Intencje mszalne

Czerwiec 2019

Data: 1 czerwiec 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 963

PONIEDZIAŁEK 03.06.2019
6.30 + Paweł Folwarski
7.00 + Bogusław Ziętek greg. 3
8.00 + Agnieszka Wilczak
8.30 + Marian Kaczmarek
15.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Anieli
19.00 + Jan Hebda

WTOREK 04.06.2019
6.30 + Bogusław Ziętek greg. 4
7.00 + Sylwester Piecka
8.00 + Jan Oracz
8.30 + Władysław Rybka
15.00 + Anna i Alojzy Szwedka
19.00 O Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Mirosława Koziny w 14. rocz. święceń kapłańskich

ŚRODA 05.06.2019
6.30 + Wanda Herman
7.00 + Bogusław Ziętek greg. 5
7.00 O Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Tadeusza Więcka
8.00 + Janusz Trzciński 6. rocz. śm.
8.30 + Wiesław Faron
15.00 + Stanisława (ona) Mastalska
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 06.06.2019
6.30 + Bogusław Ziętek greg. 6
7.00 + Stanisław Karpiel
8.00 + Władysław Rybka
8.30 + Marian Kaczmarek
15.00 w int. mieszkańców Zakopanego - uroczysta sesja miasta
19.00 + Kazimierz Sendor 6. rocz. śm.
19.00 O Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla uczestników i sympatyków Studium Apostolstwa Świeckich

PIĄTEK 07.06.2019
6.30 + Bogusław Ziętek greg. 7
7.00 + Władysław Rybka
8.00 + Władysława (ona) Jarząbek
8.30 + Jan Hebda
15.00 + Salomea i Roman Cesarczyk ,
16.00 GUB O zdrowie i Boże bł. dla Eweliny
17.00 + Agnieszka Wilczak
19.00 + Jan Włoch 12. rocz. śm, ++ z rodziny

SOBOTA 08.06.2019
6.30 + Anna Kaleta 24. rocz. śm., Jan, Andrzej, Helena, Józef
7.00 + Bogusław Ziętek greg. 8
8.00 + Paweł Folwarski
8.30 + Sylwester Piecka
15.00 Dziękczynna za dar kapłaństwa z prośbą o Boże bł. i opiekę Najśw. Rodziny dla kapłanów pracujących w naszej parafii
19.00 + Maria i Walenty Kuklińscy, + Tadeusz Morawski

NIEDZIELA 09.06.2019
6.30 + Bogusław Ziętek greg. 9
8.00 + O Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marty i Krzysztofa Skupień w 11. rocz ślubu
9.30 O Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii i Andrzeja w 40. rocz. ślubu
11.00 + Joanna Świechowicz
11.30 GUB + bronisława (ona) Leja
12.30 za parafian
15.00 + Józef Frasunek 15. rocz. śm.
17.00 + Helena Gargas 1. rocz. śm., + Jan Gargas
19.00 + Marek Antczak 8. rocz. śm.

STARY KOŚCIÓŁ
03.06 poniedziałek + Cecylia Gąsienica -Brzega
04.06 wtorek + Izabela Soroczyńska
05.06 środa O spokój duszy i radość życia wiecznego dla Adeli, Wandy, Ewy, Gerarda, Alojza Strarzyńskiego, Beaty, Henryka, dziadków i rodzeństwo z obu stron.
06.06. czwartek+ Jan
07.06 piątek + Gąsienica Stanisław Brzega
08.06 sobota + Izabela Soroczyńska
09.06 niedziela
8:30Za dusze w czyśćcu cierpiące
10:00 + Jadwiga Wadowska w 10 r. śmierci

PONIEDZIAŁEK 10.06.2019
6.30+ Stanisława (ona) Mastalska
8.00+ Bogusław Ziętek greg. 10
9.30+ Stanisław Karpiel
15.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Anieli
19.00 + Jan Hebda

WTOREK 11.06.2019
6.30+ Sylwester Piecka
7.00+ Władysław Rybka
8.00 + Bogusław Ziętek greg. 11
8.30+ Paweł Folwarski
15.00+ Antonina (ona) Gut 5. rocz. śm.
19.00+ Jan Oracz

ŚRODA 12.06.2019
6.30+ Marian Kaczmarek
7.00+ Bogusław Ziętek greg.12
8.00+ Władysława (ona) Jarząbek
8.30 + Grażyna Strama
15.00+ Agnieszka, Władysław, Janusz Niemczyk
19.00zbiorowa

