Intencje mszalne

SIERPIEŃ 2019

Data: 7 sierpień 2019, Środa / Ilość wyświetleń: 1198

PONIEDZIAŁEK 05.08.2019
6.30 + Małgorzata Trawka greg. 5
7.00 + Leszek Łaguna
8.00 + Paweł Folwarski
8.30 + Stanisław Obrochta
15.00 + Stanisława (ona) Kopiel
19.00 + Marian Motyka

WTOREK 06.08.2019
6.30 + Janina Tylka
7.00 + Andrzej Bijak
8.00 + Grażyna Strama
8.30 + Małgorzata Trawka greg. 6
15.00 + Stanisława (ona) Kopiel
19.00 + Józef Janeczek 3. rocz. śm,. Helena Janeczek

ŚRODA 7.08.2019
6.30 + Stanisława (ona) Krauzowicz
7.00 Dz. za dar założyciela Zgromadzenia z prośbą o wierność jego charyzmatowi i duchowości
8.00 + Wiesław Faron
8.30 + Małgorzata Trawka greg. 7
15.00 + Wojciech Meglicz
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 08.08.2019
6.30 + Janusz Szeglowski
7.00 + Małgorzata Trawka greg. 8
8.00 + Paweł Folwarski
8.30 + Stanisław Obrochta
15.00 + Kunegunda Sroka
19.00 + Małgorzata Krokowska

PIĄTEK 09.08.2019
6.30 + Marian Motyka
7.00 + Małgorzata Trawka greg. 9
8.00 + Leszek Łaguna
8.30 + Jerzy Hajduk
15.00 + Stanisława (ona) Krauzowicz
19.00 + Wojciech Meglicz

SOBOTA 10.08.2019
6.30 + Wiesław Faron
7.00 + Małgorzata Trawka greg. 10
8.00 + Andrzej Bijak
8.30 + Kunegunda Sroka
15.00 + Stanisław Bachleda-Wala 23. rocz. śm.
19.00 + Maria Kaczmarek 3. rocz. śm.

NIEDZIELA 11.08.2019
6.30 + Janina Tylka
8.00 ++ wypominani
9.30 + Małgorzata Trawka greg. 11
11.00
12.30 za parafian
15.00 + Zofia Sokołowska
17.00 O Boże błogosł., potrzebne łaski i opiekę Najświętszej Rodziny dla Kalinki w 1. rocz. urodzin
19.00 + Regina, Adolf, Zbigniew, Krystyna i ++ z rodz. Piotrowskich

STARY KOŚCIÓŁ
05.08 poniedziałek + Janina Kudzia
06.08 wtorek + Maria Strama
07.08 roda+ Jakub Jakubowski, ++ Zrodziny
08.08 Czwartek+ Janina Kudzia
09.08 piątek O łaskę wiary dla wiary dla Jędrzeja i Artura
10.08 sobota + Maria Strama
11.08 niedziela
8:30+ Alicja Noga w 5 rocznicę śmierci
10:00 + Jan Majerczyk w 12 rocznicę śmierci, +Andrzej Gacek w 14 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK 12.08.2019
6.30 + Paweł Folwarski
7.00 + Stanisław Obrochta
8.00 + Stanisława (ona) Kopiel
8.30 + Leszek Łaguna
15.00 + Stanisława (ona) Krauzowicz
19.00 + Małgorzata Trawka greg. 12

WTOREK 13.08.2019
6.30 + Grażyna Strama
7.00 + Małgorzata Trawka greg. 13
8.00 + Małgorzata Krokowska
8.30 + Wojciech Meglicz
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych 19.00 + Janusz Szeglowski

ŚRODA 14.08.2019
6.30 + Stanisław Obrochta
7.00 + Małgorzata Trawka greg. 14
8.00 + Maria i Wiktoria Pawlik
8.30 + Franciszek 30. rocz. śm.
15.00 + Kazimierz i brat Jan Kaleta
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 15.08.2019
6.30 + Helena i Julian Krzywańscy
8.00 + Maria i Wiktoria Pawlik
9.30 Dz. Z prośbą o boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Kamili w 18. Rocz. Urodzin
11.00 + Maria i Ludwik Szteliga
11.30 GUB + Maria i Jan Staszel
12.30 Za parafian
15.00 + Krystyna i Władysław Zajdel, ich dzieci: Janina, Kazimierz, Józef
17.00 + Wojciech Gacek
19.00 + Małgorzata Trawka greg. 15

PIĄTEK 16.08.2019
6.30 + Jerzy Hajduk
7.00 + Marian Motyka
8.00 + Małgorzata Wójcik 7. rocz. śm.
8.30 + Małgorzata Trawka greg. 16
15.00 W intencji Hospicjum Jezusa Miłosiernego
19.00 + Wiesław Jasiński 18. rocz. śm.

