Intencje mszalne

Intencje mszalne - od 26 marca do 1 kwietnia 2012

Data: 26 marzec 2012, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2046

Poniedziałek, 26.03.2012
6.30 - + Józef Murzyn, Błażej i Wiktoria Jasek
6.30 - + Barbara, Leon Piecuch (greg.)
6.30 - + Władysława i Aleksander Dudzik
8.00 - o Boże błog. dla Andrzeja [SK]
10.00 - + Zofia Czech (greg.)
17.00 - + Zofia Fiołek 2. rocz.śm
19.00 - + Tomasz Głowacki
19.00 - + Zofia Janik
19.00 - Dz-bł. dla Kazimierza


Wtorek, 27.03.2012
6.30 - + Józef Murzyn
6.30 - + Barbara, Leon Piecuch (greg.)
6.30 - + Joanna Wolf-Szczerba
8.00 - + Władysław i Janina Gąsienica [SK]
10.00 - + Zofia Czech (greg.)
10.00 - + z rodz. Juszczaków
19.00 - + Zbigniew Rogowski
19.00 - + Barbara Maciejewska
19.00 - + Henryk Mirek, Aleksander i Aleksandra Szlagor


Środa, 28.03.2012
6.30 - + Józef Murzyn
6.30 - + Barbara, Leon Piecuch (greg.)
6.30 - + Anna Szmidt
8.00 - + Anna Balis [SK]
8.00 - + Maciej Żegleń
8.00 - + Józef Kruca
10.00 - + Janusz Iwanowski
19.00 - + Zbigniew Rogowski
19.00 - + Zofia Czech (greg.)


Czwartek, 29.03.2012
6.30 - + Józef Murzyn
6.30 - + Barbara, Leon Piecuch (greg.)
6.30 - + Janusz Wadowski w rocz.śm
8.00 - + Bronisław Bobak [SK]
8.00 - + Zofia Czech (greg.)
10.00 - Dz-bł. dla Barbary i Józefa i ich dzieci
19.00 - + Helena Słowińska
19.00 - + Melania Irlik


Piątek, 30.03.2012
6.30 - Dz-bł. dla Antoniego i wzmocnienie wiary w rodzinie
6.30 - + Barbara, Leon Piecuch (greg.)
6.30 - Dz-bł. dla Danuty i dziecka
8.00 - + Zofia Urbaniak 2. rocz.śm [SK]
8.00 - Dz-bł. dla Dariusza w 10. rocz.urodzin
10.00 - + Józef Murzyn
11.30 - + Dawid Dunka
13.00 - + Stanisław Przeklasa
19.00 - + Zofia Czech (greg.)


Sobota,31.03.2012
6.30 - o Miłosierdzie Boże i nawrócenie dla Ryszarda
8.00 - + Józef Murzyn)
8.00 - + Joanna Wolf - Szczerba
8.00 - + Mieczysław Kamiński [SK]
8.30 - + Stasiu Papież w 11. rocz.śm
10.00 - + Zbigniew Rogowski
11.30 - + Anna Baliś
19.00 - + Jan Gargas 21. rocz.śm
19.00 - + Jan Draszyński


Niedziela,01.04.2012
6.30 - + Anna Michałczak
8.00 - ++ wypominani
8.30 - + Marian Pająkowski 11. rocz.śm [SK]
9.30 - + Eugeniusz, Janina, Anna Stępień
10.00 - Dz-bł. dla Teresy i jej rodziny [SK]
11.00 - + Zofia Worotniak 1. rocz.śm
11.30 - + Mieczysław Stanek z rodziną [GUB]
12.30 - za parafian
15.00 - + Krystyna, Józef Macioł, Józef Rapacz
17.00 - + Helena Pradziad
18.00 - + Helena i Stanisław Gąsienica-Giewont [SK]

powrót