Intencje mszalne

Styczeń 2019

Data: 30 grudzień 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1322

PONIEDZIAŁEK 31.12.2018
6.00 + Władysława (ona) Nowicka
7.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.00 + Anna Walczak-Wójciak
8.00 + Ryszard Jarosz
8.30 + Katarzyna i Stefan Nawalaniec
15.00 + Irena Cudak 33. rocz. śm.
19.00 Dziękczynna

24.00 ++ z rodz. Piaskowskich i Kozłowski, + bliscy i dalecy
24.00 Panu Bogu wiadomej
24.00 o uwolnienie z nałogów, pokój na świecie i za bezrobotnych
24.00 Ludmiła Sichova i Józef Sicha, Antoni Vinkler ++ z rodziny

Wtorek 01.01.2019
6.30 O uzdrowienie i Boże błogosławieństwo dla Tomasza
8.00 + Halina Gruszka greg. 1
9.30 o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny w posłudze kapłańskiej dla ks. Prob. Bogusława Filipiaka oraz kapłanów pracujących w parafii
11.00 + Józefa (on) Turek
GUB 11.30 + Janusz Ptasiński
12.30 + za Parafian
15.00 + Krystyna Kępińska w 11. rocz. śm.
17.00+ Mieczysław Frasunek
19.00 + Ludwik, Cecylia, Janina Kwiatkowscy

ŚRODA 02.01.2019
6.30 + Anna Woźnica
7.00 + Anna Walczak-Wójciak
8.00 + Halina Gruszka greg. 2
8.30 + Anna 59. rocz. śm.
15.00 + Mieczysław z okazji imienin
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 03.01.2019
6.30 + Władysława (ona) Nowicka
7.00 + Halina Gruszka greg. 3
8.00 Podziękowanie Matce Bożej Kalwaryjskiej za szczęśliwą pielgrzymkę prosząc o błogosławieństwo dla całej grupy
8.30 + Stanisława (ona) i Antoni Szewczyk, Krystyna Postrożny, Franciszek Szewczyk
15.00o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Oli i Tomasza
19.00 + Andrzej Bucki

PIĄTEK 04.01.2019
6.30 ++ rodzice i rodzeństwo
7.00 + Halina Gruszka greg. 4
8.00 + Genowefa i Kazimierz Świerczek
8.30 + Wanda Gąsienica-Daniel
15.00 o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny Słodyczków
GUB 16.00 + Dziękczynna z prośbą o Boże bł w 70. rocz. urodzin
17.00 + Anna Paciorek
19.00 o łaskę nawrócenia, zdrowie i Boże bł. dla Natalii

SOBOTA 05.01.2019
6.30 ++ Józef, Aniela, Maria, Klara, Anna, Sebastian, Mikołaj, Maria i Ludwika
7.00 + Joanna Masalska
8.00 + Mieczysław Borzęcki
8.30 + Halina Gruszka greg. 5
15.00 U progu Nowego Roku prosimy o Boże błog., zdrowie i opiekę Najświętszej Rodziny dla żyjących członków różańca i naszych rodzin
19.00 + Czesława (ona) Chyc

NIEDZIELA 06.01.2019
6.30 o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Diany i Anny
8.00 ++ wypominani
8.00 + Jan Chlewicki
9.30 + Antonina Piechotta 6. rocz. śm.
11.00 za Parafian
11.30 GUB. + Władysław Gąsienica-Gadziniorz
12.30 + Panagioti Tiga 1. rocz. śm.
15.00 + Ludwik Szteliga 40. rocz. śm.
17.00 + Halina Gruszka greg. 6
19.00 + Kazimierz Gądek 7. rocz. śm.