SOBOTA 17.08.2019
6.30 + Leszek Łaguna
7.00 + Wiesław Faron
8.00 + Grażyna Strama
8.30 + Małgorzata Trawka greg. 17
15.00 Dz. z prośbą o boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Aleksandry i Andrzeja w 45. rocz. ślubu i Joanny i Mariusza w 22 rocz. ślubu
19.00 + Paweł Folwarski

NIEDZIELA 18.08.2019
6.30 + Małgorzata Trawka greg. 18
8.00 Dz. z prośbą o boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Patrycji i Dominiki
9.30 + Jan Daszyński
11.00 + Adam Kuciel 5. rocz. śm
11.30 GUB + Józef Bachleda
12.30 za parafian
15.00 O powrót do zdrowia i opiekę Najświętszej Rodziny dla Stanisława
17.00 + Grażyna Strama
19.00 + Maria Żmuda

12.08 poniedziałek + Andrzej Majchrzak w 10 r. śm., +Elżbieta Majchrzak w 9 r. śM.
13.08 wtorek + Maria Strama
14.08 środa + Maria i Stanisław Górka w rocznice śmierci
15.08 czwartek
8:30Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi dla wspólnoty sióstr felicjanek z domu pw. św. Kazimierza w Zakopanem
10:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi dla księży pracujących w Parafii św. Rodziny
16.08 piątek + Maria
17.08 sobota W rocznicę urodzin, imienin Heleny Jarząbek
18.08 niedziela
8:30+ Robert
10:00 ++ Józefa i Czesław Chowaniec

PONIEDZIAŁEK 19.08.2019
6.30 + Jerzy Hajduk
7.00 + Stanisław Obrochta
8.00 + Małgorzata Trawka greg. 19
8.30 + Andrzej Bijak
15.00 + Krzysztof Zięba-Drzymalski 6. rocz. śm.
19.00 + Stanisława (ona) Krauzowicz

WTOREK 20.08.2019
6.30 + Grażyna Strama
7.00 + Marian Motyka
8.00 + Małgorzata Trawka greg. 20
8.30 + Wiesław Faron
15.00 + Elżbieta Gąsienica-Roj 4. rocz. śm.
19.00 ADŚ

ŚRODA 21.08.2019
6.30 + Małgorzata Trawka greg. 21
7.00 + Leszek Łaguna
8.00 + Kunegunda Sroka
8.30 + Stanisława Cygal 18. rocz. śm.
15.00 + Wojciech Gacek 3. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 22.08.2019
6.30 + Małgorzata Trawka greg. 22
7.00 + Stanisława (ona) Kopiel
8.00 ++ Maria, Jan, Tadeusz i Janina
8.30 + Wiesław Faron
15.00 + Janusz Szeglowski
19.00 + Wojciech Meglicz

PIĄTEK 23.08.2019
6.30 + Andrzej Bijak
7.00 + Stanisław Karpiel
8.00 + Stanisław Obrochta
8.30 + Małgorzata Trawka greg. 22
15.00 o uzdrowienie Adama i Patryka
19.00 + Barbara Tylka 3. rocz. śm.

SOBOTA 24.08.2019
6.30 + Marian Motyka
7.00 o wstawiennictwo św. Józefa i łaskę zdrowia dla Sławka i Ewy i zdrowie dla ich rodzin
8.00 + Stanisława (ona) Krauzowicz
8.30 + Małgorzata Trawka greg. 24
15.00 + Waleria Krupa 21 rocz. śm, + Bartłomiej i ++ z rodziny Krupów i Orłów
19.00 + Stanisław Gocał 1. rocz. śm.

