Intencje mszalne

Intencje mszalne 24 do 30 października 2016

Data: 23 październik 2016, Niedziela / Ilość wyświetleń: 648

PONIEDZIAŁEK 24.10.2016
6.30 + Maria Bukowska
7.00 + Janina Wójtowicz
8.00 + Maria, + Władysław Brzęk
SK 8.00 dz-bł. dla Katarzyny z okazji urodzin
8.30 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 24
15.00 + Zofia Budaj
19.00 + Bogusława /ona/ Sopiarz

WTOREK 25.10.2016
6.30 + Adam Kowalczyk w 6. r. śm.
7.00 + Helena Kunc
8.00 + Janina Wójtowicz
SK 8.00 ++ Stanisław, Jadwiga i Andrzej Mucha w rocz. śm.,
8.30 + Halina Krzeptowska
15.00 + Krystyna Strojna
19.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 25

ŚRODA 26.10.2016
6.30 + Maria Bukowska
7.00 + Barbara Maciejewska
8.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 26
SK 8.00 + Maria i Stanisław Drożdż
8.30 + Wojciech Kułach w 2. r. śm.
15.00 + Kazimierz, ++ z rodziny
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 27.10.2016
6.30 + Witold Ledwochowski
7.00 + Bogusława /ona/ Sopiarz
8.00 + Lech, + Jan, + Stanisława /ona/ Ptasińscy
SK 8.00 + Tomasz Gąsienica-Ladzi
8.30 + Jerzy Krajewski
15.00 + Jan Stopka, + Anna Stopka w r. śm.
19.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 27

PIĄTEK 28.10.2016
6.30 + Witold Ledwochowski
7.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 28
8.00 + Tadeusz, + Janina Cholewczyńscy
SK 8.00 + Andrzej 76. rocz.śm,. żona Anna w 56. rocz.śm,.
8.30 + Janina Wójtowicz
15.00 + Anna, + Andrzej Kęsek, ++ z rodziny
19.00 + Jan Frys w 3. r. śm.

SOBOTA 29.10.2016
6.30 + Witold Ledwochowski
7.00 + Bogusława /ona/ Sopiarz
8.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 29
SK 8.00 + Tadeusz Kuźniar i Ludwika oraz ++ z rodziny
8.30 + Maria Bukowska
15.00 + + Kurierzy Tatrzańscy- Bohaterowie Tatrzańskich Szlaków
19.00 + Anna Maćkowiak

NIEDZIELA 30.10.2016
6.30 + Sławomir Michalec w 20. r. śm.
8.00 + Janina Wójtowicz
SK 8.30 + Wociech Stopka-Szajny w 23. rocz.śm.
9.30 + Bronisława /ona/ Matusik, + Andrzej Rapacz
SK 10.00 + Teresa Śćurić
11.00 + Tadeusz Frasunek
GUB 11.30 + Maria, Stanisław, s. Wojciech, Izydor
12.30 Za Parafian
14.00 NA CMENTARZU - ZA WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
15.00 + Wojciech Bętkowski
17.00 + Tadeusz Gąsienica-Józkowy
SK 18.00 + Tomasz Gąsienica-Ladzi
19.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 30 koniec

powrót