Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 2 do 8 lutego 2015

Data: 2 luty 2015, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1617

Poniedziałek, 02.02.2015
6.30 + Maria Biernat
8.00 + Waleria Krzysztofiak
8.00 o nawrócenie syna Marka oraz o Boże błog dla Ewy i jej rodziny [SK]
9.30 + Sławomira (ona), + Jan Kobylarczyk
11.00 + Józef Bukowski w 6 r. śm.
17.00 + Wojciech Pastuszko greg. 2
19.00 + Mariusz Bulanda


Wtorek, 03.02.2015
6.30 + Lucyna Kosowska
7.00 + Władysław Filipiak
8.00 + Kazimierz Kaleta
8.00 + Maria [SK]
8.30 + Wojciech Pastuszko greg. 3
19.00 + Maria Gąsienica-Sieczka


Środa, 04.02.2015
6.30 + Ludwika (ona), + Wiktoria
7.00 + Alicja Noga
8.00 + Antonina Cieślik
8.00 + Maria w 8. rocz.śm. [SK]
8.30 + Wojciech Pastuszko greg. 4
19.00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla nauczycieli i pracowników SP nr 1, ++ pracownicy tej szkoły


Czwartek, 05.02.2015
6.30 + Janina Pilsyk
7.00 + Krystyna Gąsienica-Roj
8.00 + Wojciech Pastuszko greg. 5
8.00 + Aleksandra Musiał [SK]
8.30 O potrzebne łaski i błog. Boże dla Ks. Zbigniewa
19.00 + Waleria Krzysztofiak


Piątek, 06.02.2015
6.30 + Maria, + Wincenty, + Jan, + Józef, + Aleksander, + Franciszek, + Stefan, + Wojciech
7.00 + Władysław Filipiak
8.00 + Wojciech Pastuszko greg. 6
8.00 Zofia Zielińska [SK]
8.30 + Lucyna Kosowska
17.00 + Mariusz Bulanda
19.00 + Zofia, + Stanisław Bukowscy


Sobota, 07.02.2015
6.30 + Janina Pilsyk
7.00 + Ludwika (ona) Tokarz w 1 r. śm., + Michał Rosiek w 1 r. śm.
8.00 + Kazimierz Kaleta
8.00 Dz-bł. dla Adeli i całej rodziny [SK]
8.30 + Krystyna Gąsienica-Roj
17.00 Aby zbliżający się Wielki Post stał się czasem przygotowania do zjednoczenia z Bogiem
19.00 + Wojciech Pastuszko greg. 7


Niedziela, 08.02.2015
6.30 + Jan Fudala
8.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Gąsieniców i Figlarzy
8.30 + Adam Zwijacz [SK]
9.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Wojciecha w 12 rocznicę urodzin
10.00 + Stanisław Nędza-Kubiniec ż. Zofia, s. Jan i Józef [SK]
11.00 + Wojciech Pastuszko greg. 8
11.30 + Zofia Strączek 10. rocz.śm. [GUB]
12.30 Za Parafian
15.00 + Kunegunda Wilczek w 1 r. śm.
17.00 + Jan Draszyński
18.00 + Aniela Wróbel, Wawrzyniec Wróbel [SK]
19.00 + Piotr Waloszczyk

powrót