PONIEDZIAŁEK 30.03.2020
6.30 + Wiesław Jędrusik
7.00 + Jadwiga Lichaczewska
7.00 O zdrowie dla Małgorzaty, siłę w walce z chorobą dla niej i jej rodziny
8.00 + Kazimiera (ona) Krzyściak
8.30 + Sylwester Bulanda
15.00 + Stanisława Przeklasa 8. Rocz. śm.
19.00 + Waldemar Jucha greg. 30
19.00 + Józefa Stanisławska

WTOREK 31.03.2020
6.30 + Maria Gruszka
7.00 + Aleksandra (ona) Łomzik
8.00 + Zofia Kołtuniak
8.30 + Ryszard Jarzyna
15.00 + Tadeusz Gut w 31. rocz. śm, + Mieczysław Styrczula 5. rocz. śm.
19.00 + Józefa (ona) Stalmach

ŚRODA 01.04.2020
6.30 + Stanisław Żelazny
7.00 + Janusz Tylek
8.00 + Janina Fiedor
8.30 + Franciszek Skałka
15.00 za dusze w czyśćcu
19.00 Zbiorowa

CZWARTEK 02.04.2020
6.30 + Ola Moszynec
7.00 + Krystyna Ustupska
8.00 + Stanisław Zając
8.30 + Kazimiera (ona) Wojtyła
15.00 + Helena Kaleciak, mąż Jan w 13. rocz. śm.
19.00 + Jan Roszkowski

PIĄTEK 03.04.2020
6.30 + Kazimiera (ona) Krzyściak
7.00 + Zofia Kołtuniak
8.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Rodziny dla Grażyny i jej synów
8.30 + Józefa (ona) Stalmach
15.00 + Stasiu Papież 19. rocz. śm.
17.00 + Marian Podsada
19.00 + Franciszek Łaś

SOBOTA 04.04.2020
6.30 + Franciszek Skałka
7.00 + Janusz Tylek
8.00 o powrót do zdrowia dla Zdzisława
8.30 + Andrzej Gąsienica-Kotelnicki
15.00 + Helena i Jan Możdżeń
15.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Rodziny i dary Ducha Świętego dla kapłanów naszego Sanktuarium oraz liczne powołania kapłańskie i zakonne
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę NajświętszejRodziny dla Wioletty i Patryka Kokorniak w 10. rocz. ślubu - rez

NIEDZIELA 05.04.2020
6.30 + Andrzej Żegleń 15. rocz. śm.
8.00 ++ wypominani
9.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej
Rodziny dla Aleksandry w 11. rocz. urodzin
11.00 + Tadeusz Jach w 100. rocz. urodzin
12.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej
Rodziny dla Jana w 23. rocz. urodzin
15.00 + Józef Macioł żona Krystyna, + Józef Rapacz
17.00 + Halina Waletko 7. rocz. śm.
19.00 + Jan Draszyński 20. rocz. śm.