Intencje mszalne

Kwiecień 2019

Data: 30 marzec 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 851

PONIEDZIAŁEK 01.04.2019
6.30 + Andrzej Kowalczyk
7.00 + Władysław Bachelda-Wraj
8.00 + Władysław Rybka
8.00 o potrzebne łaski dla Ewy
8.30 + Ireneusz Kaleciak
15.00 + Sylwester Piecka
19.00 + Józef Szczerba 35 rocz. śm., żona Helena

WTOREK 02.04.2019
6.30 + Barbara Smoleń
7.00 + Jan Gruszka
8.00 + Maria Drewnowska
8.00 + Józef i Wiktoria Gogul
8.30 + Janina Antczak
15.00 + Maria Wołos
19.00 + Kazimierz Łyko

ŚRODA 03.04.2019
6.30 + Józef Bachleda-Curuś
7.00 + Bogusława (ona) Rogoda
8.00 + Stanisława (ona) Chochoł
8.30 + Michalina Mirga
9.00 + Lech Ptasiński
10.00 + Jerzy Cofór
11.00 + Andrzej i Maria Rozmus
12.30 + Helena Sołtys
15.00 + Władysław Orzech
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 04.04.2019
6.30 + Marian Kaczmarek
7.00 + Andrzej Kowalczyk
8.00 + Helena i Jan Możdżeń
8.30 + Maria Drewnowska
15.00 + Ireneusz Kaleciak
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny w 40. rocz. urodzin Katarzyny

PIĄTEK 05.04.2019
6.30 + Józef Karpiel i ++ z rodziny
7.00 + Władysław Bachelda-Wraj
8.00 + Wojciech Bukowski 44. rocz. śm., + Władysław Rusnarczyk w 10. rocz. śm., + Marek Pastuch 9. rocz. śm.
8.30 + Stanisław Cholewa w 1. rocz. śm., oraz ++ rodzice, teściowie i + Katarzyna
15.00 + Józef i Bronisława Niedźwiedź syn Józef
16.00 GUB Dz-bł.
17.00 + Bogusława (ona) Rogoda
19.00 + Zofia Worotniak 8. rocz. śm,

SOBOTA 06.04.2019
6.30 + Michalina Mirga
7.00 + Jan Gruszka
8.00 + Józef Bachleda-Curuś
8.30 + Andrzej Kowalczyk
15.00 O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Najświętszej Rodziny dla kapłanów naszej parafii oraz o liczne powołania kapłańskie i zakonne.
19.00 + Robert Krupa

NIEDZIELA 07.04.2019
6.30 + Andrzej Żeglin
8.00 + Jan Cholewicki
8.00 + wypominani
9.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Oli w dniu 10. rocz. urodzin
11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii Kowalczyk w 70. rocz. urodzin
11.30 Gub rez
12.30 za Parafian
15.00 + Halina Waletko 6. rocz. śm
17.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Jana w 22. rocz. urodzin
19.00 + Robert Krupa

STARY KOŚCIÓŁ
01.04 poniedziałek + Wojciech Gąsienica-Walczak gr.29
02.04 wtorek + Wojciech Gąsienica-Walczak gr.30
03.04 środa + Zofia Urbaniak w 9 rocznicę śmierci
04.04 czwartek + Danuta Marzec
05.04 piątek + Cecylia Gąsienica- Brzega
06.04 sobota + Witold Śliwa
07.04 niedziela
8:30Dziękczynna dla Beaty z prośbą o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski dla całej rodziny
10:00 Związek Podchalan

PONIEDZIAŁEK 08.04.2019
6.30 + Józef Bachleda-Curuś
6.30 + Janina Antczak
8.00 + Kazimierz Łyko
8.30 + Jan Gruszka
15.00 + Joachim Golik 7. rocz. śm,. ++ rodzice
19.00 + Stanisława (ona) Chochoł
19.00 Dziękczynna z prośbą o dar zdrowia i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii Gąsienicy-Byrcyn w 90. rocz. urodzin

WTOREK 09.04.2019
6.30 + Barbara Smoleń
6.30 + Maria Drewnowska
8.00 + w intencji Oskara o godne przygotowanie do spowiedzi i Komunii świętej
8.30 + Władysław Bachelda-Wraj
15.00 + Józef Haza
19.00 + Marianna (ona) Łopacka w 3. rocz. śmierc

