Intencje mszalne

Lipiec 2019

Data: 29 czerwiec 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 1222

PONIEDZIAŁEK 01.07.2019
6.30 + Paweł Folwarski
7.00 + Jan Oracz
8.00 + Stanisława /ona/ Mastalska
8.30 + Helena Piątek – greg. 1
15.00 ++ Zofia i Jerzy Goclon – 25 roczn. śm.
19.00 + Anna Krawczyk – 15 roczn. śm.

WTOREK 02.07.2019
6.30 + Jan Hebda
7.00 + Grażyna Strama
8.00 O zdrowie, bł. Boże i opiekę Najśw. Rodziny dla Władysławy
8.30 + Helena Piątek – greg. 2
15.00 + Jan Strama
19.00 + Kazimierz Kaleta

ŚRODA 03.07.2019
6.30 + Stanisław Karpiel
7.00 + Agnieszka Wilczak
8.00 + Stanisław Obrochta
8.30 + Jan Nawara
15.00 + Helena Piątek – greg. 3
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 04.07.2019
6.30 + Jan Oracz
7.00 + Wiesław Faron
8.00 + Stanisława /ona/ Mastalska
8.30 + Ireneusz Kaleciak
15.00 + Helena Piątek – greg. 4
19.00 + Urszula Gacek – 3 roczn. śm.

PIĄTEK 05.07.2019
6.30 + Helena Piątek – greg. 5
7.00 + Grażyna Strama
8.00 + Wiktoria Bachleda-Szeliga – 5 roczn. śm.
8.30 + Jerzy Hajduk
15.00 + Hanna Wójcikiewicz
16.00 Gub + Jan Czarniak
17.00 + Marian Motyka
19.00 + Leszek Łaguna

SOBOTA 06.07.2019
6.30 + Eugeniusz Stefanowski
7.00 + Stanisława /ona/ Mastalska
8.00 + Helena Piątek – greg. 6
8.30 + Paweł Folwarski
15.00 O wiarę, nadzieję i miłość dla społeczeństwa naszej parafii, o Boże bł. i światło Ducha Św. dla sprawujących władzę w naszym mieście i naszej Ojczyźnie
19.00 ++ Elżbieta i Janusz Ustupscy – roczn. śm.

NIEDZIELA 07.07.2019 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Najśw. Rodziny dla Haliny i Leszka Kysiak w 42 roczn. ślubu
8.00 ++ WYPOMINANI
9.30 ++ Józef Fijas, Tomasz, Henryk, Krzysztof Michalscy i zmarli z rodziny
11.00 + Edward Frasunek – 6 roczn. śm.
11.30 Gub O potrzebne łaski dla Wojciecha
12.30 ++ Władysław i Aniela Bobak
15.00 W intencjach Ojca Świętego Franciszka
17.00 + Helena Piątek – greg. 7
19.00 + Maria Kostuch


STARY KOŚCIÓŁ
01.07 poniedziałek O przebaczenie miłość i pojednanie rodzinie Dziworów
02.07 wtorek O przebaczenie miłość i pojednanie rodzinie Dziworów
03.07 środa O przebaczenie miłość i pojednanie rodzinie Dziworów
04.07 czwartek + Maria Strama
05.07 piątek + S.M. Łucja
06.07 sobota + Izabela Soroczyńska
07.07 niedziela
8:30 +Cecylia Gąsienica - Brzega
10:00 Za parafian

PONIEDZIAŁEK 08.07.2019
6.30 + Agnieszka Wilczak
7.00 + Jan Hebda
8.00 + Helena Piątek – greg. 8
8.30 + Maria – 17 roczn. śm.
15.00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę Najśw. Rodziny dla Zofii i Igna-cego Adamczyk w 47 roczn. ślubu
19.00 + Leszek Łaguna – 15 roczn. śm.

WTOREK 09.07.2019
6.30 + Helena Piątek – greg. 9
7.00 + Paweł Folwarski
8.00 + Stanisław Obrochta
8.30 + Wiesław Faron
15.00 + Leszek Łaguna
19.00 + Małgorzata Trawka

ŚRODA 10.07.2019
6.30 + Helena Piątek – greg. 10
7.00 + Stanisław Karpiel
8.00 + Zdzisław Bijański – 12 roczn. śm.
8.30 + Jan Oracz
15.00 + Jerzy Hajduk
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 11.07.2019
6.30 + Grażyna Strama
7.00 + Helena Piątek – greg. 11
8.00 + Stanisława /ona/ Mastalska
8.30 + Janina – 34 roczn. śm.
15.00 + Andrzej Gąsienica – Kołodziej – 3 roczn. śm.
19.00 + Andrzej Sajdak – 8 roczn. śm.

