Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 19 do 25 sierpnia 2013

Data: 19 sierpień 2013, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1658

Poniedziałek, 19.08.2013
6.30 + Bolesław Rybka
7.00 + Irena Galuś greg. 19
8.00 + Witold [SK]
8.00 + Władysław Huterański
8.30 + Julian Starowicz
19.00 + Józefa (ona), + Antoni Pluta greg. 19


Wtorek, 20.08.2013
6.30 + Jan Król
7.00 + Andrzej Karpiel
8.00 + Józefa (ona), + Antoni Pluta greg. 20
8.00 Dz-bł. dla Wandy [SK]
8.30 + + z rodziny Magiera
19.00 W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci: o błog. Boże dla żyjących i radość wieczną dla zmarłych
19.00 + Irena Galuś greg. 20


Środa, 21.08.2013
6.30 + Irena Galuś greg. 21
7.00 + Stanisław Malina
8.00 + Janina Chamielec
8.00 + Tomasz i ++ z rodz. [SK]
8.30 + Józefa (ona), + Antoni Pluta greg. 21
19.00 Dziękczynna za otrzymane łaski w 59 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa Ireny i Józefa z prośbą o dalszą opiekę Bożą


Czwartek, 22.08.2013
6.30 + Władysław Huterański
7.00 + Irena Galuś greg. 22
8.00 + Krzysztof Gut - Misiaga
8.00 + W. Gąsienica Gładczan [SK]
8.30 + Józefa (ona), + Antoni Pluta greg. 22
19.00 + Halina Waletko


Piątek, 23.08.2013
6.30 + Tadeusz, + Janina, + Maria, + Jan
7.00 + Irena Galuś greg. 23
8.00 + Józefa (ona), + Antoni Pluta greg. 23
8.00 + Franciszek Lasak 22. rocz.śm, + Anna Lasak
8.30 + Ludwina Rzadkosz w 3 rocznicę śmierci
19.00 + Janusz Skupień w 17 rocznicę śmierci


Sobota, 24.08.2013
6.30 + Bolesław Rybka
7.00 + Irena Galuś greg. 24
8.00 + Józefa (ona), + Antoni Pluta greg. 24
8.00 + Bartek Olszański [SK]
8.30 + Stanisław Malina
19.00 + Waleria Krupa w 15 rocznicę śmierci, + Bartłomiej, ++ z rodziny Krupów i Orłów


Niedziela, 25.08.2013
6.30 + Józef Wolski w 30 rocznicę śmierci
8.00 + Irena Galuś greg. 25
8.30 Dz-bł. dla grupy modlitewnej i ich rodzin. [SK]
9.30 Dziękczynno- błagalna w 29 rocznicę ślubu Małgorzaty i Mieczysława z prośbą o dalszą opiekę Bożą
10.00 + Grażyna Bystrzycka 6. rocz.śm, Stanisław i Zofia Grandys [SK]
11.00 + Zofia, + Ludwik Jania
11.30 + Andrzejek Tylka [GUB]
12.30 Za Parafian
15.00 + Bogusław Ziętek
17.00 + Józefa (ona), + Antoni Pluta greg. 25
18.00 Władysław Gąsnieca-Gładczan 6. rocz.śm. [SK]
19.00 + Zdzisław Krauzowicz

powrót