Intencje mszalne

Intencje mszalne - 27 czerwca do 24 lipca 2016

Data: 23 czerwiec 2016, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1500

PONIEDZIAŁEK 27.06.2016
6.30 + Lucjan Stec
7.00 + Bogusława (ona) Sopiarz greg. 27
8.00 + Maria Pitoń
SK 8.00 + Czesława Stopka
8.30 + Władysława (ona), + Aleksander Dudzik, + Zofia Malec
15.00 + Wojciech-Janik Firek
19.00 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. dla Renaty i Tomasza w 17. r. ślubu

WTOREK 28.06.2016
6.30 + Piotr Żemełko, ++ rodzice, + Mikołaj, + Katarzyna
7.00 + Maria Pitoń
8.00 + Krzysztof Mrugała
SK 8.00 + Andrzej Tylka
8.30 + Anna Mazgaj
15.00 + Krzysztof Patalas
19.00 + Bogusława (ona) Sopiarz greg. 28

ŚRODA 29.06.2016
6.30 + Franciszek Krzanik
8.00 + Zofia Drożdż
SK 8.00 + Władysław i Aniela Bobak
9.30 + Maria Pitoń
11.00 + Aleksandra Gruszka w 30. r. śm
15.00 W intencji wnuka Pawła w Roku Jubileuszowym z prośbą o łaskę Miłosierdzia Bożego
17.00 + Bogusława (ona) Sopiarz greg. 29
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 30.06.2016
6.30 + Honorata Mol w 24. r. śm., + Ludwik w 71. r. śm, + Tadeusz, Fryderyk, Eligiusz
7.00 Wojciech Janik-Firek
8.00 + Bronisława (ona), + Ignacy, + Stanisław, ++ rodzice
SK 8.00 + Franciszek Nędza
8.30 + Maria Haza w 26. r. śm.
15.00 + Bogusława (ona) Sopiarz greg. 30 koniec
19.00 + Emila, + Marian Król

PIĄTEK 01.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 1
7.00+ Krzysztof Mrugała
8.00 + Anna Maćkowiak
SK 8.00 + Czesława Stopka
8.30 + Czesław Rutkowski greg. 1
15.00 + Genowefa Widacha
17.00 + Zofia Drożdż
19.00 + Halina Drzyzga

SOBOTA 02.07.2016
6.30 + Lucjan Stec
7.00 + Wojciech Janik-Firek
8.00 + Czesław Rutkowski greg. 2
SK 8.00 + Franciszek Nędza
8.30 + Jan w 15. r. śm.
15.00 O Boże błog., światło Ducha Świętego i łaskę pojednania dla sprawujących władzę w naszej Ojczyźnie
19.00 + Jadwiga Rogalska greg. 2

NIEDZIELA 03.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 3
8.00 Za ++ wypominanych w wypominkach rocznych
SK 8.30 + Bartłomiej Gąsienica-Szostak 11 roczśm., ++ z rodziny
9.30 + Jan, + Maria, + Józef, + Maria
SK 10.00 + Andrzej Ścisłowicz
11.00 + Antonina Żeglin w 28. r. śm.
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 + Irena Olszewska w 1. r. śm.
17.00 + Czesław Rutkowski greg. 3
SK 18.00 + Czesława StopkaDz-bł. dla Eweliny w 18 rocz. urodzin
19.00

PONIEDZIAŁEK 04.07.2016
6.30 + Jacek Żeglin
7.00 + Jadwiga Rogalska greg. 4
8.00 + Krzysztof Mrugała
SK 8.00 + Wojciech, Ludwika, Stanisław
8.30 + Czesław Rutkowski
15.00 + Róża Kuchta
19.00 + Bogusława (ona) Sopiarz

WTOREK 05.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 5
7.00 + Maria Pitoń
8.00 + Wiktoria Bachleda-Szeliga
SK 8.00 + Franciszek Nędza
8.30 + Czesław Rutkowski
15.00 + Andrzej Tylka
19.00 + Maria Irena Szkulska 17. rocz.śm.

