Intencje mszalne

Marzec 2019

Data: 2 marzec 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 931

PONIEDZIAŁEK 04.03.2019
6.30+ Andrzej Kowalczyk
7.00+ Józefa (ona) Sopiarz greg. 4
8.00+ Kazimierz Kostka i ++ z rodziny
8.30 + Zofia i Kazimierz Szymoniak
15.00+ Jan Gruszka
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Bogdana i Wioletty Stelmach w 19. rocz. ślubu i łaski dla całej rodziny

WTOREK 05.03.2019
6.30+ Michalina Mirga
7.00+ Józefa (ona) Sopiarz greg. 5
8.00 + Janina Antczak
8.30+ Anna Walczak-Wójciak
15.00+ Józef Bachleda-Curuś
19.00+ Maria Drewnowska

ŚRODA 06.03.2019
6.30+ Władysław Bachleda-Wraj
8.00+ Kazimierz Kaleta
9.30+ Józefa (ona) Sopiarz greg. 6
11.00 + Bogusława Rogoda
15.00 + Ireneusz Kaleciak
17.00 + Ireneusz Kaleciak
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 07.03.2019
6.30+ Jan Gruszka
7.00+ Józefa (ona) Sopiarz greg. 7
8.00+ Władysław Rybka
8.30+ Andrzej Kowalczyk
15.00+ Marian Kucharski 3. rocz. śm.
19.00+ Ireneusz Kaleciak

PIĄTEK 08.03.2019
6.30+ Józefa (ona) Sopiarz greg. 8
7.00+ Michalina Mirga
8.00+ Stanisław Zięba 20. rocz. sm.
8.30 + Magdalena Kosowicz
15.00 + Maria Drewnowska
19.00 Naszym modlitwom poleca się Jan Wadas w dniu urodzin

SOBOTA 09.03.2019
6.30+ Józefa (ona) Sopiarz greg. 9
7.00+ Łucja Rakoca
8.00 + Władysław Bachleda-Wraj
8.30 + Janina Antczak
15.00 + Maria i Elżbieta Madejska
19.00 + Grzegorz Łosiniecki

NIEDZIELA 10.03.2019
6.30+ Franciszka (ona) Syguła 21. rocz. śm.
8.00 + Władysław i Jerzy Król-Wojcieszek
9.30+ Piotr Gocał w 18. rocz. śm. , + Władysław Gocał
11.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 10
12.30 za Parafian
15.00 + Antonina i Jan Błachuta
17.00 + Robert Krupa
19.00 + Władysława Jurczyk

STARY KOŚCIÓŁ

04.03 poniedziałek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 1
05.03 wtorek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 2
06.03 środa + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 3
07.03 czwartek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 4
08.03 piątek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 5
09.03 sobota + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 6

10.03 niedziela
8:30+ Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 7
10:00 + Roman Serafin w 27 r. śmierci

PONIEDZIAŁEK 11.03.2019
6.30 + Łucja Rakoca
7.00 + Andrzej Kowalczyk
8.00 + Bogusława Rogoda
8.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 11
15.00 + Marian Kaczmarek
19.00 + Mieczysław Borzęcki 12. rocz. śm.

WTOREK 12.03.2019
6.30 + Agata i Marian Maciejewscy
7.00 + Anna Walczak-Wójciak
8.00 + Janina Antczak
8.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 12
15.00 + Krystyna Wyroba-Kret, mąż Kazimierz i ++ z rodziny
19.00 + Andrzej Rogoda

ŚRODA 13.03.2019
6.30 + Maria Drewnowska
7.00 + Jan Gruszka
8.00 + Krystyna Kępińska
8.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 13
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 14.03.2019
6.30 + Andrzej Kowalczyk
7.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 14
8.00 + Anna Walczak-Wójciak
8.30 + Michalina Mirga
15.00 + Bogusława Rogoda
19.00 + Robert Krupa

PIĄTEK 15.03.2019
6.30 + Jan Gruszka
7.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 15
8.00 + Ireneusz Kaleciak
8.30 + Władysław Bachleda-Wraj
15.00 w intencji Hospicjum Jezusa Miłosiernego
19.00 + Helena Hebda w 12. rocz. śm, Bronisław Hebda w 20. rocz. śm.

SOBOTA 16.03.2019
6.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 16
7.00 + Janina Antczak
8.00 + Władysław Rybka
8.30 + Łucja Rakoca
15.00 + Franciszka Wolańska i ++ z rodziny
19.00 + Robert Krupa

NIEDZIELA 17.03.2019
6.30 + Józef Jasiak i Celina i ++ z rodziny
8.00 + Zbigniew Broda 8. rocz. śm.
9.30 rez.
11.00 + Andrzej Marucha 11. rocz. śm,
GUB 11.30 + Stanisław Soch-Waka 8. rocz. śm.
12.30 za Parafian
15.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 17
17.00 + Czesława (ona) i Józef Wacław
19.00 + Józef Frasunek i syn Edward


STARY KOŚCIÓŁ

11.03 poniedziałek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 8
12.03 wtorek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 9
13.03 środa + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 10
14.03 czwartek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 11
15.03 piątek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 12
16.03 sobota + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 13
17.03 niedziela
8:30 + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 14
10:00 + Anna Baliś w 7 r. śmierci + Jan Baliś w 1 r. śmierci