DatadzieńIntencja
31.12 poniedziałek + Barbara i Ryszard Karpińscy i + Stanisława i Zygmunt Sękowscy
1.01wtorek
8:30+Marek Horośko
10:00 Związek Podhalan
2.01środa+ Teresa i Andrzej Jalowscy
3.01czwartek + Janusz Zatorski
4.01piątek O bł. Boże, opiekę Maryi i potrzebne łaski dla wspólnoty sióstr felicjanek z domu pod wezwaniem św. Kazimierza w Zakopanem
5.01sobota + Józefa Dobrzyńska
6.01niedziela
8:30 +Marianna Barnaś +Wincenty Galica
10:00 +Józef Babiarz +Aneta

PONIEDZIAŁEK 07.01.2019
6.00 + Anna Walczak-Wójciak
7.00 + Halina Gruszka greg.7
8.00 + o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Amandy i Paoli
8.30 + Anna Woźnica
15.00 + Jan i Maria Szwedka
19.00 + Maria Smoleń 11. rocz. śm., Katarzyna Smoleń-Balta

Wtorek 08.01.2019
6.30 + Władysława (ona) Nowicka
7.00 + Halina Gruszka greg. 8
8.00 + Wiesław Girzyński, ++ dziadkowie Wojnowscy i Girzyńscy oraz o zdrowie dla mamy i całej rodziny
8.30 + Wanda Gąsienica-Daniel
15.00 + Karol i Maria Mika
19.00 + Stanisława (ona) i Michał Bilik ++ córki

ŚRODA 09.01.2019
6.30 + Genowefa Staszel
6.30 o dar zdrowia dla Stanisława Skwarek
7.00 + Antonina Skik
8.00 + Joanna Masalska
8.30 + Halina Gruszka greg. 9
15.00 + Maria i Józef Więcek
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 10.01.2019
6.30 + Anna Paciorek
7.00 + Maria i Stanisław Zubek
8.00 + Władysława (ona) Domin w 20. rocz. śm.
8.30 + Halina Gruszka greg. 10
15.00 + Maria Drewnowska
19.00 + Bronisława (ona) Hebda

PIĄTEK 11.01.2019
6.30 + Halina Gruszka greg. 11
7.00 + Józef Karpiel, Józef i Marian, Antonina, Andrzej i Robert
8.00 + Anna Walczak-Wójciak
8.30 + Władysława (ona) Nowicka
15.00 + Łucja Rakoca
19.00 + Tadeusz Łatanik 12. rocz. śm.

SOBOTA 12.01.2019
6.30 + Halina Gruszka greg. 12
7.00 + Wanda Gąsienica-Daniel
8.00 + Genowefa Staszel
8.30 + Anna Paciorek
15.00 + Andrzej Rogoda
19.00 + Zofia Stopka 2. rocz. śm.

NIEDZIELA 13.101.2019
6.30 + Jan, Jadwiga, Jerzy Munio
8.00 + Zdzisław Malczyk
9.30 + Jadwiga i Józef Wolscy
11.00 + Władysław Mrowca 6. rocz. śm.,
11.00 w intencji Związku Podhalan
GUB 11.30 + Anna Wincenty „Galian”
12.30 za Parafian
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
17.00 + Halina Gruszka greg. 13
19.00 ++ Rodzice, bracia: Marek, Józef i zmarli z rodziny

Stary Kościół
7.01poniedziałek + Witold Śliwa
8.01wtorek + Janusz Zatorski
9.01środa+ Witold Śliwa
10.01 czwartek + Józefa Dobrzyńska
11.01 piątek + Maria
12.01 sobota + Janusz Zatorski
13.01 niedziela
8:30+Maria Cieślik +Franciszek
10:00 + Andrzej Rogoda

PONIEDZIAŁEK 14.01.2019
6.00 + Zofia, Aleksy, Seweryn Żaczek
7.00 + Halina Gruszka greg. 14
8.00 + Tadeusz Tokarz
8.30 + Andrzej Obrochta 18. rocz. śm., ++ rodzice
15.00 + Barbara Romaniak 3. rocz. śm.
19.00 + Wojciech Walczak

Wtorek 15.01.2019
6.30 ++ kapłani: Franciszek Trela, Józef Możdżeń, Władysław Curzydło, Józef Harecki, Stanisław Kotarba, ++ zamordowani w obozach zagłady
7.00 + Halina Gruszka greg. 15
8.00 + Łucja Rakoca
8.30 + Władysława (ona) Nowicka
15.00 + Maria Drewnowska
19.00 + ADŚ

