Intencje mszalne

WRZESIEŃ 2019

Data: 31 sierpień 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 811

NIEDZIELA 01.09.2019
6.30+ Antoni Helegda
8.00 ++ wypominani
9.30+ Bronisława Piątek-Fit, + Michał Piątek
11.00+ Janina Wilk 21. rocz. śm.
12.30 Dziękczynna za ocalenie życia w dniu 22.08.2019 roku w Tatrach
15.00 + Katarzyna Cieżak
17.00 + Barbara Janik-Krupa gerg. 1
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Małgorzaty i Grzegorza w 20. rocz. ślubu

STARY KOŚCIÓŁ

01.09 niedziela
8:30++ Marzec Danuta, Jan, Anna
10:00 Za parafian

PONIEDZIAŁEK 02.09.2019
6.30+ Grażyna Strama
7.00+ Barbara Janik-Krupa gerg. 2
8.00+ Eufemia Piskorska
8.30+ Janusz Szeglowski
15.00 Dz z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Emilii jej rodziny i przyjaciół
19.00 + Katarzyna i Stefan Nawalaniec

WTOREK 03.09.2019
6.30+ Andrzej Bijak
7.00+ Barbara Janik-Krupa gerg. 3
8.00 + Maria Gabryś
8.30+ Małgorzata Krokowska
15.00 + Ignacy Piwowarczyk 8. rocz. śm.
19.00 o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Janiny i Edwarda Tylków

ŚRODA 04.09.2019
6.30+ Stanisława (ona) Kopiel
7.00+ Wojciech Meglicz
8.00+ Marian Motyka
8.30+ Barbara Janik-Krupa gerg. 4
15.00+ Stefania i Jan Nowakowie
19.00 intencja zbiorowa

CZWARTEK 05.09.2019
6.30 + Kunegunda Sroka
7.00+ Leszek Łaguna
8.00+ Wiesław Faron
8.30 + Barbara Janik-Krupa gerg. 5
15.00+ Marianna Bachleda
19.00+ Antonina Dobosz-Milewska

PIĄTEK 06.09.2019
6.30+ Stanisława (ona) Krauzowicz
7.00 + Janusz Szeglowski
8.00+ Grażyna Strama
8.30 + Andrzej Bijak
15.00 + Franciszek Lassak żona Helena
17.00 + Barbara Janik-Krupa gerg. 6
19.00 + Józef Knafel

SOBOTA 07.09.2019
6.30+ Maria Frączek, Barbara, Maria, Tadeusz, Józef
7.00+ Barbara Janik-Krupa gerg. 7
8.00+ Małgorzata Krokowska
8.30+ Kazimierz Kaleta 5. rocz. śm.
15.00O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich nauczycieli i katechetów w nowym roku szkolnym
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Romany i Jacka w 40. rocznicę ślubu

NIEDZIELA 08.09.2019
6.30+ Zbigniew Kysiak 19. rocz. śm.
8.00 + Barbara Fiołek
9.30+ Antonina (ona) i Stefan Wilk
11.00 + Władysław Gocał w 16. rocz. śm + syn Piotr
12.30 za parafian
15.00 + Barbara Janik-Krupa gerg. 8
17.00 + Jerzy Hajduk
19.00 o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Oliwi i rodziców

STARY KOŚCIÓŁ

02.09 poniedziałek + Bartłomiej Łukaszczak
03.09 wtorek + Maria Strama
04.09 środa O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Koczwara, Frylich-Hałakuc, Przybylska, prosi Mama
05.09 czwartek Wynagradzająca zniewagi Niepokalanemu Sercu Maryi
06.09 piątek Za żyjące i zmarłe Siostry Felicjanki
07.09 sobota + Maria Strama
08.09 niedziela
8:30O uwolnienie z nałogu dla Mateusza , zdrowie I potrzebne łaski dla rodziny
10:00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Matki Najświętszej dla Marianny i Józefa w 67. rocznicę ślubu, oraz
potrzebne łaski dla córki Danuty


PONIEDZIAŁEK 09.09.2019
6.30+ Barbara Janik-Krupa gerg. 9
7.00+ Marian Motyka
8.00+ Wiesław Faron
8.30+ Grażyna Strama
15.00+ Julian Szpilka, Maria Jankowska, Leszek Skowroński
19.00 + Leszek Łaguna

WTOREK 10.09.2019
6.30+ Barbara Janik-Krupa gerg. 10
7.00+ Andrzej Bijak
8.00
8.30+ Stanisława (ona) Krauzowicz
15.00+ Maria Gabryś
19.00+ Stanisław Karpiel

ŚRODA 11.09.2019
6.30+ Stanisława (ona) Kopiel
7.00+ Jerzy Hajduk
8.00+ Eufenia Piskorska
8.30+ Barbara Janik-Krupa gerg. 11
15.00+ Jan Chyc-Magdzin
19.00zbiorowa