ŚRODA 10.04.2019
6.30 + Bogusława (ona) Rogoda
6.30 + Władysław Rybka
8.00 w intencji Oskara o dobre i godne przyjęcie Chrystusa w Komunii świętej i o potrzebne łaski
8.30 + Antoni Kucharski 50. rocz. śm.
15.00 + Jan Mrózek w 4. rocz. śm.
15.00o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Jadwigi
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 11.04.2019
6.30 + Marian Kaczmarek
7.00 + Kazimierz Łyko
8.00 + Alicja Graboń
8.30 + Ireneusz Kaleciak
15.00 + Maria Bukowska 3. rocz. śm.
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Amelii i Damiana z Bilinówki

PIĄTEK 12.04.2019
6.30 + Janina Antczak
7.00 + Bogusława (ona) Rogoda
8.00 + Barbara Smoleń
8.30 + Jan Gruszka
15.00 + Józef Mastalski 2. rocz. śm.
19.00 + Maria, Elżbieta Madejska

SOBOTA 13.04.2019
6.30 + Stanisław Chochoł
7.00 + Maria Drewnowska
8.00 + Władysław Bachleda-Wraj
8.30 + Józef Bachleda-Curuś
15.00 wynagradzająca
19.00 + Mariana i Roman Glugla , + Stanisława (ona) Ósma

NIEDZIELA 14.04.2019
6.30 + Aleksandra (ona) Żeglin 1. rocz. śm.
8.00 + Wiktoria i Jan Sobańscy
9.30 + Wojciech Matusik 12. rocz. śm. ++ z rodziny
11.00 + Bronisława (ona) Ciernicka 13. rocz. śm,. mąż Władysław
GUB 11.30 + Anna i Franciszek Truchan
12.30 za Parafian
15.00 Józef i Krystyna Macioł, Józef Rapacz
17.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Filipa, Macieja i Wojciecha wraz z rodzicami
19.00 + Ireneusz Kaleciak

DatadzieńIntencja
08.04 poniedziałek + Danuta Marzec
09.04 wtorek + Witold Śliwa
10.04 środa + Marta Olszańska w 1 rocznicę śmierci
11.04 czwartek + Cecylia Gąsienica - Brzega
12.04 piątek + Danuta Marzec
13.04 sobota + Witold Śliwa
14.04 niedziela
8:30+ Siostra Helena
10:00 + Tadeusz Woźniak od przyjaciół syna

PONIEDZIAŁEK 15.04.2019
6.30 + Jan Gruszka
7.00 + Józef Bachleda-Curuś
8.00 + Władysław Orzech
8.30 + Janina Antczak
15.00 rez
19.00 + Paweł Hanuli 2. rocz. śm.

WTOREK 16.04.2019
6.30 + Barbara Rogalska-Keil
7.00 + Maria Drewnowska
8.00 + Marian Kaczmarek
8.30 + Bogusława (ona) Rogoda
15.00 + Stanisław Karpiel
19.00 ADŚ

ŚRODA 17.04.2019
6.30 + Kazimierz Łyko
7.00 + Jan Gruszka
8.00 Bogusław Ziętek 6. rocz. śm.
8.30 + Janina Antczak
15.00 + prośba o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Grażyny i jej synów
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 18.04.2019
19.00 + Dziękczynna za dar kapłaństwa o Boże błog. i opieke Najświętszej Rodziny dla kapłanów pracujących w naszej parafii od ss. zakrystianek
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Nadii z okazji 3. rocz. urodzin
19.00 + Małgorzata Trawka
19.00 + Dziękczynna za dar kapłaństwa o Boże błog. i opieke Najświętszej Rodziny dla kapłanów pracujących w naszej parafii od Rady Parafialnej

SOBOTA 20.04.2019
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog., opiekę Najświętszej Rodziny i św. Cecylii dla Scholi “Stokrotki”
19.00 + Bartłomiej i Waleria Krupowie ++ z rodziny Krupów i Orłów
19.00 + Roman Biernat 1. rocz. śm.
19.00 + Helena Pradziad
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny
19.00 + Czesława (ona) Chyc, Józef i Wacław Chyc
19.00 + Elżbieta, Anna i Andrzej Sołtys

