Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 12 do 18 grudnia 2011

Data: 12 grudzień 2011, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2233

Poniedziałek, 12.12.2011
6:00 - + Ignacy Piwowarczyk (greg)
7:00 - + Ignacy, Katarzyna
8:00 - + Danuta Burnat
8:00 - + Włodzimierz i Olga [SK]
8:30 - + Zofia Worotniak
17:00 - + Edward Augustyniak
19:00 - + Helena Stępień


Wtorek, 13.12.2011
6:00 - + Maria w rocz.śm
7:00 - + Ignacy Piwowarczyk (greg)
8:00 - + Danuta Burnat
8:00 - + Marianna i Józef Dzierżęga, synowa Janina [SK]
8:30 - + Jan Wacław
17:00 - + Eugeniusz Stępień
19:00 - wynagradzająca


Środa, 14.12.2011
6:00 - + Ignacy Piwowarczyk (greg)
7:00 - + Danuta Biernat
8:00 - + Eugeniusz Stepień
8:00 - + Olga Andruszkiewicz [SK]
8:30 - + Janina Gubała 5 rocz.śm
17:00 - Dz-bł. dla Anny w 30 rocz. urodzin
19:00 - + Władysław Gąsienica-Kościelny 2 rocz.śm


Czwartek, 15.12.2011
6:00 - + Antoni Boczoń 17 rocz.śm, Franciszek, Czesław, Karolina Woźniak
7:00 - + Stanisław Walaszczyk, Stanisław Zubek
8:00 - + Danuta Biernat
8:00 - + Jolanta Czerwińska [SK]
8:30 - + Maria w 2 rocz.śm, syn Mirosław
17:00 - + Eugeniusz Stępien
19:00 - + Ignacy Piwowarczyk (greg)


Piątek, 16.12.2011
6:00 - + Ignacy Piwowarczyk (greg)
7:00 - + Danuta Biernat
8:00- + Adam Sobański
8:00 - Dz-bł. dla Stanisława i jego rodziców [SK]
8:30 - + Czesława Sobańska
17:00 - + Maria Jakubczak
19:00 - + Helena Stępień


Sobota, 17.12.2011
6:00 - Dz-bł. w intencji ks. Proboszcza z okazji imienin od Róż kobiet
7:00 - + Danuta Burnat
8:00 - Dz-bł. w intencji ks. Proboszcza z okazji imienin od KSW
8:00 - + Maria i ++ z rodz. [SK]
8:30 - Dz-bł. w intencji ks. Proboszcza z okazji imienin od Grupy Modlitewnej z Godziny Świetej
17:00 - + Zofia i Franciszek Leśniak
19:00 - + Ignacy Piwowarczyk (greg)


Niedziela, 18.12.2011
6:30 - Dz-bł. w intencji ks. Henryka Bardosza z okazji urodzin od przyjaciół, rodziny, wspólnoty Modlitwa i Czyn z Zabrza
8:00 - + Ignacy Piwowarczyk (greg)
8:30 - + Henryka i Eugeniusz i ++ z rodz. [SK]
9:30 - + Stanisław Szczeciński 6 rocz. śm
10:00 - + Stanisław Nędza-Kubiniec ż. Zofia, s. Jan [SK]
11:00 - + Robert Jabłoński 3 rocz. śm
11:30 - + Władysław Gąsienica-Gronikowski [GUB]
12:30 - za parafian
15:00 - Dz-bł. dla Zofii i Adama z okazji złotego jubileuszu małżeństwa
17:00 - + Jerzy Łowczowski 3 rocz.śm
18:00 - + Anna i Jan Walczak [SK]
19:00 - + Stanisława i Eugeniusz Tychanicz

powrót