Intencje mszalne

PAŹDZIERNIK 2019

Data: 28 wrzesień 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 909

WTOREK 01.10.2019
6.30+ Stanisława (ona) Kopiel
7.00+ Leszek Łaguna
8.00 + Wojciech Meglicz
8.30+ Janina Antczak greg. 1
15.00+ Andrzej Bednarczyk
19.00+ Czesława (ona) Drzymała 20. rocz. śm., syn Marek

ŚRODA 02.10.2019
6.30+ Eufenia Piskorska
7.00+ Andrzej Bijak
8.00+ Helena i Stanisław Grzywacz w 16. rocz. śmierci
8.30+ Janina Antczak greg. 2
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Iwony i Piotra w 20. rocz. ślubu oraz łaski dla synów: Jakuba i Karola
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 03.10.2019
6.30 + Józef Knafel
7.00+ Janina Antczak greg. 3
8.00Dz. z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Natalii w 25. rocz. urodzin
8.30 + Paweł Jasiorkowski
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Kazimierza
19.00+ Wiktoria Król

PIĄTEK 04.10.2019
6.30+ Jan Król
7.00 + Janina Antczak greg. 4
8.00+ Stanisława (ona) Cukier
8.30 + Jan Bafia w 15. rocz. śm.
15.00 dziękczynna za otrzymane łaski przez firmę „Społem” Zakopane i pracowników w roku jubileuszu -80 lecia
17.00 + Stanisława (ona) Kopiel
19.00 + Małgorzata Krokowska

SOBOTA 05.10.2019
6.30+ Zofia Gąsienica
7.00+ Janina Antczak greg. 5
8.00Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Małgorzaty w 55. rocz. urodzin
8.30+ Leszek Łaguna
15.00 O opiekę Matki Bożej Różańcowej i Boże błog. dla żyjących członków Żywego Różańca i ich rodzin a dla zmarłych o szczęśliwą wieczność
19.00+ Katarzyna i Stefan Nawalaniec

NIEDZIELA 06.10.2019
6.30+ Janina i Marian Grabowscy i ++ z rodziny
8.00 + Jan Bachleda-Szeliga
9.30+ Helena Szczupalska w rocz. śm., Kazimierz Szczupalski
11.00 + Maria Szteliga 14. rocz. sm.
12.30 + Stefania i Wojciech Kowalscy
15.00 Dz. z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Bożeny i Marcina w 29. rocz. ślubu
17.00 + Jan Stoch-Michna 19. rocz. śm.
19.00 + Janina Antczak greg. 6

PONIEDZIAŁEK 14.10.2019
6.30+ Janina Antczak greg. 14
7.00+ Małgorzata Krokowska
8.00+ Maciej Wojciechowski
8.30+ Kazimierz Zieliński
15.00 + Aleksandra Schmidt
19.00 + Maria Gabryś

WTOREK 15.10.2019
6.30+ Janina Antczak greg. 15
7.00+ Leszek Łaguna
8.00 + Marian Motyka
8.30+ Józef Knafel
15.00 + Apolonia Murzyn 3. rocz. śm.
19.00 ADŚ

ŚRODA 16.10.2019
6.30+ Marzena Sabała
7.00+ Janina Antczak greg. 16
8.00+ Zofia i Józef Milon
8.30+ Eufenia Piskorska
15.00 + Leon Nowak 26. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 17.10.2019
6.30 + Anna Gąsienica
7.00+ Janina Antczak greg. 17
8.00+ Elżbieta Majeran
8.30 + Domicilla Nalepa
15.00 + Renata Banaś
19.00 + Maria i Aleksander Nowak 9. rocz. śm.

PIĄTEK 18.10.2019
6.30+ Maciej Wojciechowski
7.00 + Paweł Jasiorkowski
8.00+ Klara i Antoni Pawłowscy
8.30 + Janina Antczak greg. 18
15.00 w int Hospicjum Jezusa Miłosiernego
15.00 + Małgorzata Krokowska
19.00 + Tomasz Krzyściak 7. rocz. śm., ++ rodzice Jadwiga i Antoni

SOBOTA 19.10.2019
6.30+ Maria Gabryś
7.00o zdrowie dla Marka i o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych
8.00+ Lidia Markowska 3. rocz. śm.,
8.30+ Janina Antczak greg. 19
15.00 + Maria Krzeptowska 12. rocz. śm.,
19.00 Dz. z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Teresy i Ryszarda w 19. rocz. ślubu oraz potrzebne łaski dla ich dzieci: Gabrysi, Piotrusia i Przemusia

NIEDZIELA 20.10.2019
6.30+ Kazimierz Kaleta, Teresa, Maria, Jan, Antoni
8.00 + Władysława Jarząbek 1. rocz. śm.
9.30+ Franciszek Lassak żona Helena
11.00 + Janina Ledwochowska 3. rocz. śm.
12.30 za parafian
15.00 + Helena Pradziad
17.00 + Mieczysław Frasunek 12. rocz. śm.
19.00 + Janina Antczak greg. 20

PONIEDZIAŁEK 21.10.2019
6.30+ Małgorzata Krokowska
7.00Dz. z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Heleny i jej rodziny
8.00+ Zofia Kuczkowicz
8.30+ Jan Haza 22. rocz. śm., ++ rodzice
15.00 + Janina Antczak greg. 21
19.00 + Urszula Gacek, imieninowa

WTOREK 22.10.2019
6.30+ Mieczysław Paździor
7.00+ Renata Banaś
8.00 + Eufemia Piskorska
8.30+ Marian Motyka
15.00 + Janina Antczak greg. 22
19.00 + Leszek Łaguna

ŚRODA 23.10.2019
6.30+ Janina Antczak greg. 23
7.00+ Dimicilla Nalepa
8.00+ Melania Irlik
8.30+ Maria Gabryś
15.00 + Stanisław Gąsienica-Roj
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 24.10.2019
6.30 + Janina Antczak greg. 24
7.00+ Józef Knafel
8.00+ Maciej Wojciechowski
8.30 + Paweł Jasiorkowski
15.00 + Władysława (ona) , Stanisława (ona), Stanisław
19.00 + Kazimierz Hardek syn Mariusz

PIĄTEK 25.10.2019
6.30+ Zofia Kuczkowicz
7.00 + Janina Antczak greg. 25
8.00+ Stefania (ona) i Franciszek Milon
8.30 + Małgorzata Krokowska
15.00 Dz. z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Teresy i Mirosława Szałkowskich w 50. rocznicę ślubu
19.00 + Jan Stopka 36. rocz. śm.
19.00+ Stanisław Karpiel

SOBOTA 26.10.2019
6.30+ Marian Motyka
7.00+ Janina Antczak greg. 26
8.00+ Józef
8.30Dz. z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Cecylii i Józefa w 45. rocznicę ślubu
15.00 + Piotr Barzyczak 16. rocz. śm.
19.00 + Barbara Maciejewska

NIEDZIELA 27.10.2019
6.30+ Joanna Oliwa 2. rocz. śm., ++ rodzice: Maria i Józef Oliwa
8.00 + Lech Ptasiński i ++ rodzice
9.30+ Bronisława (ona) i Józef Matusikowie, + Andrzej Rapacz i ++ z rodziny
11.00 + Danuta Śmieszek
12.30 za parafian
15.00 + Wojciech Bętkowski
17.00 + Janina Antczak greg. 27
19.00 + Tadeusz Szkotak

powrót