NIEDZIELA 25.08.2019
6.30 + Anna i Jacenty Gocał ++ dzieci
8.00 O Boże błogosł., potrzebne łaski i opiekę Najświętszej Rodziny dla Doroty Frasunek
9.30 + Janusz Skupień 23. rocz. śm.
11.00 O Boże błogosł., potrzebne łaski i opiekę Najświętszej Rodziny dla Małgorzaty i Mieczysława w 35. rocz. ślubu
GUB 11.30 O Boże bł, zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny Podobowej
12.30 za parafian
15.00 + Ludniła Sichova w 2. rocz. śm
15.00 o Boże bł . dla członków NSZZ Solidarność w 39 rocz. powstania Solidarności
17.00 + Jacek Raźny w 10. rocz. śm
19.00 + Małgorzata Trawka greg. 25

STARY KOŚCIÓŁ
19.08 poniedziałek + Janina Kudzia
20.08 wtorek + Maria Strama
21.08 środa Za dusze w czyśćcu cierpiące
22.08 czwartek + Gąsienica – Gładczan Włodzimierz w 12 rocznicę śmierci
23.08 piątek + Janina Kudzia
24.08 sobota + Maria Strama
25.08 niedziela
8:30O Boże Bł. opiekę Matki Bożej zdrowie I potrzebne łaski dla Elżbiety Latoszek
10:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Moniki i Andrzeja w 4 rocznicę ślubu

PONIEDZIAŁEK 26.08.2019
6.30+ Stanisław Karpiel
7.00+ Małgorzata Trawka greg. 26
8.00+ Jerzy Hajduk
8.30+ Stanisław Obrochta
15.00+ Helena Kaczmarczyk 4, rocz. śm.
19.00 + Barbara Maciejewska

WTOREK 27.08.2019
6.30+ Leszek Łaguna
7.00+ Małgorzata Trawka greg. 27
8.00 + Ignacy, Bronisława (ona), Stanisław, ++ rodzice
8.30Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Moniki Kumięga
15.00+ Maria Żmuda
19.00+ Roman Rzepka

ŚRODA 28.08.2019
6.30+ Maria Motyka
7.00+ Małgorzata Trawka greg. 28
8.00+ Mąż Henryk w 38. rocz. śm.
8.30+ Kunegunda Sroka
15.00+ Józef Fiołek
19.00zbiorowa

CZWARTEK 29.08.2019
6.30 + Wiesław Faron
7.00+ Stanisław Obrochta
8.00+ Małgorzata Trawka greg. 29
8.30 + Piotr w 34. rocz. śm., + Stefania (ona) i Bronisław
15.00 Dz z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Alicji rodziną Andrzeja i Krzysztofa
19.00+ Barbara Janik-Krupa 3 rocz. śm., ++ jej rodzie, + brat

PIĄTEK 30.08.2019
6.30+ Leszek Łaguna
7.00 + Andrzej Bijak
8.00+ Wojciech Meglicz
8.30 + Stanisław Karpiel
15.00 + Małgorzata Krokowska
19.00 + Małgorzata Trawka greg. 30

SOBOTA 31.08.2019
6.30+ Jerzy Hajduk
7.00+ Wiesław Faron
8.00+ Stanisław Karpiel
8.30+ Stanisława (ona) Krauzowicz
15.00+ Stanisław Obrochta
19.00+ Adam Śniego i ++ z rodziny

NIEDZIELA 01.09.2019
6.30+ Antoni Helegda
8.00 ++ wypominani
9.30+ Bronisława Piątek-Fit, + Michał Piątek
11.00+ Janina Wilk 21. rocz. śm.
12.30 Dziękczynna za ocalenie życia w dniu 22.08.2019 roku w Tatrach
15.00 + Katarzyna Cieżak
17.00 + Barbara Janik-Krupa gerg. 1
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Małgorzaty i Grzegorza w 20. rocz. ślubu

STARY KOŚCIÓŁ

26.08 poniedziałek
8.00 + Anna Rokicka w 15 r. śmierci ++ Z rodziny Siatkowskich i Karpieli
18.00 ZA PARAFIAN
27.08 wtorek + Janina Kudzia
28.08 środa + Marian Serafin
29.08 czwartek + Maria Strama
30.08 piątek Dziękczynna za ocalenie domu od pożaru
31.08 sobota + Helena Gąsienica-Gładczan
01.09 niedziela
8:30++ Marzec Danuta, Jan, Anna
10:00 Za parafian

powrót