NIEDZIELA 21.04.2019
6.30 + Henryk Siberna 13. rocz. śm
8.00 + Franciszka (ona) Piecuch 3. rocz. śm.
9.30 + Aleksandra (ona) i Franciszek Kosturkiewicz
11.00 + Adam Drzyzga 26. rocz. śm., Halina Drzyzga
GUB11.30 + Marianna i Władysław Bachleda
12.30 + Stanisława i Feliks, Teofila
15.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Bożeny i Janusza w 35. rocz. ślubu
17.00 + Natalia Drzymalska 32. rocz. śm.
19.00 o łaskę uwolnienia i Boże błog.

PONIEDZIAŁEK 22.04.2019
6.30 + Julian Cieśla
8.00 + Zdzisław Malczyk
9.30 + Jadwiga
11.00 + Krystyna Gibała
11.30 GUB + Bronisława i Jan Chyc
12.30 Za parafian
15.00 + Artur Sarzała
17.00 Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Wojcecha
19.00 ++ Eward, Alfred i Hildegarda

STARY KOŚCIÓŁ

15.04 poniedziałek + Cecylia Gąsienica - Brzega
16.04 wtorek + Witold Śliwa
17.04 środa+ Maria Jasek w drugą rocznicę śmierci
18.04 czwartek + Stanisław Maryniarczyk
21.04 niedziela
7:00 Za parafian
10:00 + Jan Baliś

WTOREK 23.04.2019
6.30 + Władysław Rybka
7.00 + Bogusława (ona) Rogoda
8.00 + Władysław Orzech
8.30 + Wojciech Pastuszko
15.00 + Wojciech Janik-Firek
19.00 + Wojciech Gacek - iemininowa

ŚRODA 24.04.2019
6.30 + Janina Antczak
7.00 + Stanisława (ona) Chochoł
8.00 + Józef Bachleda-Curuś
8.30 + Jan gruszka
15.00 + Władysław Bachleda-Wraj
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 25.04.2019
6.30 + Zofia i Józef Milon
7.00 + Anna Michalik
8.00 + Kazimierz Łyko
8.30 + Ireneusz Kaleciak
15.00 + Krzysztof Gut-Misiaga 6. Rocz. Śm.
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog., opiekę Najświętszej Rodziny dla Katarzyny i Mateusza w 10. Rocz. Ślubu i dla ich dzieci

PIĄTEK 26.04.2019
6.30 + Wiktor 19. Rocz. Śm.
7.00 + Marzena Sabała
8.00 + Marian Kaczmarek
8.30 + Bogusława (ona) Rogoda
15.00 + Barbara Maciejewska
19.00 + Maria Smoleń 6. Rocz. Śm., Stanisław Smoleń 45 rocz. Śm.

SOBOTA 27.04.2019
6.30 + Józef Bachleda-Curuś
7.00 + Janina Antczak
8.00 + Antoni Szydlak
8.30 + Anna Michalik
15.00 + Łucja Rakoca
19.00 + Czesław Jurczyk

NIEDZIELA 28.04.2019
6.30 + Helena Topór
8.00 + Ireneusz Kaleciak
9.30 + Janina Kuciel 12. Rocz. Śm.
11.00 + Joanna Świechowicz 7. Rocz. Śm.
Gub 11.30 + Maria Stanek
12.30 Za parafian
15.00 + Piotr Cieżak
17.00 + Stanisław Borzęcki 55. Rocz. Śm.
19.00 + Marek Ławnik

22.04poniedziałek
8:30+Władysława Krzeptowska + Bronisława Giewont Za chorych : Jana Krzeptowskiego – Bohaca, Andrzeja Giewonta
10:00 + Tadeusz Gąsienica Giewont w 20 rocznicę śmierci
23.04 wtorek + Witold Śliwa
24.04 środa + Cecylia Gąsienica - Brzega
25.04 czwartek REZ
26.04 piątek + Witold Śliwa
27.04 sobota O szczęśliwe rozwiązanie dla wnuczki Kasi
28.04niedziela
8:30O zdrowie dla Marka Stachury I jego rodziny
10:00 + Andrzej Tomaszewski

powrót