PIĄTEK 12.07.2019
6.30 + Paulina Rogalska
7.00 + Helena Piątek – greg. 12
8.00 + Marian Motyka
8.30 Dziękczynna w 6o roczn. ślubu z prośbą o Boże bł., opiekę Najśw. Rodziny i zdrowie dla Aliny i Marcelego oraz bł. Boże dla całej rodziny
15.00 + Wiesław Faron
19.00 + Józef Boczoń /syn/ - 7 roczn. śm.

SOBOTA 13.07.2019
6.30 + Stanisława /ona/ Mastalska
7.00 + Helena Piątek – greg. 13
8.00 + Stanisław Obrochta
8.30 + Paweł Folwarski
15.00 Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł. i łaski dla grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z godziny świętej i ich rodzin – żywych i zmarłych
19.00 + Leszek Łaguna

NIEDZIELA 14.07.2019 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30 + Stanisław Szewczyk – 18 roczn. śm.
8.00 ++ Anna i Władysław Weron
9.30 ++ Zofia, Wojciech Matusik, Anna Biel, Michał Matusik i zmarli z rodziny
11.00 ++ Andrzej Gąsienica-Roj – 30 roczn. śm, Władysław Stopka – 8 roczn. śm.
11.30 Gub Za Martynę w 18 roczn. urodzin o zdrowie i potrzebne łaski
12.30 ZA PARAFIAN
15.00 + Włodzimierz Bereziński
17.00 + Stanisława /ona/ Mastalska
19.00 + Helena Piątek – greg. 14

STARY KOŚCIÓŁ
08.07 poniedziałek + S.M. Modesta
09.07 wtorek + Izabela Soroczyńska
10.07 środa + Maria Strama
11.07 czwartek + Władysław Tylek w 18 rocznicę śmierci
12.07 piątek + Janina Kudzia
13.07 sobota O Boże Błogosławieństwo, opiekę Maryi i potrzebne łaski dla S.M. Joeli
14.07 niedziela
8:30 + Izabela Soroczyńska
10:00 + Cecylia Gąsienica - Brzega

PONIEDZIAŁEK 15.07.2019
6.30 + Paweł Folwarski
7.00 + Wiesław Faron
8.00 + Helena Piątek – greg. 15
8.30 + Agnieszka Wilczak
15.00 Dziękczynno-błagalna o bł. Boże i opiekę Najśw. Rodziny dla Zbigniewa i całej jego rodziny
19.00 + Jerzy Śnieżek – 7 roczn. śm.

WTOREK 16.07.2019
6.30 + Stanisław Obrochta
7.00 + Jan Oracz
8.00 + Helena Piątek – greg. 16
8.30 ++ Maria Sobańska-Duraj – 17 roczn. śm. i jej córka Danuta Śmieszek
15.00 + Andrzej Bijak
19.00 ADŚ

ŚRODA 17.07.2019
6.30 + Leszek Łaguna
7.00 + Helena Piątek – greg. 17
8.00 + Stanisław Karpiel
8.30 + Jan Hebda
15.00 ++ Janina i Stanisław Niemczyk
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 18.07.2019
6.30 + Wiesław Faron
7.00 + Helena Piątek – greg. 18
8.00 + Anna Frączek – 37 roczn. śm.
8.30 + Paweł Folwarski
15.00 + Franciszek Begejowicz – 52 roczn. śm.
19.00 + Agnieszka Wilczak

PIĄTEK 19.07.2019
6.30 + Stanisława /ona/ Mastalska
7.00 + Stanisław Obrochta
8.00 + Agnieszka Ziętek – 2 roczn. śm.
8.30 + Helena Piątek – greg. 19
15.00 HOSPICJUM JEZUSA MIŁOSIERNEGO
19.00 + Ludwina Rzadkosz – 9 roczn. śm.