ŚRODA 16.01.2019
6.30 w pewnej intencji, wynagradzająca za popełnione zło
7.00 + Anna Woźnica
8.00 + Maria i Jan
8.30 + Maria Drewnowska
15.00 + Halina Gruszka greg. 16
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 17.01.2019
6.30 + Wanda Gąsienica-Daniel
7.00 + Witold Śliwa
8.00 + Anna Paciorek
8.30 + Michalina Mirga
15.00 + Ryszard Antoszyk
19.00 + Halina Gruszka greg. 17

PIĄTEK 18.01.2019
6.30 + Halina Gruszka greg. 18
7.00 + Łucja Rakoca
8.00 + Katarzyna, Tadeusz, Mieczysław Buksa ++ z rodziny Mostowy
8.30 + Andrzej Kowalczyk
15.00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marianny i Eugeniusza Wojtysiaków z okazji 50. rocznicy ślubu
19.00 + Robert Krupa

SOBOTA 19.01.2019
6.30 + Halina Gruszka greg. 19
7.00 + Andrzej Kowalczyk
8.00 + Mariusz w dniu imienin
8.30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla całej rodziny Gąsieniców i Figlarz
15.00 + Henryk Kępiński
19.00 + Dziękczynna za pomyślne załatwienie sprawy

NIEDZIELA 20.01.2019
6.30 + Józef Mirga
8.00 + Jan Chlewicki
9.30 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla całej rodziny dla Jakuba w 18. rocz. urodzin
11.00 + Piotr Szteliga w 10. rocz. śm.
12.30 za Parafian
15.00 + Kazimierz Hardek s. Mariusz
17.00 + Halina Gruszka greg. 20
19.00 + Anna Kułach

14.01 poniedziałek+ Andrzej Urbanek w 5 rocznicę śmierci
15.01 wtorek + Janusz Zatorski
16.01 środa + Witold Śliwa
17.01 czwartek + Władysław Morawca w 25 r. śmierci
18.01 piątek + Witold Śliwa
19.01 sobota +Janusz Zatorski
20.01 niedziela
8:30+ Witold Śliwa
10:00 + Janik Zofia w 7 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK 21.01.2019
6.30 + o nawrócenie najbliższej rodziny
7.00 o światło Ducha Świętego i Boże błogosł. w pracach kapituły
8.00 + Halina Gruszka greg 21
8.30 + Anna Woźnica
15.00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Jana i Małgorzaty w 24. rocz. ślubu
19.00 + Anna Walczak-Wójciak

Wtorek 22.01.2019
6.30 + Józef Karpiel, Andrzej, Józef, Marian, Robert
7.00 + Władysława (ona) Nowicka
8.00 + Halina Gruszka greg. 22
8.30 + Michalina Mirga
15.00 + Wojciech Janik-Firek
19.00 + Stanisław Kmiecik

ŚRODA 23.01.2019
6.30 + Edward Siemiński
7.00 + Halina Gruszka greg 23
8.00 + Maria Drewnowska
8.30 + Łucja Rakoca
15.00 + Andrzej Kowalczyk
19.00 + zbiorowa

CZWARTEK 24.01.2019
6.30 + Andrzej Kowalczyk
7.00 + Halina Gruszka greg 24
8.00 + Edward Siemiński
8.30 + Robert Krupa
15.00 + Jan Gruszka
19.00 + Wanda Gąsienica-Daniel

PIĄTEK 25.01.2019
6.30 + Halina Gruszka greg. 25
7.00 + Władysława (ona) Nowicka
8.00 + Edward Siemiński
8.30 + Maria Drewnowska
15.00 + Robert Krupa
19.00 + Anna Woźnica

SOBOTA 26.01.2019
6.30 + Halina Gruszka greg. 26
7.00 + Michalina Mirga
8.00 + Anna Walczak-Wójciak
8.30 + Maria Ringer 32. rocz. śm.
15.00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Ani w 18. rocz. urodzin
19.00 + Barbara Maciejewska

NIEDZIELA 27.01.2019
6.30 + Marzena Sabała
8.00 + Zdzisław Malczyk
9.30 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla całej rodziny dla Zenony i jej córki Karoliny
9.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla dla Kazimiery Brandstetter w 90. rocz. urodzin
11.00 +Bogusława Sopiarz
12.30 za Parafian
15.00 + Maria i Józef Bukowscy
17.00 + Halina Gruszka greg. 27
19.00 + Stanisław Kluska

