Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 14 do 20 listopada 2011

Data: 14 listopad 2011, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1879

Poniedziałek, 14.11.2011
6:30 - + Mateusz Bendkowski
7:00 - + Władysław Tucznio
8:00 - + o Boże bł i dobre wyniki w nauce dla bartłomieja
8:00 - + Jezry Ptak w 18 rocz.śm, ++ rodzice Julia i Józef, siostra Krystyna i brat Mieczysław [SK]
8:30 - + Antonina Zielińska (greg)
19:00 - + Emilia Płachta


Wtorek, 15.11.2011
6:30 - + Mateusz Bendkowski
7:00 - + Krzysztof Kardaś
8:00 - + Antoni Szydlak
8:00 - + Zofia i Franciszek Łukasik [SK]
8:30 - + Leopold Falkowski, Jacek Falkowski
19:00 - ++ Barbara, Stanisław, Ryszard, Leopold Marcisz


Środa, 16.11.2011
6:30 - + Katarzyna, Jan, Zofia Korzej
7:00 - + Władysław Tucznio
8:00 - + Andrzej Bachleda-Baca i żona Zofia
8:00 - + Józef Janik 2 rocz.śm [SK]
8:30 - + Adela Koziara 2 rocz.śm
19:00 - + Krzysztof Kardaś


Czwartek, 17.11.2011
6:30 - + Aleksander i Aniela Cikowscy
7:00 - + Mateusz Bendkowski
8:00 - + Józef, Anna, Katarzyna Matląg
8:00 - + Ludwika i Wojciech Zwijacz i + Józef Byrcyn [SK]
8:30 - + Anna Puchlerz
19:00 - + Stefan Włodarczyk
19:00 - + Stanisław, Piotr, Anna, Henryk, Stanisław Ochyra, Wiesław, Mateusz, Sylwester, Szymon, Jan z rodzinami


Piątek, 18.11.2011
6:30 - + Julia, Franciszek, Czesław Matląg
7:00 - + Władysław Tucznio
8:00 - + Maria w rocz.śm
8:00 - + Aniela i Wawrzyniec [SK]
8:30 - + Stefan Włodarczyk
19:00 - + Krzysztof Kardas
19:00 - Dz-bł. dla Moniki i Dominika Bazelak w 10 rocz.ślubu


Sobota, 19.11.2011
6:30 - + Honorata, Józef, Michał
7:00 - + Emilia Płachta
8:00 - + Mateusz Bendkowski
8:00 - + Mirosław Nowak 3 rocz.śm
8:00 - + Stefania i Kazimierz [SK]
8:30 - + Józef Bobak
19:00 - + Maria Rybka 4 rocz.śm


Niedziela, 20.11.2011
6:30 - + Mateusz Bendkowski
8:00 - + Krzysztof Kardaś
8:30 - + Helena Jarząbek 43 rocz. śm [SK]
9:30 - Dz-bł. w int Piotrusia w dniu urodzin
10:00 - + Bogdan Urbański 6 rocz. śm [SK]
11:00 - o zdrowie dla Andrzeja
11:30 - + Mieczysław Papierz [GUB]
12:30 - + za parafian
15:00 - + Piotr Rafał Kowalczyk w 7 rocz.śm
17:00 - + Krystyna Rubiś i ++ z rodz.
18:00 - + Bożena Jedynak [SK]
19:00 - ++ z rodz: Jasińskich, Jobsów, Toporowskich, Zofia Zielińska, Maria Sicińska w 5 rocz.śm

powrót