SOBOTA 20.07.2019
6.30 + Paweł Folwarski
7.00 Dziękczynno-błagalna w 45 roczn. ślubu Marii i Czesława Hosaniak
8.00 + Helena Piątek – greg. 20
8.30 + Stanisław Karpiel
15.00 + Czesław Pastuszko
19.00 + Wincenty Kolat

NIEDZIELA 21.07.2019 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30 + Wojciech Pęksa – 2 roczn. śm.
8.00 ++ Krystyna i Stanisław Kapłon
9.30 ++ Maria Haza i córka Maria Kuflik
11.00 + Anna Wydra – 1 roczn. śm.
11.30 Gub Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Martynki Bryjak w 18 roczn. urodzin
12.30 ZA PARAFIAN
15.00 ++ Czesława /ona/, Józef i Wacław Chyc
17.00 ++ Jan i Wanda Bętkowscy
19.00 + Helena Piątek – greg. 21

STARY KOŚCIÓŁ
15.07 poniedziałek O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Krzysztofa i Iwony oraz całej rodziny
16.07 wtorek + Maria Strama
17.07 środa + Izabela Soroczyńska
18.07 czwartek O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Grażyny
19.07 piątek + Józef Dziedzic przydomek „Śwyrek”
20.07 sobota + Maria Strama
21.07 niedziela
8:30 1 rocznica ślubu Renaty i Dawida Kułach
10:00 + Marek Pęksa, Ewelina, Władysław

PONIEDZIAŁEK 22.07.2019
6.30 + Wiesław Faron
7.00 + Maria Wiktoria Pawlik – 5 roczn. śm.
8.00 + Helena Piątek – greg. 22
8.30 + Grażyna Strama
15.00 + Maria Magdalena Krzeptowska
19.00 ++ Zofia, Stanisław i Mieczysław Borzęcki

WTOREK 23.07.2019
6.30 + Leszek Łaguna
7.00 + Stanisław Obrochta
8.00 + Helena Piątek – greg. 23
8.30 + Jan Hebda
15.00 O Boże bł. opiekę Najśw. Rodziny dla małżeństwa Marii i Jana Chodkowskich
19.00 + Jerzy Hajduk

ŚRODA 24.07.2019
6.30 + Helena Piątek – greg. 24
7.00 + Paweł Folwarski
8.00 + Marian Motyka
8.30 + Jan Oracz
15.00 O zdrowie, Boże bł. i opiekę Najśw. Rodziny dla Kingi, Jakuba i Korneliusza
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 25.07.2019
6.30 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę Najśw. Rodziny dla Zofii w roczn. urodzin.
7.00 + Grażyna Strama
8.00 + Paweł Folwarski
8.30 + Stanisław Karpiel
15.00 + Helena Piątek – greg. 25
19.00 + Wojciech Pastuszko – 5 roczn. śm.

PIĄTEK 26.07.2019
6.30 + Stanisław Obrochta
7.00 + Helena Piątek – greg. 26
8.00 + Mieczysław Pilarski – 5 roczn. śm.
8.30 ++ Anna i Andrzej w dniu imienin
15.00 + Barbara Maciejewska
19.00 + Anna Stopka

SOBOTA 27.07.2019
6.30 + Helena Piątek – greg. 27
7.00 O Bł. Boże i potrzebne łaski w życiu zakonnym dla s. Lilianny z okazji imienin
8.00 + Tadeusz Kowal- 20 roczn. śm.
8.30 + Jan Hebda
15.00 + Wiesław Faron
19.00 + Maria Roszkowska – 8 roczn. śm.

NIEDZIELA 28.07.2019 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Najśw. Rodziny dla Justyny w 24 roczn. urodzin
8.00 + Józef Rapacz – 20 roczn. śm.
9.30 + Włodzimierz Bereziński – 4 roczn. śm.
11.00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, opiekę Najśw. Rodziny i wszelkie potrzebne łaski dla rodziny Staszel
11.30 GUB ++Zofia, Franciszek Cudzich
12.30 ZA PARAFIAN
15.00 ++ Józefa /ona/ Chorąży i synowie Ryszard i Andrzej
17.00 + Krzysztof Ziach
19.00 + Helena Piątek – greg. 28

STARY KOŚCIÓŁ
22.07 poniedziałek + Izabela Soroczyńska
23.07 wtorek + Marta Olszańska
24.07 środa + Janina Kudzia
25.07 czwartek + Halina Tylek w 3 rocznicę śmierci
26.07 piątek + Anna i Władysław Kęsek
27.07 sobota + Izabela Soroczyńska
28.07 niedziela
8:30 + Helena Galica
10:00 + Janina Kudzia

