Intencje mszalne

listopad 2018

Data: 29 październik 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 430

CZWARTEK 1.11.2018
6.30 + Maria i Tadeusz Gładcy
8.00 + Marianna, Maciej, Mieczysław i Jan Sołtys
9.30 + Marianna, Maciej, Mieczysław i Jan Sołtys
11.00 rez
gub 11.30 + Andrzej Bachleda-Księdzulorz
17.00 + Zofia Worotniak
19.00 + Wojciech Stopk-Szajny 25. rocz. śm


INTENCJE MSZALNE CMENTARZ

10.00 + ZYGMUNT HUMENICKI W 10. ROCZ. ŚM., OLGA, JÓZEF, BOLESŁAW KOZIARSCY
11.00 + JANUSZ RYCHLIK 2. ROCZ. ŚM.
12.00 + ZOFIA CYBULSKA


PIĄTEK 02.11.2018
6.30 + Maria i Tadeusz Gładcy
7.00 + Franciszka (ona) i Zygmunt Piecuchowie
8.00 + Anna i Marian Kucharzak
8.30 + Aniela, Jakub, Józef Gomółka
15.00 + Anna Woźnica
Gub 16.00 + Andrzej Tylka
17.00 + Franciszka (ona) Stokłosa
19.00 + Zofia, Stanisław, Mieczysław Borzęccy


INTENCJE MSZALNE CMENTARZ

10.00 + JANINA OSTROWSKA
11.00 + KAZIMIERZ WITKOŚ, CÓRKA EWA, ANNA CZAJECKA, ++ Z RODZINY LIGAS

SOBOTA 03.11.2018
6.30 + Stanisław Gocał
7.00 + Janina Widawski
8.00 + Maria Stopka
8.30 + Władysław Wysłołuch
15.00 w intencji Ojczyzny w 100 lecie odzyskania niepodległości oraz o szczęśliwość życia wiecznego dla tych, którzy polegli w walce o jej niepodległość
19.00 + Anna Wydra

NIEDZIELA 04.11.2018
6.30 + Danuta Motyka 1. rocz. śm.
8.00 ++ wypominani
9.30 + Olga i Janina Kraus
11.00 + Karolina i Aleksander Berezińscy
GUB 11.30 + Franciszek Błachuta
12.30 za Parafian
15.00 + Wojciech Bętkowski
17.00 + Eugenia Rogalska
19.00 + Alfred Placek, Dominik i Petronella Solarz

STARY KOŚCIÓŁ

29.10 poniedziałek + Józefa Dobrzyńska
30.10 wtorek + Maria Szymeczko
31.10 środa + Józefa Dobrzyńska
1.11czwartek
8.30Za dusze w czyśćcu cierpiące
10.00+ Ratownik TOPR Bartek Olszański
2.11piątek + Józefa Dobrzyńska
3.11sobota Za dusze w czyśćcu cierpiące
4.11niedziela
8:30Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski, opiekę Maryi w 90 rocznicę urodzin
10:00 Związek Podhalan

PONIEDZIAŁEK 05.11.2018
6.30 + Jadwiga Ostrowska
7.00 + Marzena Sabała
8.00 + Maria Masza
8.30 + Maria Stopka
15.00 + Sebastian Lupa
19.00 + Anna Wydra

Wtorek 06.11.2018
6.30 + Józef i Anna, Maria, Krystyna, Klara, Sebastian, Mikołaj, Maria, Ludwik
7.00 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
8.00 + Janina Widawski
8.30 + Wojciech Kołodziejczyk
15.00 + Józef Bania
19.00 + Elżbieta Chrobak

ŚRODA 07.11.2018
6.30 + Sebastian Lupa
7.00 + Anna Wydra
8.00 + Krystyna Śliwa
8.30 + Maria Masza
15.00 + Jan Gąsienia-Tomków w 30. rocz. śm.
19.00 zbiorowa
19.00 + Władysław Wysłołuch