CZWARTEK 12.09.2019
6.30 + Wojciech Meglicz
7.00+ Leszek Łaguna
8.00+ Janusz Szeglowski
8.30 + Barbara Janik-Krupa gerg. 12
15.00 + Kazimierz Drzymalski 37. rocz. śm.
19.00 + Jerzy Hetmański

PIĄTEK 13.09.2019
6.30+ Wiesław Faron
7.00 + Barbara Janik-Krupa gerg. 13
8.00+ Zbigniew Malik 14. rocz. śm., Jan Gąsienica-Kotelnicki 36. rocz. śm.
8.30 + Andrzej Bijak
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00 + Anna Jasik 2. rocz. śm,. Józef Kupisiński 22. rocz. śm.,

SOBOTA 14.09.2019
6.30+ Grażyna Strama
7.00+ Barbara Janik-Krupa gerg. 14
8.00+ Paweł Jasiorkowski
8.30+ Stanisław Karpiel
15.00+ Stanisław Zięba 12. rocz. śm.
19.00+ Zofia Borzęcka

NIEDZIELA 15.09.2019
6.30+ Andrzej i Maria Rusnak, Leopold Kurkowski
8.00 + Włodzimierz Bereziński
9.30o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Roberta w dniu urodzin
11.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Agaty i Rafała w 19. rocz. ślubu
12.30 za parafian
15.00 + Barbara Janik-Krupa gerg. 15
17.00 + Katarzyna Kasior
19.00 ADŚ

STARY KOŚCIÓŁ
09.09 poniedziałek O radość życia wiecznego dla siostry Serafiny Felicjanki
10.09 wtorek O dar nowych powołań kapłańskich , zakonnych i misyjnych
11.09 środa + Irena Serafin w 4 rocznicę śmierci
12.09 czwartek + Maria Strama
13.09 piątek + Krystyna Gąsienica – Gładczan w 9 r. śmierci + Stanisław, Marianna, Józef Gąsienica - Gładczan
14.09 sobota + Maria , Jan, Hlebko
15.09 niedziela
8:30+ Dudzik Robert
10:00 + Ludwika Stachoń – Mulik w 44r. śmierci

PONIEDZIAŁEK 23.09.2019
6.30+ Andrzej Bijak
7.00+ Barbara Janik-Krupa greg. 23
8.00+ Stanisław Stachura 14. rocz, śm.
8.30+ Marian Motyka
15.00+ Władysław Król
19.00 + Józef Boczoń 28. rocz. śm.

WTOREK 24.09.2019
6.30+ Stanisława (ona) Kopiel
7.00+ Barbara Janik-Krupa greg. 24
8.00 + Mirosław Bucior 10. rocz. śm.
8.30+ Wiesław Faron
15.00 Naszym modlitwom polecają się Antony i Kenia, prosimy o Boże bł i opiekę Najś. Rodziny
19.00 + Urszula i Wojciech Gacek 69. rocz. zawarcia małżeństwa

ŚRODA 25.09.2019
6.30+ Wojciech Meglicz
7.00+ Zofia Borzęcka 3. rocz. śm.
8.00+ Grażyna Strama
8.30+ Barbara Janik-Krupa greg. 25
15.00+ Paulina Zant (czyt. Cant ) 8. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 26.09.2019
6.30 + Leszek Łaguna
7.00+ Kunegunda Sroka
8.00+ Janusz Szeglowski
8.30 + Barbara Janik-Krupa greg. 26
15.00+ Barbara Maciejewska
19.00+ Stanisław Tylka 6. rocz. śm.

PIĄTEK 27.09.2019
6.30+ Barbara Janik-Krupa greg. 27
7.00 + Stanisława (ona) Krauzowicz
8.00+ Małgorzata Krokowska
8.30 + Andrzej Bijak
15.00 + Zofia Matuszyk 20. rocz. śm.
19.00 + Krzysztof Nowak 11. rocz. śm.

SOBOTA 28.09.2019
6.30+ Barbara Janik-Krupa greg. 28
7.00+ Wiesław Faron
8.00+ Stanisława (ona) Kopiel
8.30+ Grażyna Strama
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Iwony i Władysława w 35. rocz. ślubu
19.00+ Kunegunda Sroka

NIEDZIELA 29.09.2019
6.30+ Mirosława (ona) i Stanisław Pastor
8.00 + Bronisława Piątek-Fitt, Michał Piątek
9.30+ Agnieszka Sroka
11.00+ Rozalia Frasunek 11. Rocz. śm., mąż Tadeusz
12.30 za parafian
15.00 + Czesława, Józef i Wacław Chyc
17.00 + Rozalia i Jan
19.00 + Barbara Janik-Krupa greg. 29

powrót