Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 30 kwietnia do 6 maja 2012

Data: 30 kwiecień 2012, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2369

Poniedziałek, 30.04.2012
6.30 - + Jan Gawlik
7.00 - + Stanisław Hebda
8.00 - + Stefan Zawadzki
8.00 - Dz-bł. dla Anny i Andrzeja w 23 rocz.ślubu [SK]
8.30 - Dz-bł. dla Joanny z okazji urodzin i dla rodziny
19.00 - + Anna Szmidt


Wtorek, 01.05.2012
6.30 - + Maria i Jan
7.00 - + Wanda Mazurkiewicz
8.00 - + Zbigniew Sobczak
8.00 - Dz-bł. dla Marii i Stanisława Dubiel w 50 rocz.ślubu [SK]
8.30 - + Zbigniew Skraburski
10.00 - Dziękczynna za beatyfikację Jana Pawła II
19.00 - + Stanisław Przeklasa


Środa, 02.05.2012
6.30 - o szczęśliwe rozwiązanie dla matki chrzestnej
7.00 - + Zofia Gołąb
8.00 - + Józefa i Aleksander w rocz. śmierci
8.00 - o szczęśliwe rozwiązanie dla Patrycji i łaski dla rodziny [SK]
8.30 - + Zbigniew Skraburski
19.00 - + Stanisław Hebda


Czwartek, 03.05.2012
6.30 - + Stefania Wojtecka
8.00 - + Urszula Mozdyniewicz
8.30 - + Barbara Kubicka [SK]
9.30 - + Zbigniew Skraburski
10.00 - + Krystyna Jager [SK]
11.00 - Dz-bł. w intencji Ojczyzny
11.30 - + Andrzej Stoch [GUB]
12.30 - Dz-bł. dla Katarzyny i jej rodziny
15.00 - Dz-bł. w intencji maturzystów
17.00 - + Joanna Wolf-Szczerba
18.00 - + Anna Baliś [SK]
19.00 -Dz-bł. dla Moniki i Bogdana


Piątek, 04.05.2012
6.30 - + Ewa Kądziołka
7.00 - + Jan Gawlik
8.00 - o pomyślne zdanie matury dla Justyny i Edyty
8.00 - Dziękczynna za ocalenie życia i o potrzebne łaski dla rodz. [SK]
8.30 - + Zbigniew Skraburski
16.00 - + Kazimierz Słodyczka [GUB]
17.00 - + Zofia Gołąb
19.00 - + Paulina, Jadwiga, Stanisław Rogalscy


Sobota, 05.05.2012
6.30 - Dz-bł. dla rodziny
7.00 - + Anna Szmidt
8.00 - + Urszula Mozdyniewicz
8.00 - + Dz-bł. dla Adelajdy [SK]
8.30 - + Zbigniew Skraburski
17.00 - Dz-bł. dla czcicieli Matki Bożej
19.00 - + Irena i Mikołaj Solańscy


Niedziela, 06.05.2012
6.30 - + Monika i Aleksander Szymczak, Krystyna w rocz.śmierci
8.00 - ++ wypominani
8.00 - + Stanisław i Stanisława Warczygłowa
8.30 - Dz-bł. dla Anny Leks i rodziny [SK]
9.30 - + Eugeniusz, Janina, Anna Stępień
10.00 - + Jan Marzec w 4 rocz.śm. [SK]
11.00 - + Marek ŁAwnik w 3 rocz.śm
11.30 - + Stanisława i Józef Walczak (Słodyczka) [GUB]
12.30 -
12.30 - za parafian
15.00 - + Urszula Mozdyniewicz
17.00 - + Marian Wreon 7 rocz.śm
18.00 - + Adela Król [SK]
19.00 - + Zbigniew Skraburski

powrót