ŚRODA 06.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 6
7.00 + Anna Mazgaj
8.00 + Wojciech Janik-Firek
SK 8.00 + Maria Jachymczak
8.30 + Czesław Rutkowski
15.00 + Maria Bukowska
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 07.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 7
7.00 + Anna Maćkowiak
8.00 + Czesław Rutkowski
SK 8.00 + stanisław Gśienica-Kasprus
8.30 + Janina 38. rocz.śm.+ Jan
15.00 o Boże błog. dla Gabrieli z okazji 18 rocznicy urodzin o potrzebne łaski na dojrzałe życie
19.00 + Maria Pitoń

PIĄTEK 08.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 8
7.00 + Róża Kuchta
8.00 + Zofia i Jezry Goclon 22. rocz.śm.
SK 8.00 + Maria 14. rocz.śm.
8.30 + Czesław Rutkowski
15.00 + Krystyna i Stefan Wadeccy
19.00 o Boże bł w dniu urodzin i umocnienie w wierze dla Adama

SOBOTA 09.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 9
7.00 + Czesław Rutkowski
8.00 + Helena i Jan Możdżeń
SK 8.00 + Emilia i Ludwik Mazurowscy
8.30 + Bogusława (ona) Sopiarz
15.00 + Stanisław Warwas 5. rocz.śm., Ireneusz Warwas 17. rocz.śm.
19.00 rez

NIEDZIELA 10.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 10
8.00 + Michał Piątek 18. rocz.śm.
SK 8.30 + Czesława Stopka
9.30 + Jakub Pulnar 2. rocz.śm.
SK 10.00 Dz-bł w 10. rocz. ślubu Moniki i Andrzeja
11.00 + Anna i Władysław Weron
GUB 11.30 + Krzysztof Bobak
12.30 Za Parafian
15.00 + Edward Frasunek 3. rocz.śm.
17.00 + Czesław Rutkowski
SK 18.00 + Franciszek Nędza
19.00 + Andrzej Miśkowiec ż. Maria c. Ludwina

PONIEDZIAŁEK 11.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 11
7.00 + Zofia Drożdż
8.00 + Maria Pitoń
SK 8.00 + Janina 31. rocz.śm. + Franciszek 27. rocz.śm.
8.30 + Czesław Rutkowski greg. 11
15.00 + Zdzisław Bijański
19.00 + Bogusława (ona) Sopiarz

WTOREK 12.07.2016
6.30 + Paulina i Stanisław Rogalscy
7.00 + Jadwiga Rogalska greg. 12
8.00 + Wojciech Janik-Firek
SK 8.00 + Bogusława Sopiarz
8.30 + Czesław Rutkowski greg. 12
15.00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Zofii i Ignacego Adamczyk w 44 rocznicę ślubu
19.00 + Józef Boczoń - syn 4. rocz. śm.

ŚRODA 13.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 13
7.00 + Krzysztof Mrugała
8.00 + Czesław Rutkowski greg. 13
SK 8.00 + Franciszek Nędza
8.30 Wynagradzająca NSPJ i Niepokal. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata, oraz o Boże błog. i łaski dla Grupy Modlitewnej p. w. Miłosierdzia Bożego z Godziny Świętej i ich rodzin
15.00 + Stanisława Siewiera 3. rocz.śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 14.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 14
7.00 + Franciszek Krzanik
8.00 + Anna Maćkowiak
SK 8.00 + Bogusława Sopiarz
8.30 + Czesław Rutkowski greg. 14
15.00 + Leokadia Soborowska
19.00 + Zofia Drożdż

PIĄTEK 15.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 15
7.00 + Maria Pitoń
8.00 + Włodziemierz Bereziński
SK 8.00 + Franciszek Nędza
8.30 + Czesław Rutkowski greg. 15
15.00 + Stanisław Gąsienica 1. rocz.śm.
19.00 + Franciszka Piecuch

