Intencje mszalne

03.04.2107 - 09.04.2017

Data: 1 kwiecień 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 354

PONIEDZIAŁEK 03.04.2017
6.30 + Barbara Tylka
6.30 + Franciszek Gąsienica-Ladzi
8.00 + Zofia Kulig
SK 8.00 Dz-bł. dla O. Bolesława
8.30 + Irena Langer
15.00 O Boże błog., wiarę i wypełnienie woli Bożej dla Jacka w 20. r. urodzin
19.00 + Apolonia Murzyn

WTOREK 04.04.2017
6.30 + Stanisław Bachleda-Curuś
6.30 + Adam Maślanka
8.00 + Bronisława /ona/ Krupska
SK 8.00 Dz-bł. dla Józefa Źródłowskiego
8.30 + Maria Żmuda
15.00 + Helena, + Jan Możdżeń
19.00 + Czesława /ona/ Chyc

ŚRODA 05.04.2017
6.30 + Wiesława/ona/ Gąsienica-Wawrytko
6.30 + Władysław Rusnarczyk w 9. r. śm., + Marek Pastuch w 8. r. śm, + Wojciech Bukowski w 43. r. śm.
8.00 + Konrad Zborek
SK 8.00 + Maria Tomaszewska
8.30 + Krystyna Pawlikowska
15.00 + Władysława /ona/ Maślanka
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 06.04.2017
6.30 + + dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 + Anna Dawidek
8.00 + Irena Langer
SK 8.00 Dz-bł. dla Władysław w 87 rocz. urodzin i dla Jego bliskich
8.30 + Antoni, + Maria, ++ z rodziny
15.00 + Zofia Worotniak w 6. r. śm.
19.00 + Andrzej Żeglin w 12. r. śm.

PIĄTEK 07.04.2017
6.30 + Władysław, + Aleksandra Lebidzińscy, ++ rodzice
7.00 + Zuzanna Kawa
8.00 + Czesława/ona/ Chyc
SK 8.00 + Jan Jaskulski
8.30 + Stanisław Krupa
15.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej
GUB 16.00
17.00 + Wojciech Gacek
19.00 + Irena Miodońska

SOBOTA 08.04.2017
6.30 + Zofia Morajka
7.00 + Kazimierz Puto
8.00 + Lidia Markowska
SK 8.00 + Antonina Traczyk
8.30 + Aniela Scechura
15.00 + Maria Bukowska
19.00 + Barbara Tylka

NIEDZIELA 09.04.2017
6.30 + Wiktor, + Jadwiga Wądołowscy, ++ rodzice
8.00 + Józef Walczak w 48 r. śm, ++ z rodziny: Kłobuchowskich, Pawlaków
SK 8.30 Dz-bł. dla Józefa
9.30 O zdrowie i Boże błog. dla Grzegorza i Agnieszki w 20. r. ślubu
SK 10.00 + Jan Jaskulski
11.00 + Marianna Łopacka w 2. r. śm.
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 + Halina Waletko w 4. r. śm.
17.00 + Rozalia Frasunek
SK 18.00 + Władysław Kaja 21. rocz.śm.
19.00 + Mirosława/ona/ Nowak

powrót