Intencje mszalne

LUTY 2019

Data: 7 luty 2019, Czwartek / Ilość wyświetleń: 734

PONIEDZIAŁEK 04.02.2019
6.30 + Michalina Mirga
7.00 + Janusz Zatorski greg. 4
8.00 + Maria Drewnowska
8.30 + Edward Siemiński
15.00 + Maria Elżbieta Madejska
19.00 + Julian Cieśla

WTOREK 05.02.2019
6.30 + Anna Walczak-Wójciak
7.00 + Janusz Zatorski greg. 5
8.00 + Andrzej Kowalczyk
8.30 + Janina Antczak
15.00 + Robert Krupa
19.00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Beaty i Roberta w 25. rocz. ślubu

ŚRODA 06.02.2019
6.30 + Władysław Bachleda-Wraj
7.00 + Andrzej Kowalczyk
8.00 + Łucja Rakoca
8.30 + Janusz Zatorski greg. 6
15.00 + Jan Gruszka
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 07.02.2019
6.30 + Władysława (ona) Nowicka
7.00 + Janusz Zatorski greg. 7
8.00 + Ludwika (ona) Tokarz, 5. rocz. śm.
8.30 + Michał Rosiek 5. rocz. śm.
15.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla syna
19.00 + Edward Siemiński

PIĄTEK 08.02.2019
6.30 + Janusz Zatorski greg. 8
7.00 + Anna Walczak-Wójciak
8.00 + Maria Drewnowska
8.30 + Michalina Mirga
15.00 + Katarzyna Cięciała 20. rocz. śm. i ++ z rodziny
19.00 + Apolonia Murzyn

SOBOTA 09.02.2019
6.30 + Janusz Zatorski greg. 9
7.00 + Janina Antczak
8.00 + Andrzej Sroka - rez
8.30 + Jan Mrózek
15.00 + Marek Młynarczyk, Stanisława (ona) Młynarczyk, Józef Młynarczyk
19.00 + Kunegunda Wilczek 5. rocz. śm.

NIEDZIELA 10.02.2019
6.30 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla całej rodziny dla Alicji z rodziną i Krzysztofa
8.00 + Antoni Smutek
9.30 + Anna i Józef Bania
11.00 + Jerzy Łatak 2. rocz. śm.
GUB 11.30 + Zofia Strączek 14. rocz. śm.
12.30 za Parafian
15.00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. dary Ducha Świętego i opiekę Najświętszej Rodziny dla Wojciecha w 16. rocz. urodzin
17.00 + Janusz Zatorski greg. 10
19.00 + Jadwiga Czajkowska

STARY KOŚCIÓŁ

04.02 poniedziałek + Danuta Marzec
05.02 wtorek Dziękczynna za przeżycie 89 lat z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
06.02 środa + Witold Śliwa
07.02 czwartek + Helena i Wojciech Bieniek +Janina i Jerzy Woźniak
08.02 piątek + Danuta Marzec
09.02 sobota +Witold Śliwa
10.02 niedziela
8:30 + Danuta Marzec
10:00 Dziękczynna za stary rok z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla rodziny Cudzichów

PONIEDZIAŁEK 11.02.2019
6.30 + Wanda Gąsienica-Daniel
7.00 + Andrzej Kowalczyk
8.00 + Weronika Bulanda
8.30 + Janusz Zatorski greg. 11
8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Anny i Andrzeja w 29. Rocz. Ślubu
15.00 w int. chorych
19.00 + Krystyna Kuczawska

WTOREK 12.02.2019
6.30 + Maria Drewnowska
7.00 + Michalina Mirga
8.00 + Robert Krupa
8.30 + Janusz Zatorski greg. 12
15.00 + Andrzej Rogoda
19.00 + Agata i Marian Maciejewscy