SOBOTA 16.07.2016
6.30 + Andrzej Tylka
7.00 + Wojciech Janik-Firek
8.00 + Czesław Rutkowski greg. 16
SK 8.00 + Bogusława Sopiarz
8.30 + Maria i Władysław Sobańscy
15.00 + Lucjan Stec
19.00 + Jadwiga Rogalska greg. 16

NIEDZIELA 17.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 17
8.00 o zdrowie i Boże błog. dla Sebastiana z okazji 14 rocz. urodzin
SK 8.30 + Marian Sowa, Piotr, Maria i Henryk Żychowscy
9.30 + Czesław Rutkowski greg. 17
SK 10.00 + Franciszek Nędza
11.00 + Józef Guziak
GUB 11.30 + Jakub Czarniak
12.30 Za Parafian
15.00 + Halina Drzyzga
17.00 + Andrzej Gruszka 43 rocz.śm.
SK 18.00 + Bogusława Sopiarz
19.00 + Wincenty Kolat

PONIEDZIAŁEK 18.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 18
7.00 + Czesław Rutkowski greg. 18
8.00 + Anna Frączek 34. rocz.śm.
SK 8.00 + Anna Nowacka 2. rocz.śm, ++ dzieci
8.30 + Franciszek Begejowicz
15.00 + Antonina i Józef Pędzimąż
19.00 + Jerzy Śnieżek 4. rocz.śm.

WTOREK 19.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 19
7.00 + Zofia Drożdż
8.00 + Krzysztof Mrugała
SK 8.00 + Bogusława Sopiarz
8.30 + Czesław Rutkowski greg 19
15.00 O Boże bł. dla Agaty i córki Natalii oraz Karola, Mariana z rodzinami
19.00 w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci o Boże bł. dla żywych i szczęśliwą wiecznośc dla zmarłych

ŚRODA 20.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 20
7.00 + Czesław Rutkowski greg 20
8.00 + Jan Płaza w rocz.śm.
SK 8.00 + Franciszek Nędza
8.30 + Czesław Pastuszko z okazji imienin
15.00 + Józef Drąg
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 21.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 21
7.00 + Maria Pitoń
8.00 + Czesław Rutkowski greg 21
SK 8.00 + Bogusława Sopiarz
8.30 + Mirosław Skupiński 9. rocz.śm. , Maria Skupińska 7. rocz.śm.
15.00 + Stefania i Jan Nowak w rocz. śmierci
19.00 + Andrzej Tylka

PIĄTEK 22.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 22
7.00 + Czesław Rutkowski greg 22
8.00 + Maria Wiktoria Pawlik 2. rocz.śm.
SK 8.00 + Czesława Stopka
8.30 + Maria Haza i zmarli rodzice z okazji imienin
15.00 o Boże błog. i zdrowie dla Marii i Ryszarda Muskałów oraz ich dzieci i wnuków
19.00 + Anna Mazgaj

SOBOTA 23.07.2016
6.30 + Julian Stec
7.00 + Franciszek Krzanik
8.00 Krzysztof Mrugała
SK 8.00 + Franciszek Nędza
8.30 + Czesław Rutkowski greg 23
15.00 O Boże Miłosierdzie i światło Ducha Świętego o rozeznanie drogi życiowej w 30
urodziny dla Macieja
19.00 + Jadwiga Rogalska greg. 23

NIEDZIELA 24.07.2016
6.30 + Jadwiga Rogalska greg. 24
8.00 + Józef Rapacz 17. rocz.śm.
SK 8.30 + z rodz. Galiców: Helena, Józef, Wincenty, Halina Sojka, Jadwiga Garlicka
9.30 + Czesław Rutkowski greg. 24
SK 10.00 + Bogusława Sopiarz
11.00 + Krzysztof Gut-Misiaga w dniu imienin
11.00 Jubileusz Służb mundurowych
GUB 11.30 Dz-bł. w int Anny Stoch z okazji 83 rocz. urodzin
12.30 Za Parafian
15.00 + Anna Jacenty i Rodzeństwo, Janina Maria Jan i Tadeusz
17.00 + Halina Krzeptowska
SK 18.00 + Franciszek Nędza

powrót