Intencje mszalne

Intencje mszalne 2 do 8 stycznia 2017

Data: 2 styczeń 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 363

PONIEDZIAŁEK 02.01.2017
6.30 + Jerzy Wietrzyk
7.00 + Przemysław Pancherz
8.00 + Krystyna Kępińska w 9. r. śm.
SK 8.00 + Andrzej Leśnicki
8.30 + Anna w 57. r. śm.
15.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej greg. 2
19.00 + Maria Gąsienica

WTOREK 03.01.2017
6.30 + Tadeusz Piłat
7.00 + Andrzej Bachleda - Wraj
8.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej greg. 3
SK 8.00 + Wojciech, Ludwika i Stanisław Zwijacz
8.30 + Ewelina Mazurek
15.00 + + z rodziny Kaczmarczyk
19.00 + Wojciech Gacek

ŚRODA 04.01.2017
6.30 + Halina Tylek
7.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej greg. 4
8.00 + Kazimierz Puto
SK 8.00 za dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 + + dusze w czyśćcu cierpiące
15.00 + Zenon Michalik, jego rodzina
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 05.01.2017
6.30 + Andrzej Gąsienica Kołodziej greg. 5
7.00 + Maria Gąsienica
8.00 + Czesława /ona/ Jamróz
SK 8.00 + Maria Bukowska-Pigosz
8.30 + Barbara Romaniak w 1. r. śm.
15.00 + + z rodziny Janus
19.00 + Barbara Janik Krupa

PIĄTEK 06.01.2017
6.30 + Maria Żmuda
8.00 + Mieczysław Borzęcki
SK 8.30 Dz-bł dla rodz. Stochów, za ++ z rodziny
9.30 + Anna Dawidek
SK 10.00 + Helena, Stanisław Pradziad, Wojtuś, Jacuś Pitoń, ++ z rodziny
11.00 + Ludwik w 38. r. śm.
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 W intencji zmarłych z rodzin uczestników Drogi Krzyżowej z PapieżemFranciszkiem z Zakopanego
17.00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Rodzin: Antolak, Diombala z USA
SK 18.00 + Krzysztof Kazimierczak 1. rocz.śm.
19.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej greg. 6

SOBOTA 07.01.2017
6.30 + Andrzej Gąsienica Kołodziej greg. 7
7.00 + Andrzej Bachleda -Wraj
8.00 + Stefan Gustek
SK 8.00 + Zofia Borzęcka
8.30 + Wojciech Gacek
15.00 O zdrowie i Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej dla członkiń Róż i ich rodzin
19.00 + Maria Smoleń w 9. r. śm., + Katarzyna Balta

NIEDZIELA 08.01.2017
6.30 + Władysława /ona/ Domin w 18. r. śm.
8.00 + Lucjan Jasiak, ++ z rodziny
SK 8.30 Dz-bł. dla Anny i Jej rodziny
9.30 + Ewa Civke
SK 10.00 + Waldemar Dziki
11.00 + Antonina Piechotta w r. śm.
GUB 11.30 + Katarzyna i Władysław Stoch-Waka
12.30 Za Parafian
15.00 + Gustaw Trębacz
17.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej greg. 8
SK 18.00 + Ryszard Antoszyk w rocz., śm.
19.00 + Stefan Król

powrót