ŚRODA 13.02.2019
6.30 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny, zdrowie w Nowym Roku dla rodziny Kęsków
7.00 + Anna Walczak-Wójciak
7.00 + Maria Wołos
8.00 + Jan Gruszka
8.30 + Janusz Zatorski greg. 13
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł. i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 14.02.2019
6.30 + Franciszka i Józef Waśko
7.00 + Janusz Zatorski greg. 14
8.00 + Andrzej Kowalczyk
8.30 + Janina Antczak
15.00 + Łucja Rokoca
19.00 + Maria Cieśla

PIĄTEK 15.02.2019
6.30 + Janusz Zatorski greg. 15
7.00 + Robert Krupa
8.00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Józefa z okazji rodziny
8.30 + Władysław Bachleda-Wraj
15.00 w intencji Hospicjum Jezusa Miłosiernego
19.00 + Bogusława (ona) Sopiarz w 3. rocz. śm.

SOBOTA 16.02.2019
6.30 + Antonina Skik
7.00 + Maria Drewnowska
8.00 + Lidia Roszkowska-Kowacević 2. rocz. śm.
8.30 + Katarzyna i Stefan Nawalaniec
15.00 + Andrzej Kowalczyk
19.00 + Janusz Zatorski greg. 16

NIEDZIELA 17.02.2019
6.30 + Helena Nowobilska
8.00 + Władysława (ona) Jarząbek
9.30 + Krystyna Całek 23 rocz. śm.
11.00 + Natalia i Kazimierz Siekaczyńscy
12.30 za Parafian
15.00 + Czesława (ona), Józef i Wacław Chyc
17.00 + Janusz Zatorski greg. 17
19.00 + Stanisław Kmiecik

STARY KOŚCIÓŁ
11.02 poniedziałek + Danuta Marzec
12.02 wtorek +Andrzej Rogoda
13.02 środa + Witold Śliwa
14.02 czwartek O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jana Sobala w 60 r. urodzin
15.02 piątek + Danuta Marzec
16.02 sobota +Witold Śliwa
17.02 niedziela
8:30+ Cieślik Maria w 12 r. śmierci
10:00 + Maria Wołos

PONIEDZIAŁEK 18.02.2019
6.30 + Janusz Zatorski greg. 18
7.00 + Łucja Rakoca
8.00 + Maria Drewnowska
8.30 + Michalina Mirga
15.00 + ks. Stanisław Fiołek
19.00 + Andrzej Kowalczyk

WTOREK 19.02.2019
6.30 + Janusz Zatorski greg. 19
7.00 + Wanda Gąsienica-Daniel
8.00 + Janina Antczak
8.30 + Anna Walczak-Wójciak
15.00 + Robert Krupa
19.00 ADŚ

ŚRODA 20.02.2019
6.30 + Andrzej Kowalczyk
7.00 + Józef Bachleda-Curuś
8.00 + Janusz Zatorski greg. 20
8.30 + Jan Gruszka
15.00 + Barbara Smoleń
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 21.02.2019
6.30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Rodziny Krystyny Masnej
7.00 o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Najświętszej Rodziny dla Macieja Kurkowskiego w dniu urodzin
8.00 + Janusz Zatorski greg. 21
8.30 + Władysław Bachleda-Wraj
15.00 + Tadeusz Gut w 30. rocz. śm., Mieczysław Styrczula w 4. rocz. śm.
19.00 + Ludwina i Marcin Styrczula

PIĄTEK 22.02.2019
6.30 ++ z rodziny
7.00 + Jan Gruszka
8.00 + Józef Bachleda-Szeliga 25. rocz. śm.
8.30 + Łucja Rakoca
15.00 + Aniela i Jan Habas i ++ z rodziny
19.00 + Janusz Zatorski greg. 22

SOBOTA 23.02.2019
6.30 + Janina Antczak
7.00 + Maria Drewnowska
8.00 + Stanisław Szlagor
8.30 + Barbara Smoleń
15.00 + Władysław Bachleda-Wraj
19.00 + Janusz Zatorski greg. 23

NIEDZIELA 24.02.2019
6.30 + Maciej Sołtys z okazji imienin
8.00 + Ludwika (ona) i Stanisław Tokarz
9.30 + Helena Szczupalska i Kazimierz Szczupalski
11.00 + Halina Drzyzga 3. rocz. śm. Adam Drzyzga
11.30 Gub + Józef Tylka
12.30 za Parafian
15.00 + Waleria i Ignacy Adamczyk
17.00 + Janusz Zatorski greg. 24
19.00 + Andrzej Ciągwa 22. rocz. śm.