PONIEDZIAŁEK 29.07.2019
6.30 + Anastazja Olszówka
7.00 ++ Marta i Władysław
8.00 + Helena Piątek - greg. 29
8.30 + Jan Hebda
15.00 + Jerzy Banaś - 2 roczn. śm.
19.00 + Anna Wydra

WTOREK 30.07.2019
6.30 + Jerzy Hajduk
7.00 + Jan Oracz
8.00 + Grażyna Strama
8.30 + Jansz - 15 roczn. śm.
15.00 + Andrzej Kaczmarczyk - 4 roczn. śm.
19.00 + Helena Piątek - greg. 30

ŚRODA 31.07.2019
6.30 + Jan Hebda
7.00 + Wiesław Faron
8.00 + Leszek Łaguna
8.30 + Stanisław Obrochta
15.00 + Józef Haza - 4 roczn. śm.
19.00 ZBIOROWA

STARY KOŚCIÓŁ
29.07 poniedziałek + Marta Cybulska – Wolnicka od Podhalańskiego Uniwersytetu III wieku w Zakopanym
30.07 wtorek + Barbara i Ryszard Karpińscy; + Stanisława i Zygmunt Sękowscy
31.07 środa + Irena Potoplak; ++ Z rodziny

PONIEDZIAŁEK 29.07.2019
6.30 + Anastazja Olszówka
7.00 + Marta i Władysław
8.00 + Helena Piątek 29. greg.
8.30 + Jan Hebda
15.00 + Jerzy Banaś 2. rocz. śm.
19.00 + Anna Wydra

WTOREK 30.07.2019
6.30 + Jerzy Hajduk
7.00 + Jan Oracz
8.00 + Grażyna Strama
8.30 + Janusz 15. rocz. śm.
15.00 + Andrzej Kaczmarek 4. rocz. śm i ++ z rodziny
19.00 + Helena Piątek 30. greg.

ŚRODA 31.07.2019
6.30 + Jan Hebda
7.00 + Wiesław Faron
8.00 + Leszek Łaguna
8.30 + Stanisław Obrochta
15.00 + Józef Haza 4. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 01.08.2019
6.30 + Andrzej Bijak
7.00 + Stanisław Obrochta
8.00 + Wiesław Faron
8.30 + Małgorzata Trawka greg. 1
15.00 + Eugeniusz Szydlak
19.00 + Henryk Kępiński 45. rocz. śm.

PIĄTEK 02.08.2019
6.30 + Paweł Folwarski
7.00 + Jerzy Hajduk
8.00 + Stanisława (ona) Kopiel
8.30 + Małgorzata Trawka greg. 2
15.00 + Małgorzata Krokowska
17.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii w dniu ur.
19.00 + Sebastian Lupa 1. rocz. śm oraz ++ z rodziny

SOBOTA 03.08.2019
6.30 + Małgorzata Trawka greg. 3
7.00 + Grażyna Strama
8.00 + Leszek Łaguna
8.30 + Wiesław Faron
15.00 Błagalna o dobrą pogodę i błogosławieństwo dla rolników w okresie zbiorów
19.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Julii w 18. rocz. urodzin

NIEDZIELA 04.08.2019
6.30 + Małgorzata Trawka greg. 4
8.00 + Janina i Tadeusz Cholewczyńscy
9.30 + Franciszek Śmieszek, Maria, Kazimierz, Aleksandra
11.00 + Andrzej Małeta w 27. rocz. śm.
12.30 za parafian
15.00 + Józefa (ona) Sitko 28. rocz. śm., mąż Kazimierz ++ z rodziny Sitków i Papieży
17.00 + Janina i Stanisław Niemczyk
19.00 + Maria Gorycka 25. rocz. śm.



STARY KOŚCIÓŁ

29.07 poniedziałek + Marta Cybulska – Wolnicka od Podhalańskiego Uniwersytetu III wieku w Zakopanym
30.07 wtorek + Barbara i Ryszard Karpińscy + Stanisława i Zygmunt Sękowscy
31.07 środa + Irena Potoplak ++ Z rodziny
01.08 czwartek W 9 rocznicę śmierci Anny Kęsek oraz za męża Władysława
02.08 piątek + Maria Strama
03.08 sobota O zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy Jarząbek i jej dzieci Magdaleny i Patryka
04.08 niedziela
8:30 + Maria i Franciszek Cieślik
10:00 Za parafian

powrót