CZWARTEK 8.11.2018
6.30 + Władysław Wysłołuch
7.00 + Maria Masza
8.00 + Elżbieta Chrobak
8.30 + Wojciech Kołodziejczyk
15.00 + Jan i Zofia Bolisęga ++ rodzice i rodzeństwo
19.00 + Janina i Andrzej Bryniczka

PIĄTEK 09.11.2018
6.30 + Anna Wydra
7.00 + Maria Stopka
8.00 + Alicja Grzymowicz 3. rocz. śm.
8.30 + Sebastian Lupa
15.00 + Władysław i Maria Szarek
19.00 + Anna Woźnica

SOBOTA 10.11.2018
6.30 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
7.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.00 + Krystyna Śliwa
8.30 + Janina Widawski
15.00 o zdrowie i Boże błogosł. i obfitość łask Bożych dla
s. Leoniki nazaretanki w dniu imienin
19.00 + Barbara Gibała 13. rocz. śm.

NIEDZIELA 11.11.2018
6.30 + Stanisław Białogłowski
8.00 + Andrzej Jakubiak 3. rocz. śm.
9.30 + Zofia Ołpińska mąż Mieczysław
11.00 w intencji Ojczyzny w 100 rocznicę odzyskania Niepodległości
GUB 11.30 + Kazimierz Słodyczka
12.30 za Parafian
15.00 + Henryk Dubnicki 1. rocz. śm.
17.00 + Stanisław Bobak 30. rocz. śm.
19.00 + Andrzej Bodziński w dniu urodzin i imienin

STARY KOŚCIÓŁ

5.11poniedziałek + Józefa Dobrzyńska
6.11wtorek + Maria Szymeczko
7.11środaO zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy Jarząbek i jej dzieci Patryka i Magdalenę
8.11czwartek O zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi Niemiec i jej wnuka Sebstiana
9.11piątek + Maciej Korkiński w 20 rocznicę śmierci
10.11sobota + Tadeusz Majchrzak w 16 rocznicę śmierci
11.11niedziela
8:30O bł. Boże potrzebne łaski I zdrowie dla Krystyny z okazji urodzin
10:00 + Dan Majerczyk w 11 rocznicę śmierci, + Andrzej Gaceil w 13 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK 12.11.2018
6.30 + Maria Stopka
7.00 + Anna Wydra
8.00 + Elżbieta Chrobak
8.30 + Marianna Sołtys 24. rocz. śm.
15.00 + Zofia i Józef Żurakowscy syn Ryszard Żurakowski
19.00 + Sebastian Lupa

WTOREK 13.11.2018
6.30 Dziękczynna za dar Założyciela Zgromadzenia i udzielone łaski
7.00 + Władysław Wysłołuch
8.00 + Maria i Jan Kucharzak
8.30 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00 + Czesław Pastuszko

ŚRODA 14.11.2018
6.30 + Janina Widawski
7.00 + Sebastian Lupa
8.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.30 + Anna Wydra
15.00 + Maria Stopka
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 15.11.2018
6.30 + Maria Masza
7.00 ++ rodzice i krewni sióstr
8.00 + Romualda (ona) Grek-Szwajcer, Henryk Zwijacz
8.30 + Władysław Wysłołuch
15.00 zmarli z rodziny Cieśla, Cheńdyjski
19.00 + Wojciech Kołodziejczyk

PIĄTEK 16.11.2018
6.30 + Sebastian Lupa
7.00 + Elżbieta Chrobak
8.00 + Zbigniew Gąsiorowski i zmarli z rodziny Cetnarskich
8.30 + Anna Wydra
15.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marty i Józefa w 50. rocz. ślubu
19.00 + Aniela Urban

SOBOTA 17.11.2018
6.30 + Józef Karpiel, Józef, Marian, Antonina, Andrzej, Robert
7.00 + Maria Masza
8.00 + Adam Sobański
8.30 + Janina Widawski
15.00 + Jerzy Ryziński
19.00 zmarli rodzice Wygoda i Karwot, siostra Danuta