CZWARTEK 13.06.2019
6.30 + Jan Hebda
7.00+ Agnieszka Wilczak
8.00+ Bogusław Ziętek greg. 13
8.30 + Jerzy Zawadzki 1. rocz. śm.
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00 + Lidia Roszkowska Kowacević

PIĄTEK 14.06.2019
6.30+ Bogusław Ziętek greg. 14
7.00 + Halina Manfrendini
8.00+ Władysława (ona) Jarząbek
8.30 + Sylwester Piecka
15.00 + Wiesław Faron
19.00 ++ rodzice Piotr, Honorata (ona) Jan i Maria

SOBOTA 15.06.2019
6.30+ Bogusław Ziętek greg. 15
7.00+ Paweł Folwarski
8.00+ Stanisław Malik 24. rocz. śm, Stanisław Łacny 18. rocz. śm.
8.30+ Stanisława (ona) Mastalska
15.00+ Jerzy Kotulski
19.00+ Irena Motyka i ++ z rodz. Motyków

NIEDZIELA 16.06.2019
6.30+ Bogusław Ziętek greg. 16
8.00 + Stanisław Gąsienica- Józkowy 11. rocz. śm., ++ z rodziny
9.30+ Stanisław Fijas 3. rocz. śm., i ++ z rodziny
11.00+ Janusz Michalec w 1. rocz. śm.
12.30 za parafian
15.00+ Witold Ledwochowski 3. rocz. śm.
17.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Wioletty i Szymona
19.00+ Janina i Eugeniusz Surlas

STARY KOŚCIÓŁ

10.06 poniedziałek + Cecylia Gąsienica -Brzega
11.06 wtorek + Izabela Soroczyńska
12.06 środa + Gemma Bodziony
13.06 czwartek O Boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi i potrzebne łaski dla Macieja z okazji urodzin
14.06 piątek + S.M. Honoriusza
15.06 sobota + Cecylia Gąsienica Brzega
16.06 niedziela
8:30 + Izabela Soroczyńska
10:00 + Andrzej Guziak w 7 r. śmierci

PONIEDZIAŁEK 17.06.2019
6.30 + Władysław Rybka
7.00 + Wanda Herman
8.00 + Władysław Broda 48. rocz. śm.
8.30 + Stanisław Karpiel
15.00 + Stanisław Obrochta
19.00 + Bogusław Ziętek greg. 17

WTOREK 18.06.2019
6.30 + Bogusław Ziętek greg. 18
7.00 + Marian Kaczmarek
8.00 + Stanisława (ona) Mastalska
8.30 + Agnieszka Wilczak
15.00 + Janina Obrochta
19.00 ADŚ

ŚRODA 19.06.2019
6.30 + Bogusław Ziętek greg. 19
7.00 + Sylwester Piecka
8.00 zakończenie roku szkolnego
8.00 + Paweł Folwarski
8.30 + Jan Hebda
15.00 + Marian Motyka
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 20.06.2019
6.30 + Bogusław Ziętek greg. 20
8.00 + Sylwester Stoch 7. rocz. śm.
9.30 + Maria Stanek
11.00 + Józef Oliwa
11.30 Gub + Maria i Wincenty Jarosz
12.30 za parafian
15.00 + Danuta i Franciszek
17.00 + Maria Papież 2. rocz. śm.
19.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. infułata Stanisława Olszówki w 80. rocznicę urodzin i 55. rocz. święceń kapłańskich

PIĄTEK 21.06.2019
6.30 + Agnieszka Wilczak
7.00 + Bogusław Ziętek greg. 21
8.00 + Andrzej Bujak
8.30 + Władysław Rybka
15.00 w int Hospicjum Jezusa Miłosiernego
19.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. infułata Stanisława Olszówki w 55. rocz. święceń kapłańskich

SOBOTA 22.06.2019
6.30 + Stanisław Karpiel
7.00 + Bogusław Ziętek greg. 22
8.00 + Wiesław Faron
8.30 + Wanda Herman
15.00 + Urszula Koltowska 3. rocz. śm, mąż Jakub syn Maciej
19.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Jana i syna Jana