18.02 poniedziałek + Danuta Marzec
19.02 wtorek +Witold Śliwa
20.02 środa O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Bożeny w 60 r. urodzin
21.02 czwartek + Cecylia Gąsienica - Brzega
22.02 piątek + Witold Śliwa
23.02 sobota O zdrowie i błogosławieństwo Boże w Nowym Roku dla Siostry Marii Judyty Madej od rodziców
24.02 niedziela
8:30 + Halina i Bogusław Mićko i ich rodziców
10:00 + Witold Śliwa

PONIEDZIAŁEK 25.02.2019
6.30 + Janusz Zatorski greg. 25
7.00 + Andrzej Kowalczyk
8.00 + Wiktoria i Jan Sobańscy
8.30 + Stanisław Hubicki
15.00 + Józef Bachleda-Curuś
19.00 + Janina Antczak

WTOREK 26.02.2019
6.30 + Janusz Zatorski greg. 26
7.00 + Michalina Mirga
8.00 + Edward Wochna
8.30 + Anna Walczak-Wójciak
15.00 + Barbara Maciejewska
19.00 + Jan Gruszka

ŚRODA 27.02.2019
6.30 + Władysław Bachleda-Wraj
7.00 + Janusz Zatorski greg. 27
8.00 + Barbara Smoleń
8.30 + Łucja Rakoca
15.00 + Anna Romaniak 14. rocz. śm.
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 28.02.2019
6.30 + Maria Drewnowska
7.00 + Janusz Zatorski greg. 28
8.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Katarzyny
8.30 + Józef Bachleda-Curuś
15.00 + Andrzej Kowalczyk
19.00 + Józef Misiura 1. rocz. śm.

PIĄTEK 01.03.2019
6.30 + Janina Antczak
7.00 + Jan Gruszka
8.00 + Genowefa i Józef Siejak
8.30 + Józefa (ona) Sopiarz 1 greg.
15.00 + Stanisław Piecuch 14. rocz. śm.
17.00 + Janusz Zatorski greg. 29
19.00 ks. Władysław Curzydło 30. rocz. śm.

SOBOTA 02.03.2019
6.30 + Stanisław Rogalski
7.00 Dziękczynna za zatwierdzenie Zgromadzenia przez Stolicę Apostolską
8.00 + Władysław Bachleda-Wraj
8.30 + Józefa (ona) Sopiarz 2 greg.
15.00 o godne i owocne przygotowanie przez uczestnictwo w nabożeństwach wielkopostnych na święta Zmartwychwstania Pańskiego
19.00 + Janusz Zatorski greg. 30

NIEDZIELA 03.03.2019
6.30 + Jan Frączek 28. rocz. śm.
8.00 + Mieczysław Pilarski 4. rocz. śm.
8.00 ++ wypominani
9.30 + Zbigniew Chmielowski
11.00 + Józefa (ona) Sopiarz 3 greg.
12.30 za Parafian
15.00 + Władysława (ona) i Ryszard Błachuta
17.00 + Maria Kurek
19.00 + Józef i Jadwiga Wolscy


25.02 poniedziałek + Danuta Marzec
26.02 wtorek + Siostra Maria Wiktoria Felicjanka
27.02 środa + Stanisław Karpiel w 24 r. Śmierci
28.02 czwartek + Witold Śliwa
01.03 piątek + Józefy Giewont
02.03 sobota + Maria Janik w 27 r. śmierci
03.03 niedziela
8:30+ Jan Dudzik, + Stefan + Robert
10:00 Związek Podhalan

powrót