Intencje mszalne

MAJ 2019

Data: 1 maj 2019, Środa / Ilość wyświetleń: 931

PONIEDZIAŁEK 29.04.2019
6.30 + Władysław Bachleda-Wraj
7.00 + Janina Antczak
8.00 + Bogusława (ona) Rogoda
8.30 + Jan Gruszka
15.00 + Stanisław Karpiel
19.00 + Bartłomiej Krupa 27. rocz. śm.+ Waleria, ++ z rodziny Krupów i Orłów

WTOREK 30.04.2019
6.30 + Władysław Orzech
7.00 + Kazimierz Łyko
8.00 + Stanisław Chochoł
8.30 + Józef Bachleda-Curuś
15.00 + Maria Piekarczyk
19.00 + Janina Nowak 23. rocz. śm.

ŚRODA 01.05.2019
6.30 + Marian Kaczmarek
8.00 + Janina Stoch greg. 1
8.00 + Marian Motyka
9.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Stanisławy w 70. rocz. urodzin
15.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Liturgicznej Służby Ołtarza z naszego Sanktuarium od s. Zakrystianki.
15.00 w intencji dobrodziejów Sanktuarium
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 02.05.2019
6.30 + Bogusława (ona) Rogoda
7.00 + Władysław Orzech
8.00 + Janina Stoch greg. 2
8.30 + Jan Gruszka
15.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Moniki w dniu urodzin
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Ireny i Bogusława w 40. rocz. ślubu

PIĄTEK 03.05.2019
6.30 + Janina Stoch greg. 3
8.00 o uwolnienie z nałogu dla Jana
9.30 Dziękczynna za powstanie Zgromadzenia z prośba o dalszy Jego rozwój
11.00 za Parafian
11.00 W intencji Pielgrzymów do Częstochowy
11.30 GUB rez
12.30 + Marianna i Stanisław Żegleń
15.00 + Janina Begejowicz 4. rocz. śm.
17.00 + Władysław Sikora 4. rocz. śm.
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii, Wojciecha i Danuty oraz dla ich rodzin

SOBOTA 04.05.2019
6.30 + Jan Gruszka
7.00 + Marian Kaczmarek
8.00 ++ Janina i Tadeusz Cholewczyńscy
8.30 + Janina Stoch greg. 4
15.00 O pomoc Najświętszej Rodziny i dary Ducha Świętego dla Młodzieży zdającej Egzaminy maturalne i mądry wybór drogi życiowej
19.00 + Józef Bachleda-Curuś

NIEDZIELA 05.05.2019
6.30 + Janina Stoch greg. 5
8.00 ++ wypominani
9.30 + Ireneusz Kaleciak
11.00 + Maria Zabawa, Stanisława (ona) i Jan Kieć, Jan Kania i Rodzice, Agnieszka, Janina, Henryk, Ryszard i Roman Ryperowicz, Antonina, Irena, Jan i Władysław Wielgus, ks. Wojciech Bajda, ks. Mateusz - Salwatorianin
11.30 GUB + Stanisław Bobak
12.30
15.00 + Janina Wójtowicz 3. rocz. śm.
17.00 + Monika, Aleksander, córka Krystyna wnuk Ryszard
19.00 + Zygmunt Piecuch


DatadzieńIntencja
29.04 poniedziałek + Cecylia Gąsienica - Brzega
30.04 wtorek +Witold Śliwa
01.05 środa +Janusz Zatorski
02.05 czwartek + Cecylia Gąsienica - Brzega
03.05 piątek
8:30O zdrowie dla Ewy Gołąb i jej rodziny
10:00 + Ludwika Giełczyńska
04.05 sobota Wynagradzająca zniewagi Niepokalanemu Sercu Maryi
05.05 niedziela
8:30O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Maryi dla Stanisławy i dar życia wiecznego dla Stanisława - pradziadka
10:00 Związek Podhalan

PONIEDZIAŁEK 06.052019
6.30+ Janina Stoch greg 6.
7.00Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Zofii
8.00+ Józef Milon
8.30 + Bogusława (ona) Rogoda
15.00 + Stanisława (ona) Mastalska
19.00 + Stanisław Karpiel

