Józefa Firszt
19.00 + Tadeusz Cieślik

PIĄTEK 31.07.2020
6.30 + Krystyna Dudzik
7.00 + Wanda Cukier
8.00 + Ludwina Rzadkosz – 10 roczn. śm
8.30 + Renata Dzioboń
15.00 + Ilona Wadecka
19.00 + Józef Haza

SOBOTA 1.08.2020
6.30 + Janina Stachoń
7.00 + Zdzisław Rabiasz
8.00 + Józefa Firszt
8.30 + Sebastian Lupa – greg. 1
15.00 Róże: Błagalna o dobrą pogodę i bł. Boże dla pracujących rolników, sadow-ników, warzywników celem dokonania zbiorów
19.00 + Henryk Kępiński – 46 roczn. śm.
19.00 Za Ojczyznę

NIEDZIELA 2.08.2020
6.30 ++ Stanisław Pasielak, Halina, Franci-szek, Zuzanna i Józef
8.00 ++ Polecani w wypominkach
9.30 + Sebastian Lupa – greg. 2
11.00 + Janusz Jędrusik – 1 roczn. śm.
11.30 GUBAŁÓWKA + Władysław Słodyczka
12.30 + Józefa /ona/ Łukowicz
15.00 O potrzebne łaski i opiekę Najśw. Rodziny dla Wojciecha
17.00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Alicji Kalety
19.00 ++ Janina i Andrzej Bryniczka, Leon Bryniczka


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Maria Karpiel
WTOREK 8.00 + Stanisława Kubasiewicz
ŚRODA 8.00 ++ Barbara i  Ryszard Karpińscy, Stanisława i Zygmunt Sękowscy
CZWARTEK 8.00 + Maria Karpiel
PIĄTEK 8.00 + Irena Potoplak ++ z rodziny
SOBOTA 8.00 + Anna Kęsek w 10 rocznicę śmierci, + mąż Władysław
NIEDZIELA 8.30 za dusze w czyśćcu cierpiące
  10.00 za Parafian