Intencje mszalne

Grudzień 2018

Data: 1 grudzień 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 1461

PONIEDZIAŁEK 03.12.2018
6.00 + Włodziemierz Bereziński
7.00 + Zdzisława Tęcza (ona) greg. 3
8.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.30 + Aniela Gomółka w rocz. śm.
15.00 + Antonina Zielińska 8. rocz. śm.
19.00 + Franciszek Klimczyk

Wtorek 04.12.2018
6.00 + Barbara Janik-Krupa
7.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 4
8.00 + Barbara Klimczyk
8.30 o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Barbary z zespołu Caritas i jej rodziców
15.00 + Barbara Wochna
19.00 + Barbara Maciejewska

ŚRODA 05.12.2018
6.00 + Wojciech Kołodziejczyk
7.00 + Jadwiga Ostrowska
8.00 + Sebastian Lupa
8.30 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 5
15.00 + Barbara Wiśniowska
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 06.12.2018
6.00 + Jan Janas
7.00 + Anna Woźnica
8.00 + Anna Paciorek
8.30 + Sebastian Lupa
15.00 ++ Rodzice Mikołaj, Apolonia, ciocia Małgorzata
19.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 6

PIĄTEK 07.12.2018
6.00 o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Rodziny i Alicji
7.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 7
8.00 + Jadwiga Ostrowska
8.30 + Wojciech Kołodziejczyk
15.00 + Janusz Zatorski
GUB 16.00 + Andrzej Tylka
17.00 + Marianna Gąsienica 2. rocz. śm.
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla dzieci z klas V SP nr 1

SOBOTA 08.12.2018
6.30 + Władysława Nowicka
8.00 o rozszerzenie czci Najświętszej Maryi Panny NiePokalanie Poczętej oraz Jej opiekę nad zgromadzeniem
9.30 + Jadwiga Ostrowska
11.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 8
GUB 11.30 + Tadeusz Staszel
15.00 o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Rodziny Eugeniusza i Krzysztofa
17.00 + Mieczysław Kowalczyk
19.00 + Stanisław 49. rocz. śm,. Czesław 19. rocz. śm., syn Marek 17. rocz. śm,.

NIEDZIELA 09.12.2018
6.30 + Maria Hamielec 20. rocz. śm.
8.00 + Adam i Wanda Buczulscy, ++ z rodziny
9.30 + Kazimierz Szczupalski w rocz. śmierci, żona Helena Szczupalska
11.00 + Józef Sewioło 6. rocz. śm.
GUB 11.30 + Czesława (ona) Tylka
12.30 za Parafian
15.00 + Sylwester Stoch
17.00 + Józefa, Wojciech, Zdzisław Ślęczka
19.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 9

STARY KOŚCIÓŁ

DataDzieńIntencja
03.12 poniedziałek + Julia i Władysław Miłkowscy
04.12 wtorek + Józefa Dobrzyńska
05.12 środa + Irena i Antoni Bajer oraz ++ z rodziny
06.12 czwartek + Bartek Olszański ratownik TOPR
07.12 piątek + Anna i Jan Raczek w rocznicę śmierci o szczęśliwą wieczność
08.12 sobota Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę NMP dla Marii
09.12 niedziela
8:30Kazimierz Matuszyk w 23 rocznicę śmierci I ++ rodziców
10:00 + Wiesławę Bubka o dar życia wiecznego w podziękowaniu za wieloletnią posługę modlitewną w Starym Kościółku + Stanisław Bubka (mąż)

PONIEDZIAŁEK 10.12.2018
6.00 + Rafał Kłak 29. rocz. śm.
7.00 + Jadwiga Ostrowska
8.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 10
8.30 + Wojciech Kołodziejczyk
15.00 + Jan Janas
19.00 + Tadeusz Kaczor 20. rocz. śm.

Wtorek 11.12.2018
6.00 ++ z rodziny
7.00 + Jadwiga Ostrowska
8.00 + Anna Woźnica
8.30 + Jan Janas
15.00 + Anna Paciorek
19.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 11

ŚRODA 12.12.2018
6.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 12
7.00 + Władysława Nowicka
8.00 + Antoni Smutek
8.30 + Zofia Worotniak
15.00 + Andrzej Rogoda 1. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 13.12.2018
6.00 + Jan Janas
7.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 13
8.00 + Łucja Wiwer
8.30 + Janusz Zatorski
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00 + Dziękczynna z prosbą o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii

PIĄTEK 14.12.2018
6.00 + Wojciech Kołodziejczyk
7.00 + Anna Woźnica
8.00 + Anna Paciorek
8.30 + Jadwiga Ostrowska
15.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 14
19.00 + Anna Walczak-Wójciak

SOBOTA 15.12.2018
6.00 O łaskę wiary dla Marii
7.00 + Anna Paciorek
8.00 + Anna Woźnica
8.30 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 15
15.00 + Maria Skupińska 9. rocz. śm., syn Mirosław 11. rocz. śm.
19.00 +Władysław Fiołek

NIEDZIELA 16.12.2018
6.30 + Jan, Helena, Ewa, Anna
8.00 + Józef Hajec, ++ żona i dzieci
9.30 Dziękczynna z prosbą o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny Iwony i Stanisława Wełny i ich dzieci
11.00 + Jacek Ciernicki 33. rocz. śm.
GUB 11.30 + Maciej Błasiak 15. rocz. śm.
12.30 za Parafian
15.00 + Władysław Mastalski 2. rocz. śm.
17.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 16
19.00 + Andrzej Rogoda


STARY KOŚCIÓŁ

10.12 poniedziałek + Maria Kamińska’ + Michalina Traczyk
11.12 wtorek + Józefa Dobrzyńska
12.12 środa + Andrzej Rooda w 1 rocznicę śmierci
13.12 czwartek Za dusze w czyśćcu cierpiące
14.12 piątek + Adam Lisiecki
15.12 sobota + Józefa Dobrzyńska
16.12niedziela
8:30Dz. bł. O bł. Boże potrzebne łaski dla Heleny i Stanisława w rocznicę ślubu
10:00 + Józefa Giewontw 1 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK 17.12.2018
6.00 + Tadeusz Gąsienica-Łuszczek 5. rocz. śm.
7.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 17
8.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.30 + Władysława (ona) Nowicka
15.00 + Maria Bukowska
19.00 + Jadwiga Ostrowska

WTOREK 18.12.2018
6.00 + Anna Walczak-Wójciak
7.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 18
8.00 + Anna Paciorek
8.30 + Józef 7. rocz. śm.
15.00 Dziękczynna z prosbą o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny
dla ks. kanonika Bogusława Filipiaka od Róż
19.00 ADŚ
19.00 Dziękczynna z prosbą o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny
dla ks. kustosza Bogusława Filipiaka od Rady Parafialnej

ŚRODA 19.12.2018
6.00 + Anna Woźnica
7.00 + Roman Biernat
8.00 ++ Józef, Józefa i Piotr Adamczyk
8.30 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 19
15.00 + Władysława (ona) Nowicka
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 20.12.2018
6.00 + Anna Stopka 42. rocz. śm.
7.00 + Anna Paciorek
8.00 + Jan Janas
8.30 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 20
15.00 + Janusz Zatorski
19.00 + Irena Langer 2. rocz. śm.

PIĄTEK 21.12.2018
6.00 + Jadwiga Ostrowska
7.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.00 + Janusz Zatorski
8.30 + Kazimierz 17. rocz. śm.
15.00 + Anna Woźnica
19.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 21

SOBOTA 22.12.2018
6.00 + Anna Paciorek
7.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 22
8.00 + Włodzimierz Słupski
8.30 + Władysława (ona) Nowicka
15.00 + Maria i Władysław Brzękowie
19.00 + Wojciech Kołodziejczyk

NIEDZIELA 23.12.2018
6.30 + Stanisław Wędzicha 10. rocz. śm.
8.00 + Wiktoria i Jan Sobańscy
9.30 o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla dzieci, które w tym roku przyjęły komunię świętą ze SP nr 1 i ich rodziców
11.00 + Krystyna Gibała
Gub 11.30 + Andrzej Tylka
12.30 za Parafian
15.00 + Robert Jabłoński 10. rocz. śm.
17.00 + Zdzisława (ona) Tęcza greg. 23
19.00 o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Krzysztofa


STARY KOŚCIÓŁ

17.12 poniedziałek + Adam Lisiecki
18.12 wtorek + Józefy Giewont w 1 rocznicę śmierci
19.12 środa + Józefa Dobrzyńska
20.12 czwartek+ Adam Lisiecki
21.12 piątek O Boże bł. i potrzebne łaski dla Joanny Lewińskiej
22.12 sobota Dziękczynna z prośbą o Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej w posłudze kapłańskiej dla Ks. Kan. Mariusza Słoniny
23.12niedziela
8:30 + Dioniza I Edmunt Cugier ++ Dziadków
10:00 + Władysława Kurpielska

powrót