WTOREK 07.05.2019
6.30+ Józef Bachleda-Curuś
7.00+ Stanisław Cholewa ++ rodzice, teściowie, + Katarzyna
8.00 + Janina Stoch greg 7
8.30+ Jan Gruszka
15.00 + Stanisław i Eleonora Juszczak
19.00 + Marian Kaczmarek

ŚRODA 08.05.2019
6.30+ Stanisław Pasielak, Halina, Franciszek, Zuzanna, Józef
7.00O Boże błog. i łaski Ducha Świętego oraz opiekę Najświętszej Rodziny dla diakona Piotra
7.00
8.00+ Janina Stoch greg. 8
8.30 + Bogusława (ona) Rogoda
15.00 + Stanisław, Władysław, Stefan Borzęcki
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 09.05.2019
6.30 + Maria Wołos
7.00+ Janina Stoch greg. 9
8.00+ Wanda Herman
8.30 + Ireneusz Kaleciak
15.00 + Zbigniew
19.00 + Maria, Elżbieta Madejska

PIĄTEK 10.05.2019
6.30 + Stanisław Karpiel
7.00 + Janina Stoch greg. 10
8.00 + Marian Kaczmarek
8.30 + Józef Bachleda-Curuś
15.00 + Tadeusz Karczewski
19.00 + Stefania (ona) i Franciszek Milon

SOBOTA 11.05.2019
6.30+ Mieczysław 27. rocz. śm.
7.00+ Bogusława (ona) Rogoda
8.00+ Bronisława (ona) Piątek-Fitt 8. rocz. śm.
8.30+ Jan Gruszka
15.00 + Paweł Folwarski
19.00 + Janina Stoch greg. 11

NIEDZIELA 12.05.2019
6.30Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Mateusza i rodziców
8.00 + Marian Weron w 14. rocz. śm.
9.30+ Maria Śmieszek, mąż Franciszek syn Kazimierz, synowa Aleksandra
11.00 o boże bł. dla Zakopiańskiej Straży Pożarnej w 130 rocznicę jej powstania
11.00 + Marek Ławnik 10. rocz. śm.
12.30 za parafian
15.00 + Józef Maria i Jan Maria
17.00 + Janina Stoch greg. 12
19.00 + Bronisław Jurczyk

STARY KOŚCIÓŁ

06.05 poniedziałek + Stanisław Rybka
07.05 wtorek + Janusz Zatorski
08.05 środa W intencji Bogu wiadomej
09.05 czwartek + Cecylia Gąsienica - Brzega
10.05 piątek + Maria Tomaszewska
11.05 sobota + Janusz Zatorski
12.05 niedziela
8:30 + Maciej Podgórski ++ Z rodziny
10:00 + Ludwika i Tadeusz Kuźniar

PONIEDZIAŁEK 13.05.2019
6.30 + Wanda Herman
7.00+ Marian Kaczmarek
8.00 + Janina Stoch greg 13
8.30 + Ireneusz Kaleciak
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00 + Czesław Pastuszko 12. rocz. śm.

WTOREK 14.05.2019
6.30 + Jadwiga Rogalska
7.00 + Bogusława (ona) Rogoda
8.00 + Janina Stoch greg 14
8.30 + Wincenty Olszówka
15.00 + Aniela Matuszek
19.00 Dziękczynna z prośbą i Boże błog. i dary Ducha Świętego dla ks. Zbigniewa z okazji 25. rocz. święceń kapłańskich

ŚRODA 15.05.2019
6.30 + Janina Stoch greg. 15
7.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Zofii
7.00
8.00 + Zofia Worotniak
8.30 + Zofia i Kazimierz Szymoniak
15.00 + Zofia Borzęcka
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 16.05.2019
6.30 + Eugenia Rogalska
7.00 + Jan Gruszka
8.00 + Wanda Herman
8.30 + Józef Bachleda-Curuś
15.00 + Janina Stoch greg. 16
19.00 + Bogusława (ona) Rogoda

