Intencje mszalne

17.04.17 do 23.04.17

Data: 15 kwiecień 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 392

PONIEDZIAŁEK 17.04.2017
6.30 + Henryk Siberna w 11. r.śm.
8.00 + Stanisław Bachleda-Curuś
SK 8.30 Dz-bł. dla Karoliny w rocz. urodzin
9.30 + Krystyna Gibała
SK 10.00 + Zofia Borzęcka
11.00 + Wojciech Gacek
G 11.30 + Franciszek Truchan 38.r.śm
12.30 Za Parafian
15.00 + Jerzy Martyniak w 8. r. śm., ++ z rodziny
17.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej
SK 18.00 + Jan Jaskulski
19.00 + Władysława /ona/ Maślanka

WTOREK 18.04.2017
6.30 + Konrad Zborek
7.00 + Andrzej Bednarczyk
8.00 + Maria Żmuda
SK 8.00 Dz-bł. dla Tomasza
8.30 + Bogusław Ziętek w 4. r. śm.
15.00 + Zuzanna Kawa
19.00 + + zmarli członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci
19.00 + Daniela Tadlewska

ŚRODA 19.04.2017
6.30 + Joachim Golik w 5. r. śm.
7.00 + Lidia Markowska
8.00 + Wiesława /ona/ Gąsienica-Wawrytko
SK 8.00 + Mieczysław Kamiński
8.30 + Bronisława /ona/ Krupska
15.00 + Franciszek Gąsienica-Ladzi
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 20.04.2017
6.30 + Władysława /ona/ Budzyńska
7.00 + Barbara Tylka
8.00 + Ewa Gąsienica Kaspruś
SK 8.00 + Barbara Romaniak
8.30 O Boże błog. dla Barbary w dniu urodzin
15.00 + Wojciech, + Józef Matlak w 27. r. śm.
19.00 + Irena Miodońska

PIĄTEK 21.04.2017
6.30 + Józef Witas
7.00 + Adam Maślanka
8.00 + Irena Langer
SK 8.00 dz-bł. dla Stanisława
8.30 + Franciszek Gąsienica-Ladzi
15.00 + Władysława /ona/ Maślanka
19.00 + Apolonia Murzyn

SOBOTA 22.04.2017
6.30 + Jerzy Jankowicz
7.00 + Zofia Morajka
8.00 + Kazimierz Puto
SK 8.00 + Zofia Borzęcka
8.30 + Zuzanna Kawa
15.00 + Aniela Scechura
15.00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Teofili w 90. r. urodzin
19.00 + Adam Drzyzga w 24. r. śm.

NIEDZIELA 23.04.2017
6.30 + Jerzy Seweryn
8.00 + Andrzej Gruszka, + Stanisław syn
SK 8.30 + Ludwika Giełczyńska
9.30 + Krzysztof Gut-Misiaga w 4. r. śm.
SK 10.00 Dz-bł. dla Małgorzaty i Krzysztofa w 20. rocz. ślubu
11.00 + Artur Sarzała
GUB 11.30 + Marianna i Władysław Bachleda - fundatorzy
12.30 Za Parafian
15.00 + Maria Kaczor w 7. r. śm.
17.00 + Wojciech Gacek
SK 18.00 + Bolesław Karpiel-Bułecka
19.00 + Wojciech Pastuszko

powrót