Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 24 do 30 października 2011

Data: 24 październik 2011, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1777

Poniedziałek, 24.10.2011
6:30 - + Zofia Worotniak (greg)
7:00 - + Stanisław Klimecki
8:00 - + Edward Matanyj
8:00 - + Jan Maczyszyn w 5 rocz. śm [SK]
8:30 - + Kazimierz i ++ z rodz.
19:00 - + Antonina Zielińska (greg)


Wtorek, 25.10.2011
6:30 - + Wacław Smagowski
7:00 - + Zofia Worotniak (greg)
8:00 - + Tadeusz, ++ rodzice i bracia
8:00 - + Edward Matanyj [SK]
8:30 - + Antonina Zielińska (greg)
19:00 - + Jan Stopka 28 rocz.śm


Środa, 26.10.2011
6:30 - + Marianna Zietek i ++ z rodz
7:00 - + Zbigniew Garycki
8:00 - + Zofia Worotniak (greg)
8:00 - + Łucja Gronek 5 rocz.śm, Piotr, Jacek i Mieczysław Gronek [SK]
8:30 - + Antonina Zielińska (greg)
19:00 - + Barbara Maciejewska


Czwartek, 27.10.2011
6:30 - + Emilia Płachta
7:00 - + Edward Matanyj
8:00 - + Witold Bednarz
8:00 - + Andrzejek Ciągła i Bronisława Hebda [SK]
8:30 - + Zofia Worotniak (greg)
19:00 - + Antonina Zielińska (greg)
19:00 - + Karolina i Józef Kołodziejczyk


Piątek, 28.10.2011
6:30 - + Bernard
7:00 - + Antonina Zielińska (greg)
8:00 - + Józef Salwa 40 rocz.śm
8:00 - + Władysław Chmura 14 rocz. śm [SK]
8:30 - + Tadeusz i Ludwika Kuźniar
19:00 - + Zofia Worotniak (greg)
19:00 - + Adam Majerczyk 10 rocz. śm


Sobota, 29.10.2011
6:30 - + Tadeusz Bachleda-Curuś
7:00 - + Zbigniew Garycki
8:00 - + Jan Kowalyszyn
8:00 - Dz-bł. dla Zofii i Adama w 50 rocz. ślubu
8:00 - +Wanda Marczak-Marczewska, + Barbara i Józef Chrobak [SK]
8:30 - + Antonina Zielińska (greg)
19:00 - + Zofia Worotniak (greg)


Niedziela, 30.10.2011
6:30 - za parafian
8:00 - o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki i Justyny
8:30 - + Wojciech Stopka-Szajny 18 rocz. śm [SK]
9:30 - + Bronisława Matusik 5 rocz. śm. i + Andrzej Rapacz
10:00 - + Rozalia Frasunek 3 rocz. śm [SK]
11:00 - + Zofia Worotniak (greg)
11:30 - + Stanisław Staszek 14 rocz. śm [GUB]
12:30 - + Antonina Zielińska (greg)
15:00 - + Zbigniew Garycki
17:00 - o szczęśliwą śmierć dla Heleny
18:00 - ++ Bartek i Marek [SK]
19:00 - + Tadeusz Bachleda-Curuś

powrót