PONIEDZIAŁEK 28.01.2019
6.30+ Halina Gruszka greg. 28
7.00+ Wanda Gąsienica - Daniel
8.00+ Władysława Nowicka
8.30+ Anna Woźnica
15.00+ Robert Krupa
19.00++ Rozalia i Józef Florek

WTOREK 29.01.2019
6.30+ Anna Walczak – Wójciak
7.00+ Łucja Rakoca
8.00Dziękczynna w dniu rodzin Józefa z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej oraz św. Józefa
8.30+ Genowefa Staszel
15.00+ Andrzej Kowalczyk
19.00+ Halina Gruszka greg. 29

ŚRODA 30.01.2019
6.30+ Maria Drewnowska
7.00+ Edward Siemiński
8.00+ Aniela Bafia – 2 rocznica śmierci
8.30+ Halina Gruszka greg. 30
15.00Dziękczynno-błagalna o zdrowie, bł. Boże, potrzebne łaski oraz opiekę MB dla Dariusza
z okazji urodzin
19.00ZBIOROWA

CZWARTEK 31.01.2019
6.30+ Edward Siemiński
7.00++ Józefa /ona/ i Józef Rudniccy
8.00+ Michalina Mirga
8.30+ Wanda Gąsienica – Daniel
15.00+ Andrzej Kowalczyk
19.00++ Władysław Sawina i zmarli z rodziny

PIĄTEK 01.02.2019 – I piątek
6.30+ Łucja Rakoca
7.00+ Marianna Sołtys - imieninowa
8.00+ Janusz Zatorski greg. 1
8.30+ Robert Krupa
15.00+ Edward Siemiński
17.00+ Janina Antczak
19.00+ Stanisław Kmiecik

SOBOTA 02.02.2019 – Ofiarowanie Pańskie
6.30+ Robert Krupa
8.00+ Janusz Zatorski greg. 2
9.30+ Władysława /ona/ Nowicka
11.00 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże bł. i opiekę Najśw. Rodziny dla Marii w 83 rocznicę urodzin i opiekę nad całą rodziną
15.00RÓŻE
17.00+ Jerzy Mozola – 2 rocznica śmierci
19.00+ Aniela Obrochta – 2 rocznica śmierci i zmarli rodzice

NIEDZIELA 03.02.2019
6.30O powrót do zdrowia po ciężkiej operacji dla Antoniego
8.001) ++ Antonina i Stanisław Król – Wojcieszek
2) ++ wypominani
9.30++ Katarzyna, Józef, Stanisław Fijas i zmarli z rodziny
11.00+ Józef Bukowski – 10 rocznica śmierci
12.301) ZA PARAFIAN
2) O bł. Boże w rodzinach, które przyjęły kapłana z wizytą duszpasterską
15.00++ Janina i Piotr Mrózek
17.00+ Janusz Zatorski greg. 3
19.00++ Anna i Alojzy Szwedka


STARY KOŚCIÓŁ
21.01 poniedziałek O zdrowie dla Danuty
22.01 wtorek + Witold Śliwa
23.01 środa + Danuta Marzec
24.01 czwartek + Janusz Zatorski
25.01 piątek + Bolesław Karpiel w 2 rocznicę śmierci
26.01 sobota + Witold Śliwa
27.01 niedziela
8:30+ Halina, Jan, Anna, Jerzy
10:00+ Helena Mrożek w 14 rocznicę śmierci, +Ludwik Mrożek

28.01.poniedziałek+ Janusz Zatorski
29.01.wtorekDziękczynna z posługę kapłańską ks. Mariusza Słoniny z prośbą
o potrzebne łaski, Boże bł. na dalsze lata realizacji powołania
30.01.środa+ Danuta Marzec
31.01.czwartek+ Witold Śliwa
01.02.piątek+ Danuta Marzec
02.02.sobota+ Witold Śliwa
03.02.niedziela
8:30++ Zofia, Izydor, Maria i zmarli z rodziny Potulskich i Filipowskich
10:00Związek Podhalan…

powrót