Intencje mszalne

01.05.17 - 07.05.17

Data: 2 maj 2017, Wtorek / Ilość wyświetleń: 400

PONIEDZIAŁEK 01.05.2017
6.30 + S. Izabella Bryja
8.00 + Andrzej Albrzykowski
SK 8.00 + Regina i Franciszek Leśnik
9.30 + Zbigniew Smoleński
8.30 + Marianna, + Roman Glugla
11.00 Za Parafian
11.00 Za Dobrodziejów naszej Parafii
15.00 + Walenty Woźniak
19.00 + Wojciech Gacek

WTOREK 02.05.2017
6.30 + Konrad Zborek
7.00 + Zuzanna Kawa
8.00 + Adam Maślanka
SK 8.00 + Jan Jaskulski
8.30 + Władysław Gębala w 11. r. śm., + Waleria Kowalczyk, + Jan
15.00 + Franciszek Gąsienica-Ladzi
19.00 + Władysława /ona/ Maślanka

ŚRODA 03.05.2017
6.30 + Anna Janicka
8.00 + Karolina, + Aleksander Berezińscy
SK 8.30 + Stanisław Bachleda - Curuś
9.30 + Wojciech Janik- Firek
SK 10.00 + Andrzej, Aleksandra i Antonina Lassak
11.00 W intencji Ojczyzny
GUB 11.30 + Kazimierz Słodyczka
12.30 + Czesława /ona/ Chyc
15.00 O Światło Ducha Świętego dla maturzystów
17.00 + Maria Bukowska
SK 18.00 + Zofia Borzęcka
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 04.05.2017
6.30 + S. Izabella Bryja
7.00 + Jadwiga Rogalska
8.00 + Janina, + Tadeusz Cholewczyńscy
SK 8.00 Dz-bł. i o opiekę Maryi dla rodziny Zalakovych
8.30 + Zofia Morajka
15.00 + Janina Begejowicz
19.00 + Aniela Scechura

PIĄTEK 05.05.2017
6.30 + Zofia Stopka
7.00 + Władysława /ona/ Maślanka
8.00 + Bronisława/ona/Krupska
SK 8.00 w Bogu wiadomej
8.30 + Maria Żmuda
15.00 + Jerzy Sierant w 50. r. śm.
17.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej
19.00 + Wiesława Gąsienica-Wawrytko

SOBOTA 06.05.2017
6.30 + Konrad Zborek
7.00 + Adam Maślanka
8.00 + Anna Dawidek
SK 8.00 + Stanisław Bachleda-Curuś
8.30 + Ewa Gąsienica Kaspruś
15.00 O zdrowie i Boże błog. dla kapłanów z naszej Parafii, Dary Ducha Świętego, potrzebne łaski oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii
19.00 + Andrzej Albrzykowski

NIEDZIELA 07.05.2017
6.30 + Stanisław Pasielak, + Halina, + Franciszek, + Zuzanna, + Józef
8.00 Za ++ wypominanych w wypominkach rocznych
SK 8.30 + Aniela i Jan Kamińscy 62.r. śm.
9.30 + Stanisław Gąsienica-Józkowy
SK 10.00 Związek Podhalan
11.00 + Franciszek Piechota
GUB 11.30 O zdanie matury dla Eweliny
12.30 Za Parafian
15.00 + Marek Ławnik w 8. r. śm.
17.00 + Józef Korziński
SK 18.00 + Józef i Stanisława Walczak-Wójciak
19.00 + Władysław Sikora

powrót