PIĄTEK 17.05.2019
6.30 + Tadeusz Karczewski
7.00 + Janina Stoch greg. 17
8.00 + Stanisława (ona) Mastalska
8.30 + Władysław Rybka
15.00 + Władysław i Agnieszka Szczechowicz, Jan i Ludwika (ona) Szczechowicz
19.00 + Władysław Orzech

SOBOTA 18.05.2019
6.30 + Bogusława (ona) Rogoda
7.00 + Janina Stoch greg. 18
8.00 + Stanisław Karpiel
8.30 + Eugeniusz Bucyk, Renata Bucyk
15.00 + Maria Zając 10. rocz. śm
19.00 + Józef Podolak

NIEDZIELA 19.05.2019
6.30 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Sebastiana Milon
8.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Mai Skupień w 6. rocz. urodzin
9.30 REZ
11.00 za parafian
11.30 GUB + Zofia Słodyczka
12.30 I komunia
15.00 + Sylwester Piecka
17.00 + Józef Maria i Jan Maria
19.00 + Janina Stoch greg. 19

STARY KOŚCIÓŁ

13.05 poniedziałek O łaskę nawrócenia dla Magdy
14.05 wtorek + Cecylia Gąsienica -Brzega
15.05 środa + Jan Zatorski
16.05 czwartek ++ Rodziców, dziadków i babcie
17.05 piątek + Cecylia Gąsienica -Brzega
18.05 sobota + Janusz Zatorski
19.05 niedziela
8:30O zdrowie i bł. Boże dla Zofii Skałka i jej rodziny
10:00 +Janusz Ptak w 2 r. śmierci + Mieczysław Ptak w 23r. śmierci

PONIEDZIAŁEK 20.05.2019
6.30 + Halina Kaleta w 37. rocz. śm, Franciszek, Genowefa, Teresa i Jan
7.00 + Janina Stoch greg. 20
8.00 + Wiktoria i Jan Sobańscy
8.30 + Wanda Broda 20. rocz. śm,
15.00 + Jan Pałkański
19.00

WTOREK 21.05.2019
6.30 + Janina Stoch greg. 21
7.00 + Jan Gruszka
8.00 + Tadeusz Karczewski
8.30 + Bogusława (ona) Rogoda
15.00 + Stanisława i Zygmunt Rutkowscy
19.00 ADŚ

ŚRODA 22.05.2019
6.30 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Bogusława (on)
7.00 + Stanisław Karpiel
7.00 + Małgorzata Trawka
8.00 + Janina Stoch greg. 22
8.30 + Marian Kaczmarek
15.00 + Kazimierz Kaleta
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 23.05.2019
6.30 + Stanisława (ona) Mastalska
7.00 + Władysław Rybka
8.00 + Janina Stoch greg. 23
8.30 + Ludwik i Waleria Gogół, Tadeusz Lipiarz
15.00 O Boże bł. dary Ducha Świętego oraz opiekę Najświętszej Rodziny w wyborze dalszej nauki dla Karoliny Matusik
19.00 + Paweł Folwarski

PIĄTEK 24.05.2019
6.30 + Marian Kaczmarek
7.00 + Józef i Aniela i ++ z rodziny
8.00+ Władysława (ona) Jarząbek
8.30 + Janina Stoch greg. 24
15.00 + Jan Jarząbek 2. rocz. śm.
19.00 + Katarzyna i Stefan Nawalaniec

SOBOTA 25.05.2019
6.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Emilki
7.00 + Bogusława (ona) Rogoda
8.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Grzegorza w 30. rocz. urodzin
8.30 + Janina Stoch greg. 25
11.00 Dziękczynna w 50-lecie matury Tech. Budowlanego o Boże bł. dla żywych profesorów i abslowentów a dla zamrłych o szczęśliwą wieczność.
15.00 + Jan i Aniela Habas i ++ z rodziny
15.00 jubileusze małżeńskie
19.00

NIEDZIELA 26.05.2019
6.30 + Janina Stoch greg. 26
8.00 + Zofia Borzęcka
9.30 rocznica I komunii
11.00 + Ewa Chmielowska
GUB 11.30 + Ludwina i Stanisław Strączek
12.30 za parafian
15.00 + Bogusława (ona) Sopiarz
15.00 O Boże bł. dary Ducha Świętego oraz opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Zbigniewa Ścisłowicza w 25. rocz. święceń kapłańskich
17.00 + Franciszka (ona) i Zygmunt Piecuch
19.00 + Barbara Maciejewska

