Intencje mszalne

GRUDZIEŃ 2019

Data: 30 listopad 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 309

PONIEDZIAŁEK 02.12.2019
6.00+ Małgorzata Krokowska
7.00+ Józefa (ona) Futyma
8.00+ Marianna Wawrzynkowska
8.30+ Domicella Nalepa
15.00 + Barbara Łapa
19.00 + Izabella Soroczyńska greg. 2
WTOREK 03.12.2019

6.00+ Izabella Soroczyńska greg. 3
7.00+ Eufemia Piskorska
8.00 + Wiktor Widurski
8.30+ Janusz Szeglowski
15.00 + Ryszard Jarzyna
19.00 + Maciej Wojciechowski

ŚRODA 04.12.2019
6.00+ Izabella Soroczyńska greg. 4
7.00+ Antonina Zielińska 9. rocz. śm.
8.00Dz. z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Barbary, zespołu Caritas i jej rodziców
8.30+ Barbara Wochna
15.00 + Barbara Maciejewska
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 05.12.2019
6.30 + Zofia Kuczkowicz
7.00+ Izabella Soroczyńska greg. 5
8.00+ Renata Banaś
8.30 + Domicella Nalepa
15.00 ++ rodzice obojga stron
19.00 + Jerzy Cofór

PIĄTEK 06.12.2019
6.00+ Maria Gabryś
7.00 + Izabella Soroczyńska greg. 6
8.00+ Janina Kaczorowska 4. rocz. śm.
8.30 + Józefa (ona) Futyma
15.00 ++ rodzice Mikołaj i Apolonia, ciocia Małgorzata
17.00 + Józef Sewioło 6. rocz. śm.
19.00 + Małgorzata Krokowska

SOBOTA 07.12.2019
6.00+ Janusz Szeglowski
7.00+ Mieczysław Paździor
8.00+ Izabella Soroczyńska greg. 7
8.30+ Eufemia Piskorska
15.00 o wstawiennictwo świętych Patronów miesiąca grudnia o dobre przygotowanie naszych parafian do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia
19.00 + Anna i Ludwik Starzyk

NIEDZIELA 08.12.2019
6.30+ Stanisław Drzymała 50. rocz. śm.
8.00 ++ wypominani
9.30+ Kazimierz Szczupalski w rocz. śm., + Helena Szczupalska
11.00
12.30 za parafian
15.00
17.00 + Izabella Soroczyńska greg. 8
19.00 + Andrzej Gruszka, syn Stanisław i Józef

02.12Pon.+ Marianna; z podziękowaniem za 95 lat życia mamy
03.12Wt.+ Jan Sygut
04.12Śr.+ Helena Palider
05.12Cz.+ Anna Nędza Kubiniec
06.12Pt.+ Jadwiga Górska
07.12Sob.+ Helena Palider
08.12Niedziela
8:30++ Anna i Jan Raczek
10:00O Boże bł. i potrzebne łaski dla Marianny z okazji imienin


PONIEDZIAŁEK 09.12.2019
6.00+ Renata Banaś
7.00+ Rene Poissonnier (Posenri)
8.00+ Domicella Nalepa
8.30+ Izabella Soroczyńska greg. 9
15.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii Cieśla
19.00 + Rafał Kłak 30. rocz. śm.

WTOREK 10.12.2019
6.00+ Izabella Soroczyńska greg. 10
7.00+ Maria Gabryś
8.00 + Kazimierz Gądek 8. rocz. śm.
8.30+ Wiktor Widurski
15.00 + Józefa (ona), Wojciech, Zdzisław
19.00 + Józefa (ona) Futyma

ŚRODA 11.12.2019
6.00+ Izabella Soroczyńska greg. 11
7.00+ Marianna Wawrzynkowska
8.00+ Józef Wielocha
8.30+ Małgorzata Krokowska
15.00 + Adam Sobański 8. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 12.12.2019
6.30 + Eufemia Piskorska
7.00+ Maciej Wojciechowski
8.00+ Zofia Worotniak
8.30 + Izabella Soroczyńska greg. 12
15.00 + Janina Pułowska
19.00 + Zofia Kuczkowicz

PIĄTEK 13.12.2019
6.00+ Domicella Nalepa
7.00 + Wiktor Widurski
8.00+ INGEBORGA Dziedzic 15. rocz. śm.
8.30 + Izabella Soroczyńska greg. 13
15.00 wynagradzajaca
19.00 + Emilia Woźniak

SOBOTA 14.12.2019
6.00+ Renata Banaś
7.00+ Józefa (ona) Futyma
8.00+ Krystyna i Władysław Zajdel, zmarłe dzieci: Janina, Kazimierz, Józef
8.30+ Ryszard Jarzyna
15.00 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Najświętszej Rodziny i rozeznanie powołania dla Michała w 18. rocz. urodzin
19.00 + Izabella Soroczyńska greg. 14

NIEDZIELA 15.12.2019
6.30+ Adela Kuzak 46. rocz. śm.
8.00 + Albina i Józef Krzysica
9.30 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Mirosława
11.00 + Maria Skupińska 10. rocz. śm.,
12.30 za parafian
12.30 Dz. z prośbą o zdrowie, Boże bł, dary i owoce Ducha Świętego i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Mirosława w 40 rocz. urodzin
15.00 + Władysław Fiołek
17.00 + Aleksandra Schmidt
19.00 + Izabella Soroczyńska greg. 15

powrót