Intencje mszalne

Intencje mszalne 17 do 23 października 2016

Data: 20 październik 2016, Czwartek / Ilość wyświetleń: 629

PONIEDZIAŁEK 17.10.2016
6.30 + Wojciech Janik-Firek
7.00 + Maria Bukowska
8.00 + Helena Kunc
SK 8.00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Henryka
8.30 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 17
15.00 + + z rodziny: Rapaczów, Buksów, Koźlaków, ++ z rodziny,++ przodkowie
19.00 + Maria, + Aleksander Nowak w 6. r. śm.

WTOREK 18.10.2016
6.30 Dz-bł w intencji Krystiana Rusnarczyka z okazji 18. urodzin
7.00 + Franciszka / ona/ Piecuch greg. 18
8.00 + Zofia Budaj
SK 8.00 + Tomasz Gąsienica-Ladzi
8.30 + Janina Wójtowicz
15.00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Ewy i Adama Kaletów w 28 r. ślubu 
i o potrzebne łaski dla całej rodziny
19.00 W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci: o Boże błog. dla żyjących i radość wieczną dla zmarłych

ŚRODA 19.10.2016
6.30 + Maria Bukowska
7.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 19
8.00 + Halina Krzeptowska
SK 8.00 + Bogusława Sopiarz
8.30 + Stanisław Fijas
15.00 + Maria Krzeptowska w 9. r. śm.
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 20.10.2016
6.30 + Maria Korona
7.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 20
8.00 + Stanisław Fijas
SK 8.00 Dz-bł. dla Mateusza
8.30 + Janina Wójtowicz
15.00 + Kazimierz Kaleta, + Teresa, + Maria, + Jan, + Stanisław
19.00 + Maria Pitoń

PIĄTEK 21.10.2016
6.30 + Wojciech Janik-Firek
7.00 + Krzysztof Mrugała
8.00 + Halina Krzeptowska
SK 8.00 + Tomasz Gąsienica-Ladzi
8.30 + Witold Ledwochowski
15.00 + Zofia Budaj
19.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 21

SOBOTA 22.10.2016
6.30 + Janina Wójtowicz
7.00 + Maria Bukowska
8.00 + Jan Haza, ++ rodzice w 19. r. śm.
SK 8.00 + Teresa Śćurić
8.30 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 22
9.00 W intencji pracowników, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół im. Antoniego Kenara z okazji 140 –lecia istnienia
15.00 + Helena, + Wincenty Galica
19.00 + Stanisław Gąsienica- Roj w 29. r. śm., + Krystyna żona w 8. r. śm.

NIEDZIELA 23.10.2016
6.30 + Mariusz Bulanda w 2. r. śm.
8.00 W intencji Teresy i Ryszarda z okazji 16. r. ślubu dz-bł oraz w intencji dzieci: Gabrysi, Piotrusia i Przemusia
SK 8.30 + Stanisław Jarząbek 33. rocz.śm.
9.30 + Krystyna Strojna
SK 10.00 + Janina Surlas 3. rocz.śm.
11.00 + Irena Jakubowska, ++ rodzice
GUB 11.30 + Jan Strączek 16 rocz.śm.
12.30 Za Parafian
15.00 + Mieczysław Frasunek w 9. r. śm.
17.00 + Franciszka /ona/ Piecuch greg. 23
SK 18.00 + Tomasz Gąsienica-Ladzi
19.00 + Jerzy Krajewski

powrót