STARY KOŚCIÓŁ
20.05 poniedziałek + Cecylia Gąsienica -Brzega
21.05 wtorek + Janusz Zatorski
22.05 środa O Błogosławieństwo Boże potrzebne łaski dla Józefa Stoch, żony Stanisława i syna Jana
23.05 czwartek+ Witold Śliwa
24.05 piątek O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Franciszka Mateja, żony Bronisława syna Józefa i córki Stefani
26.05 sobota + Witold Śliwa
27.05 niedziela
8:30+ Wiktoria i Andrzej Obtułowicz
10:00 + Albina Janeta

PONIEDZIAŁEK 27.05.2019
6.30+ Bogusława (ona) Rogoda
7.00+ Janina Stoch greg. 27
8.00+ Paweł Folwarski
8.30 + Władysław Rybka
15.00 + Wojciech Gach
19.00 + Stanisława (ona) Mastalska

WTOREK 28.05.2019
6.30+ Józef Karpiel i ++ z rodziny
7.00+ Janina Stoch greg. 28
8.00 + Tadeusz Karczewski
8.30+ Stanisław Karpiel
15.00+ Grażyna Strama
19.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Patrycji w 18. rocz. urodzin

ŚRODA 29.05.2019
6.30+ Wanda Herman
7.00+ Roman Biernat w rocz. śmierci
7.00o łaskę zdrowia dla Mirosławy (ona) Sekuterskiej
8.00+ Maria i Władysław Brzęk
8.30 + Janina Stoch greg. 29.
15.00 + Stefania (ona) i Wojciech Kowalscy
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 30.05.2019
6.30 + Władysław Rybka
7.00+ Paweł Folwarski
8.00+ Aniela Matuszek
8.30 + Janina Stoch greg. 30.
15.00+ Bogusława (ona) Rogoda
19.00 + Franciszek Chojnacki w rocz. śmierci
19.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny

PIĄTEK 31.05.2019
6.30+ Małgorzata Trawka
7.00 + Władysław Rybka
8.00+ Władysława (ona) Jarząbek
8.30 + Stanisława (ona) Mastalska
15.00 + Grażyna Strama
19.00 Dz. z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Alicji w 23. rocz. urodzin

SOBOTA 01.06.2019
6.30+ Stanisław Karpiel
7.00+ Bogusław Ziętek greg. 1.
8.00+ Agnieszka Bukowska 39. rocz. śm, Andrzej Bukowski 14. rocz.
8.30+ Sylwester Piecka
15.00 Dziękczynna-błagalna o Boże Miłosierdzie oraz opiekę Najśw. Rodziny dla żyjących członków Różańca świetego a dla zmarłych o szczęśliwą wieczność.
19.00+ Cecylia i Daniel Bursa ++ z rodziny Bursów

NIEDZIELA 02.06.2019
6.30+ Bogusław Ziętek greg. 2
8.00 ++ wypominani
9.30+ Aniela i Stanisław Janik-Firek
11.00 + Joanna Świechowicz
12.30 Dziękczynna z prośbą o Boże Miłosierdzie dla absolwentów Technikum Hotelarskiego a dla zmarłych o szczęśliwą wieczność.
15.00O Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Mariusza Słoniny w 18. rocz. święceń kapłańskich
17.00 + Czesława, Józef i Wacław Chyc
19.00 + Władysław Gębala 13. rocz. śm., ++ rodzice Grzegorz i Maria

STARY KOŚCIÓŁ

27.05 poniedziałek + Cecylia Gąsienica -Brzega
28.05 wtorek + Janusz Zatorski
29.05 środa + Magdalena Bernatowicz
30.05 czwartek + Witold Śliwa
31.05 piątek + Albina Janeta ++ z rodziny
01.06sobota+ Hanna
02.06niedziela
8:30+ Eugeniusz Kapusta + z rodziny
10:00 Za parafian

powrót