SANKTUARIUM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY

PONIEDZIAŁEK 20.07.2020
6.30 + Jan Dawiec 
7.00 + Janina Stachoń       
8.00 + Józefa Firszt
8.30 + Honorata Buńda – greg. 20
15.00 + Czesław Pastuszko
19.00
++ Anna i Jan Wydra oraz Czesław

WTOREK 21.07.2020
6.30 + Andrzej Gąsienica-Kotelnicki
7.00 + Mirosław Antosz 
8.00 + Krystyna Dudzik
8.30 + Honorata Buńda – greg. 21
15.00 + Anna Wydra – 2 roczn. śm.           
19.00 ADŚ

ŚRODA 22.07.2020
6.30 + Zdzisław Rabiasz
7.00 + Maria Wiktoria Pawlik – 6 roczn. śm. 
8.00 + Stanisław Mitana – 1 roczn. śm.
8.30 + Honorata Buńda – greg. 22
15.00 ++ Zofia, Stanisław, Mieczysław Borzęcki  

19.00 Msza św. zbiorowa

CZWARTEK 23.07.2020
6.30 + Gabriela Fickowska
7.00 + Józefa Giżecka
8.00 + Bożena Zawadzka – 3 roczn. śm.                           
8.30 + Renata Dzioboń 
15.00 + Honorata Buńda – greg. 23                                                                                                                     
19.00 + Jan Płaza – 5 roczn. śm.

PIĄTEK 24.07.2020
6.30 + Wanda Cukier
7.00 + Janina Stachoń             
8.00 + Andrzej Paluszek                                                   
8.30 + Zdzisław Rabiasz 
15.00 ++ Krystyna i Stanisław Kapłon      
19.00 + Honorata Buńda – greg. 24

SOBOTA 25.07.2020
6.30 + Honorata Buńda – greg. 25
7.00 + Wanda Starzycka            
8.00 + Maria Gurba 
8.30 + Irena Kowalczyk   
15.00 + Wojciech Pastuszko – 6 roczn. śm.
19.00 + Janusz Dawiec

NIEDZIELA 26.07.2020
6.30 + Honorata Buńda – greg. 26
8.00 + Józef Rapacz – 21 roczn. śm.
9.30 + Helena Galica
11.00 ++ Anna – w dniu imienin i Andrzej mąż
11.30 GUBAŁÓWKA + Helena Słodyczka                  
12.30 za Parafian
15.00 + Barbara Maciejewska
17.00 + Włodzimierz Bereziński – 5 roczn. śm.               
19.00 O potrzebne łaski i bł. Boże w życiu dla Bartłomieja w 27 roczn. urodzin 


STARY KOŚCIÓŁ MB CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 8.00 + Stanisława Kubasiewicz
WTOREK 8.00 + Maria Karpiel
ŚRODA 8.00 + Kazimierz Doniec
CZWARTEK 8.00 + Daniel Słodyczka
PIĄTEK 8.00 + Jerzy Muszyński
SOBOTA 8.00 + Stanisława Kubasiewicz
NIEDZIELA 8.30 + Halina Tylek w 4 rocznicę śmierci
  10.00 + Anna i Władysław Kęsek