NIEDZIELA 23.06.2019
6.30 + Bogusław Ziętek greg. 23
8.00 ++ Jan Haza, córka Janina Łaś, syn Jan Haza w dniu imienin
9.30 + Jan Wydra
11.00 + Franciszek Piechotta
11.30 Gub + Zofia i franciszek Cudzich
12.30 za parafian
15.00 + Zbigniew Sarzała
17.00 + Jerzy Kuciel 26. rocz. śm.
19.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. kanonika Wojciech Kłusaka w 56. rocz. święceń kapłańskich

STARY KOŚCIÓŁ

17.06 poniedziałek + Stanisław Gąsienica-Gładczan w 17 r. śmierci + Krystyna Maria i Józef Gąsienica-Gładczan
18.06 wtorek + Cecylia Gąsienica - Brzega
19.06 środa + Maria i Jacek Tylka
20.06 czwartek
8.30+ Maria Stroma
10.00+ Antoni i Halina Kenar
21.06 piątek + Janik Wojchech + Danuta Wnuk
22.06 sobota + Cecylia Gąsienica - Brzega
23.06niedziela
8:30Dziękczynna z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Stanisława i jego rodziców
10:00 Za parafian

PONIEDZIAŁEK 24.06.2019 – ŚW. JANA CHRZCICIELA
6.30 + Bogusław Ziętek - greg. 25
7.00 + Stanisława Mastalska
8.00 ++ Janina i Tadeusz Cholewczyńscy
8.30 ++ Jan, Janina i Stanisław
15.00 + Jan Mrózek
19.00 + Andrzej Bodziński – 13 roczn. śm.

WTOREK 25.06.2019
6.30 + Bogusław Ziętek - greg. 25
7.00 + Paweł Folwarski
8.00 ++ Wiktoria i Jan Sobańscy
8.30 + Agnieszka Wilczak
15.00 + Jan Stopka
19.00 + Władysław Rybka

ŚRODA 26.06.2019
6.30 + Wanda Herman
7.00 + Bogusław Ziętek - greg. 26
8.00 ++ Paulina Rusnarczyk – 23 roczn. śm i Bartek Rusnarczyk – 20 roczn. śm.
8.30 + Stanisław Obrochta
15.00 + Barbara Maciejewska
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 27.06.2019 – NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
6.30 + Bogusław Ziętek – greg. 27
7.00 + Stanisława Mastalska
8.00 + Władysława Jarząbek
8.30 + Marian Motyka
15.00 + Władysława Fiołek
19.00 ++ Józefa i Stanisław Gąsienica-Kołodziej

PIĄTEK 28.06.2019 – NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
6.30 + Bogusław Ziętek – greg. 28
7.00 + Władysław Rybka
8.00 ++ Zofia i Józef Milon
8.30 ++ Aleksander, Władysława /ona/ Dudzik, córka Zofia
15.00 + Jan Hebda
19.00 + Stanisław Karpiel

SOBOTA 29.06.2019 – ŚW. PIOTRA I PAWŁA
6.30 ++ Honorata Mol – 27 roczn. śm., Ludwik – 75 rocz. śm., Tadeusz, Fryderyk, Eligiusz
8.00 + Bogusław Ziętek – greg. 29
9.30 + Wanda Herman
11.00 + Piotr Szteliga
15.00 + Antonina Żeglin – 31 rocz. Śm.
19.00 ++ Bartłomiej i Waleria Krupa

NIEDZIELA 30.06.2019 – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30 ++ Bronisława /ona/, Ignacy, Stanisław i zmarli rodzice
8.00 ++ Maria Haza – 29 roczn. śm. i zmarli rodzice
9.30 ++ Bronisława Kaczmarek – 9 roczn. śm. i zmarli z rodziny
11.00 ++ Jan i Helena Kaleciak
12.30 ZA PARAFIAN
15.00 + Jacek Żeglin – 37 roczn. śm.
17.00 + Bogusław Ziętek – greg. 30
19.00 ++ Aniela i Bronisław Olchowscy,
+ Kazimierz Olchowski

STARY KOŚCIÓŁ
24.06 poniedziałek + Izabela Soroczyńska
25.06 wtorek + Cecylia Gąsienica- Brzega
26.06 środa + Bartek Olszański
27.06 czwartek + Maria Strama
28.06 piątek Dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane przez zgromadzenie w czasie 25 kapituły generalnej
29.06 sobota + Cecylia Gąsienica- Brzega
30.07 niedziela
8:30 + Bartłomiej Gąsienica Szostak i ++ z rodziny
10:00 Za parafian

powrót