Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 9 do 15 listopada 2015

Data: 8 listopad 2015, Niedziela / Ilość wyświetleń: 754

Poniedziałek, 09.11.2015
6.30 + Irena Olszewska
7.00 + Mieczysław Pilarski
8.00 + Anna Trojańska
8.00 + Tadusz Majchrzak 13. rocz.śm. ++ z rodziny [SK]
8.30 + Henryk Słup greg. 9
19.00 + Weronika Bulanda


Wtorek 10.11.2015
6.30 + Henryk Gałczyk
7.00 + Bronisław Kiełb
8.00 + Henryk Słup greg. 10
8.00 Dz-bł. dla s. Leoniki Nazaretanki w dniu imienin [SK]
8.30 + + rodzice: Albina i Wojciech Handzel
19.00 + Marek Antczak, + Aniela, + Jan Olejarz


Środa 11.11.2015
6.30 + Bronisław Ustupski
7.00 + Józef Kardaś
8.00 + Henryk Słup greg. 11
8.00 + s. Świętosława [SK]
8.30 + Irena Olszewska
19.00 ZBIOROWA
19.00 w int. ks. Marcina - imieninowa
19.00 + Andrzej Bodziński z okazji urodzin


Czwartek 12.11.2015
6.30 + Andrzej, + Maria Rusnak, + Leopold Kurkowski
7.00 + Anna Trojańska
8.00 + Henryk Słup greg. 12
8.00 + Władysława Boczoń [SK]
8.30 + Marianna Sołtys w r. śm.
19.00 + Stanisław Bobak w 27. r. śm.


Piątek 13.11.2015
6.30 + Irena Olszewska
6.30 + Fryderyk Grzywacz
7.00 + Henryk Słup greg. 13
8.00 + Stanisław Tylka
8.00 ++ z rodziny Łabędź [SK]
8.30 + Czesław Pastuszko
19.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepokal. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata, oraz o błog. Boże i łaski dla Grupy Modlitewnej p.w. Miłosierdzia Bożego z Godziny Świętej i ich rodzin


Sobota 14.11.2015
6.30 + Henryk Gałczyk
6.30 + Józefa (ona) Dawidek
7.00 Dziękczynna za dar życia Ojca założyciela i udzielone Mu łaski
8.00 + Józef Kardaś
8.00 + ks. Zbigniew Wiśniowski 24. rocz.śm. [SK]
8.30 + Henryk Słup greg. 14
19.00 + Mieczysław Pilarski


Niedziela 15.11.2015
6.30 + Stanisław Gąsienica
8.00 + Henryk Słup greg. 15
8.30 + Helena Jarząbek 47. rocz. śm. [SK]
9.30 + Zofia Ołpińska w 8. r. śm., + Mieczysław mąż
10.00 + Władysław Chmura 19.rocz.śm., Michalina Chmura 2. rocz.śm., Anna Mroczkowska 9. rocz.śm. [SK]
11.00 + Bronisława Guziak
12.30 Za Parafian
15.00 + Anna Jabrocka-Chmiel, + Włodzimierz Chmiel
17.00 + Grażyna Mróz w 10. r. śm.
18.00 + Stanisław Kluska [SK]
19.00 + Anna Łaś

powrót