NIEDZIELA 18.11.2018
6.30 + Stanisław Gocał
8.00 + Roman Gradowski w 29. rocz. śm.
9.30 + Maria i Kamil Kosman, Stefania Karuzowicz
11.00 + zmarli z rodziny Weronów, Siekaczyńskich i Wojtyrów
GUB 11.30 + Czesława Tylka
12.30 za Parafian
15.00 + Krzysztof Patalas 4. rocz. śm.
17.00 + Józef Stefanik
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny


STARY KOŚCIÓŁ

DatadzieńIntencja
12.11 poniedziałek + Andrzej Rogoda
13.11 wtorek + Józefa Dobrzyńska
14.11 środa Za dusze w czyśćcu cierpiące
15.11 czwartek + Józefa Dobrzyńska
16.11 piątek +Józef Janik w 9 rocznicę śmierci
17.11 sobota O bł. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Macieja w 18 rocznicę urodzin
18.11 niedziela
8:30+ Helena Jarząbek w 50 rocznicę śmierci
10:00 + Wanda i Danuta Burnat

PONIEDZIAŁEK 19.11.2018
6.30 + Sebastian Lupa
7.00 + Roman Biernat
8.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.30 + Maria Masza
15.00 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
19.00 + Jan Kutyła w dniu urodzin

Wtorek 20.11.2018
6.30 Dziękczynna za szczęśliwy powrót z wakacji z prośba o Boże błog. w nowym roku szkolnym dla Bernadetki Róg z rodzicami
7.00 za zmarłe siostry
8.00 + Anna Wydra
8.30 + Czesław Kucharzak
15.00 + Elżbieta Chrobak
19.00 ADŚ

ŚRODA 21.11.2018
6.30 + Wojciech Kołodziejczyk
7.00 + Józefa (ona) i Marian Kalata
8.00 + Janina i Tadeusz Cholewczyńscy
8.30 + Sebastian Lupa
15.00 + Maria Masza
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 22.11.2018
6.30 + Anna Woźniak
7.00 + Elżbieta Chrobak
8.00
8.30 + Sebastian Lupa
8.30 w intencji Radnych miasta Zakopane i Powiatu tatrzańskiego
15.00 + Jadwiga Ostrowska
19.00 + Salomea Adamska

PIĄTEK 23.11.2018
6.30 + Anna Paciorek
7.00 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
8.00 + Jadwiga Ostrowska
8.30 + Maria Masza
15.00 + Jan Bafia
19.00 + Jan Janas

SOBOTA 24.11.2018
6.30 o nawrócenie dla Anastazji, pozytywne zakończenie sprawy sądowej, łaskę zdrowia dla Ewy Nacewicz oraz o pokój i zdrowie w rodzinie Nacewiczów
7.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.00 + Sebastian Lupa
8.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Piotra w 15. rocznicę urodzin, oraz dla Gabrysi i Przemusia
15.00 W 90. rocznicę urodzin Marii dziękczynna za łaskę wiary, nadziei i miłości z prośbą o szczęśliwą śmierć dla Marii.
19.00 + Anna Wydra

NIEDZIELA 25.11.2018
6.30 + Stanisław Gocał
8.00 + Małgorzata Wesołowska 14. rocz. śm.
9.30 + Eugeniusz Obrochta 12. rocz. śm.
11.00 + Józef Broda
GUB 11.30 + Andrzej Lasak
12.30 za Parafian
15.00 + Katarzyna i Stefan Nawalaniec
17.00 + Katarzyna i Jan Handzel
19.00 + Urszula Gacek


STARY KOŚCIÓŁ

DatadzieńIntencja
19.11 poniedziałek Za żyjących i zmarłych dobroczyńców sióstr felicjanek
20.11 wtorek + Maria Szymeczko
21.11 środa + Józefa Dobrzyńska
22.11 czwartekO radość życia wiecznego dla siostry Marii Melani felicjanki
23.11 piątek Za wstawiennictwem ks. Piotra Skargi i bł. ks. Jerzego Popiełuszki w intencji Polski i naszego rządu
24.11 sobota + Ludmiła Sichová i ++ z rodziny
25.11 niedziela
8:30 + Józefa Dobrzyńska
10:00 + Katarzyna i Klemens

powrót