Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 8 do 14 czerwca 2015

Data: 8 czerwiec 2015, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1208

Poniedziałek, 08.06.2015
6.30 + Stanisław Śliwiński
7.00 + Kazimierz Kaleta
8.00 + Jadwiga Wargowska
8.00 + Józef Sicha [SK]
8.30 + Anna Adamik
19.00 + Mariusz Bulanda greg. 8
19.00 O zdrowie i Boże błog. dla Antoniego Bryniczki z okazji 18 urodzin


Wtorek, 09.06.2015
6.30 Dziękczynna za odzyskane zdrowie Antoniny z prośbą o Boże błog.
7.00 + Mariusz Bulanda greg. 9
8.00 + Jerzy Rdzanek
8.00 + Andrzej Pancherz [SK]
8.30 + Bronisław Majda w 25 r. śm.
19.00 + Jerzy Matejko
19.00 W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci: o Boże błog. dla żyjących i radość wieczną dla zmarłych


Środa, 10.06.2015
6.30 + Stanisław Śliwiński
7.00 + Mariusz Bulanda greg. 10
8.00 + Maria, + Władysław Brzękowie
8.00 + Andrzej Pancherz [SK]
8.30 + Waleria Kowalczyk w 3 r. śm., + Jan, + Wanda
19.00 ZBIOROWA
19.00 + Anna Adamik


Czwartek, 11.06.2015
6.30 + Jerzy Matejko
7.00 + Mariusz Bulanda greg. 11
8.00 + Anna Adamik
8.00 + Andrzej Pancherz [SK]
8.30 + Marian Weron w 10 r. śm.
19.00 + Aurelia Dziuk


Piątek, 12.06.2015
6.30 + Mariusz Bulanda greg. 12
7.00 + Kazimierz Kaleta
8.00 + Jerzy Rdzanek
8.00 + Andrzej Pancherz [SK]
8.30 + Jadwiga Wargowska
19.00 + Krzysztof Patalas
19.00 Uwielbienie i wynagrodzenie NSPJ za grzechy


Sobota, 13.06.2015
6.30 + Jerzy Matejko
7.00 + Mariusz Bulanda greg. 13
8.00 + Stanisław Śliwiński
8.00 + s. Maria Jozefata [SK]
8.30 + Antonina Cieślik
19.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepokal. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata, oraz o błog. Boże i łaski dla Grupy Modlitewnej p.w. Miłosierdzia Bożego z Godziny Świętej i ich rodzin


Niedziela, 14.06.2015
6.30 + Halina Kaleta w 33 r. śm., + Franciszek, + Genowefa, + Zuzanna, + Józef
8.00 + Mariusz Bulanda greg. 14
8.30 + Jan i Antoni [SK]
9.30 Dziękczynno-błagalna dla Małgorzaty i Krzysztofa w 20 r. ślubu z prośbą o Boże błog. dla rodziny
10.00 + Stanisława Siewiera 2. rocz.śm. [SK]
11.00 + Helena Szczerba w 20 r. śm., + Józef mąż
11.30 + Zofia i Jan Strączek [GUB]
12.30 Za Parafian
15.00 + Stanisław Gąsienica-Józkowy w 7 r. śm.
17.00 + Stella, + Romuald, + Roman Kotońscy
18.00 + Alicja Noga [SK]
19.00 + Józef, + Zofia Jania

powrót