Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 2 do 8 września 2013

Data: 2 wrzesień 2013, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2359

Poniedziałek, 02.09.2013
6.30 + Krzysztof Gut-Misiaga
6.30 o zdrowie dla Marii
7.00 + Mieczysław Okarma greg. 2
7.00 + Barbara i Leszek Opach
8.00 O światło Ducha Świętego w nowym roku szkolnym dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, katechetów i rodziców
8.00 Dz-bł. dla Księży i Sióstr w parafii, o Boże błog. i charyzmaty Ducha Świętego [SK]
8.30 + Stefan, +Katarzyna Nawalaniec
19.00 + Wanda, + Zbigniew, + Władysław Broda


Wtorek, 03.09.2013
6.30 + Wanda, + Zbigniew, + Władysław Broda
7.00 + Andrzej Karpiel
8.00 + Elżbieta Biernat
8.00 Dz-bł. o dalsze łaski dla Ewy, Mateusza i Antosia [SK]
8.30 + Mieczysław Okarma greg. 3
19.00 + Bolesław Rybka


Środa, 04.09.2013
6.30 + Stanisława (ona) Bachleda w 6 rocznicę śmierci
7.00 + Wanda, + Zbigniew, + Władysław Broda
8.00 + Mieczysław Okarma greg. 4
8.00 + Antonina, Piotr i Bartłomiej i ++ z rodziny [SK]
8.30 + Ignacy Piwowarczyk w 2 rocznicę śmierci
19.00 + Rozalia, + Antoni, + Jania, + Stanisława (ona) córka


Czwartek, 05.09.2013
6.30 + Joanna Bachleda-Gróbarz
7.00 + Wanda, + Zbigniew, + Władysław Broda
8.00 + Mieczysław Okarma greg. 5
8.00 + Tadeusz [SK]
8.30 + Wanda Jakubowska greg. 1
19.00 + Halina Waletko


Piątek, 06.09.2013
6.30 + Krzysztof Gut-Misiaga
7.00 + Wanda Jakubowska greg. 2
8.00 + Mieczysław Okarma greg. 6
8.00 + Julia Niedziela 3. rocz.śm. [SK]
8.30 + Wanda, + Zbigniew, + Władysław Broda
16.00 + Bolesław Błachuta 3. rocz.śm. [GUB]
17.00 + Remigiusz
19.00 + Władysław Huterański


Sobota, 07.09.2013
6.30 + Stanisław Marduła w rocznicę śmierci
7.00 + Wanda Jakubowska greg. 3
8.00 + Wanda, + Zbigniew, + Władysław Broda
8.00 + Jerzy [SK]
8.30 + Mieczysław Okarma greg. 7
17.00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członkiń I, II, III Róży oraz ich rodzin, ++ członkinie z tych Róż
19.00 + Janina, + Tomasz Semik w rocznicę śmierci


Niedziela, 08.09.2013
6.30 + Ignacy, + Aleksandra Czerwińscy w 5 rocznicę śmierci
8.00 + Wanda Jakubowska greg. 4
8.30 + Zofia Fryz i ++ z rodz. [SK]
9.30 + Rozalia Frasunek
10.00 + Jacek Raźny 4. rocz.śm. [SK]
11.00 + Helena, + Michał Kaczor
11.30 Dz-bł. dla mamy, babci i prababci dla Anieli Bobak [GUB]
12.30 Za Parafian
15.00 + Wanda, + Zbigniew, + Władysław Broda
17.00 + Mieczysław Okarma greg. 8
18.00 + Maria [SK]
19.00 + Bogusław Ziętek

powrót