PONIEDZIAŁEK 18.03.2019
6.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 18
7.00 + Maria Drewnowska
8.00 + Andrzej Kowalczyk
8.30 + Michalina Mirga
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Józefa
19.00 + Józef Boczoń i + Józef syn

WTOREK 19.03.2019
6.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 19
7.00 o opiekę św. Józefa nad Zgromadzeniem
8.00 + Józef w 104 rocz. śm, Władysław w 84. rocz. śm., Józefa (ona) w 73. rocz. śm, Katarzyna w 64. rocz. śm. Stopka
8.30 + Józefa w 30. rocz. śm
15.00 + Helena i Józef i ++ z rodziny
19.00 ADŚ

ŚRODA 20.03.2019
6.30 + Władysław Bachleda-Wraj
7.00 + Józef Bachleda-Curuś
7.00 + Bronisława (ona) Walczak-Wójciak
8.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 20
8.30 + Jan Gruszka
15.00 + Marian Kaczmarek
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 21.03.2019
6.30 + Janina Antczak
7.00 + Barbara Smoleń
8.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 21
8.30 + Józefa (ona) i Antoni Pluta
15.00 + Ireneusz Kaleciak
19.00 + Andrzej Kowalczyk

PIĄTEK 22.03.2019
6.30 + Franciszka (ona) i Józef Waśko
7.00 + Maria Drewnowska
8.00 + Władysław Rybka
8.30 + Janina Antczak
15.00 + Barbara Wochna 3. rocz. śm.
19.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 22

SOBOTA 23.03.2019
6.30 + Michalina Mirga
7.00 + Andrzej Kowalczyk
8.00 + Ireneusz Kaleciak
8.30 + Jan Gruszka
15.00 + Franciszek Folwarski
19.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 23

NIEDZIELA 24.03.2019
6.30 + Maria Żeglin 38. rocz. śm.
8.00 + Józef Walczak 50. rocz. śm, ++ z rodziny Kłobuchowskich i Pawlaków
9.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 24
11.00 + Ryszard, Jacek Drewnowski 5. rocz. śm.
Gub 11.30 + Maria i Józef Bukowski
12.30 za Parafian
15.00 + Anna i Wojciech Bania
17.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla dzieci i wnuków
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Gabrysi i Przemusia w 9. rocz. urodzin i Boże błog. dla brata Piotra

STARY KOSCIÓŁ
18.03 poniedziałek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 15
19.03 wtorek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 16
20.03 środa + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 17
21.03 czwartek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 18
22.03 piątek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 19
23.03 sobota + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 20
24.03 niedziela
8:30+ Jan w 10 r. śmierci
10:00 + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 21

PONIEDZIAŁEK 25.03.2019
6.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 25
8.00 + Maria i Piotr Zborowscy i ++ z rodziny
9.30 + Jan Gruszka
15.00 + Staś Papież 18. rocz. śm.
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Bronisławy Bachleda w 81. rocz urodzin
19.00 + Ireneusz Kaleciak
19.00 o łaskę zdrowia dla Adama

WTOREK 26.03.2019
6.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 26
7.00 + Maria Drewnowska
8.00 + Andrzej Kowalczyk
8.30 + Michalina Mirga
15.00 + Władysław Rybka
19.00 + Barbara Maciejewska

ŚRODA 27.03.2019
6.30 + Barbara Smoleń
7.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 27
7.00 + Małgorzata Trawka
8.00 + Marian Kaczmarek
8.30 + Władysław Bachelda-Wraj
15.00 + Wanda Herman
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 28.03.2019
6.30 + Janina Antczak
7.00 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 28
8.00 + Irmina Łuczak
8.30 + Bogusława Rogoda
15.00 + Anna Michalik
19.00 + Andrzej Kukuc i Franciszek Kukuc

PIĄTEK 29.03.2019
6.30 + Jan Gruszka
7.00 + Andrzej Kowalczyk
8.00 + Wojciech Janik-Firek 3. rocz. śm.
8.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 29
15.00 + Józefa (ona) Tatar
19.00 + Genowefa Widacha 3. rocz. śm.

SOBOTA 30.03.2019
6.30 + Maria Drewnowska
7.00 + Janina Antczak
8.00 + Stanisława (ona) Chochoł
8.30 + Józefa (ona) Sopiarz greg. 30
15.00 + Stanisław Cholewa oraz ++ rodzice, teściowie i + Katarzyna
19.00 + Robert Krupa

NIEDZIELA 31.03.2019
6.30 + Mieczysław Kamiński
8.00 + Aniela Obrochta w dniu imienin
9.30 + Jan Gargas 28. rocz. śm. i + Helena
11.00 + Helena i Jan Kaleciak
GUB 11.30 + Józef Gruszka 10. rocz. śm.
12.30 za Parafian
15.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Wiktora w 15. rocz. ur. oraz Zuzi w 12. rocz. ur.
17.00 + Robert Krupa
19.00 + Wojciech Kułach


DatadzieńIntencja
25.03 poniedziałek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 22
26.03 wtorek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 23
27.03 środa + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 24
28.03 czwartek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 25
29.03 piątek + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 26
30.03 sobota + Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 27
31.03 niedziela
8:30+ Wojciech Gąsienica –Walczak gr. 28
10:00 + Agnieszka Wilczak

powrót